Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może mi ktoś podać numer węża który doprowadza olej do turbiny w silniku jak w podpisie?

038 145 771L rurka olejowa AJM, ATJ, AVB

 

Podziękować

Ewentualnie numer bagnetu można poprosić

 

053 115 611C

06B 115 611R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi sprawdzić, jakie numery sterownika są zamienne dla: 8K0 907 063K? :bry2

Czy z końcówką "A" pasuje?

 

PS: to do Audi :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi sprawdzić, jakie numery sterownika są zamienne dla: 8K0 907 063K? :bry2

Czy z końcówką "A" pasuje?

 

PS: to do Audi :D

 

Sterownik inst. elektr. samochodu. Nie zamienia się ten numer.Wychodzi po etce że jest jeden rodzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jeden rodzaj? Że numer nie jest zamienny? I tylko dokładnie TEN pasuje? To lipa :kwasny:

 

Dzięks :padam:

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że numer nie jest zamienny? I tylko dokładnie TEN pasuje? To lipa

Dokładnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gorąca prośba o numer katalogowy chłodnicy EGR do Passata 2.0 TDI BMP - WVWZZZ3CZ6E176535. Wszystkie serwisy konsekwentnie odmawiają mi udzielenia tej informacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Gorąca prośba o numer katalogowy chłodnicy EGR do Passata 2.0 TDI BMP - WVWZZZ3CZ6E176535. Wszystkie serwisy konsekwentnie odmawiają mi udzielenia tej informacji :(

 

03G 131 512AA lub też 03G 131 512AD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o pomoc w określeniu numeru części: sprężyny zawieszenie przód, passat 1,9 TDI 130 z klimą z 2002 r.. Dokładniej chodzi mi o określenie tych dwóch ostatnich literek. Jest ich w wykazie dużo i prawdę mówiąc, jakimś psim swędem w serwisie przez telefon podał mi gość 8D0411105 AF? I tu mam problem, bo nie widzę w ETCE takich literek AF. Może źle usłyszałem, albo gościu się przejęzyczył? Wiem, że jest dużo wersji tych sprężyn, dlatego podaję VIN: WVWZZZ3BZ3P189630. A może ja mam jakąś dziwną ETKĘ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie czy ten przegub z aukcji na pewno pasuje do auta z podpisu? Czy na lewą i prawą stronę jest taki sam przegub ?

Czy cena 160zł za przegub LOBRO nie jest zbyt niska, jest to oryginał?

 

http://allegro.pl/przegub-zewn-oslona-lobro-a4-a6-vw-passat-b5-i5264546018.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

passat kombi 1.8t AWT, 2001 r

 

ukręciła mi się półoś, dokładniej to wyskoczyła i ukręciło przód z rowkami do rowku na zabezpieczenie, próbuję znaleźć w ETCE ale wolałbym się upewnić, czy mógłby ktoś podać mi numer półosi jaka powinna być w tym passacie oraz przegub zewnętrzny z prawej strony ?

Ostatnio wymieniałem osłonę przegubu i sprzedający dopasował tam osłonę z termoplastu, wcześniej miałem z gumy i wydaje mi się, że takie powinny w nim być. Sprawa jest dość pilna, bo zostałem bez samochodu, za wszelką pomoc dziękuję z góry.

 

Pzdr.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie proszę o pomoc w określeniu numeru części: Sprężyny zawieszenie przód, passat 1,9 tdi 130 z klimą z 2002 r.. Dokładniej chodzi mi o określenie tych dwóch ostatnich literek. Jest ich w wykazie dużo i prawdę mówiąc, jakimś psim swędem w serwisie przez telefon podał mi gość 8d0411105 af? I tu mam problem, bo nie widzę w etce takich literek af. Może źle usłyszałem, albo gościu się przejęzyczył? Wiem, że jest dużo wersji tych sprężyn, dlatego podaję vin: Wvwzzz3bz3p189630. A może ja mam jakąś dziwną etkę?

8d0 411 105as

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8d0 411 105as

 

Bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

VW Passat B5FL 1.9 AVF 4Motion 2001 rok

Szukam numeru oryginalnego osłonki która spina dwa przewody hamulcowe , znajduję się ona dosłownie na środku pod autem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

VW Passat B5FL 1.9 AVF 4Motion 2001 rok

Szukam numeru oryginalnego osłonki która spina dwa przewody hamulcowe , znajduję się ona dosłownie na środku pod autem .

 

Dwa rodzaje widzę i zobacz na grafikę i napisz o który zaczep chodzi /ref.16/

http://www.partsbase.org/parts/sko-4d0611797c/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to , dwa długie przewody metalowe hamulcowe idą bardziej z boku , niż przedtem napisałem po środku i one są w plastikowym szerokim uchwycie , a całość spina metalowa klamra .

Postaram się potem zrobić fotkę i zamieszczę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest to , dwa długie przewody metalowe hamulcowe idą bardziej z boku , niż przedtem napisałem po środku i one są w plastikowym szerokim uchwycie , a całość spina metalowa klamra .

Postaram się potem zrobić fotkę i zamieszczę .

 

A to nie są przypadkiem przewody paliwowe? Bo do hamulcowych nie widzę żadnych osłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wkleić zdjęcie z Etki lub z innego programu jak to na grafice wygląda , bo wydaję mi się że ty dałeś sam numer plastiku , a mi potrzeba plastik + uchwyt ten metalowy , bo rozwaliło mi te dwa elementy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności