Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poproszę o numer pokrywy zaworów - tej poprawionej, z wybrzuszeniem, które biegnie skośnie ;-)). Pasować będzie do AVF 130 km, z 2002 r?

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosił bym o nr OE czujnika ciśnienia oleju WVWZZZ3CZ6P226093 -typ silnika BMR

i gdyby jeszcze ktoś mógł jeszcze podać średnice i rodzaj gwintu na tym czujniku ,byłbym niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosił bym o nr OE czujnika ciśnienia oleju WVWZZZ3CZ6P226093 -typ silnika BMR

i gdyby jeszcze ktoś mógł jeszcze podać średnice i rodzaj gwintu na tym czujniku ,byłbym niezmiernie wdzięczny.

 

038 919 081 K - gwint M10x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
038 919 081 K - gwint M10x1

Wielkie dzięki Romku . A gdybyś mógł jeszcze wrzucić skan tej strony z ETKI gdzie jest ten czujnik ,ja go nie mogę znaleźć .[ATTACH=CONFIG]129755[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja go nie mogę znaleźć

Grupa 9 wyposażenie elektryczne , później przełączniki i czujniki przy silniku rysunek 919-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grupa 9 wyposażenie elektryczne , później przełączniki i czujniki przy silniku rysunek 919-40.

O.K. Wszystko jasne -wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Prosiłbym o podanie nr. pompy wody jaka przychodzi do mojego AVF-a, VIN: WVWZZZ3BZ5P046271. Za pomoc z góry serdeczne dzięki.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 paski niebieskie , nr. 4B0 511 115J

Zamienniki ;

Kilen 65032 za około 170 zeta szt.

Monroe SP 3251 za około 152 zeta szt.

Dziękuje za uwagę Pozdrawiam !!!

 

Dzięki, czy K&F jeszcze takie produkuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponawiam prośbę :papa2

Prośba o nr części: czujnik położenia biegu neutralnego i gdzie on się znajduje (czy w skrzyni biegów). To jest czujnik do systemu START & STOP. Skrzynia MANUALNA. VIN mojej fury: WVWZZZ3CZAE079629

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr. pompy wody do AVF 038 121 011J

 

 

Dzięki, czy K&F jeszcze takie produkuje?

 

Tego to już nie wiem.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Koledzy ponawiam prośbę :papa2

Prośba o nr części: czujnik położenia biegu neutralnego i gdzie on się znajduje (czy w skrzyni biegów). To jest czujnik do systemu START & STOP. Skrzynia MANUALNA. VIN mojej fury: WVWZZZ3CZAE079629

 

Podaj kod skrzyni biegów i kod wyposażenia pojazdu.Reszta danych to co w Twoim nicku?

Edytowane przez waski1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj kod skrzyni biegów i kod wyposażenia pojazdu.Reszta danych to co w Twoim nicku?

 

ok podam, ale dopiero po pracy teraz nie mam możliwości. Reszta danych tak jak w nicku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok podam, ale dopiero po pracy teraz nie mam możliwości. Reszta danych tak jak w nicku

 

Ja Ci już bez kodów mogę powiedzieć jaki może być finał z tym czujnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci już bez kodów mogę powiedzieć jaki może być finał z tym czujnikiem.

 

G0K I GSP 6-speed manual transmission (moja skrzynia). kod wyposażenia to: 3C519X lub to: Passat WagBluComfo 103fTDIM6F ( bo nie wiem które to). Wal śmiało co to może być z tym czujnikiem i gdzie on się znajduje. System START STOP jako taki działa i samochód mi gaśnie oraz zapala po naciśnięciu sprzęgła, ale zapisuje się błąd tego czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawy i lewy halogen w Passacie CC jest taki sam? Moglby ktos sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
G0K I GSP 6-speed manual transmission (moja skrzynia). kod wyposażenia to: 3C519X lub to: Passat WagBluComfo 103fTDIM6F ( bo nie wiem które to). Wal śmiało co to może być z tym czujnikiem i gdzie on się znajduje. System START STOP jako taki działa i samochód mi gaśnie oraz zapala po naciśnięciu sprzęgła, ale zapisuje się błąd tego czujnika.

 

Kod skrzyni u Ciebie to LNZ lub NFU, proponuje sprawdzić wtyczkę ewentualnie przewody elektryczne.Jeżeli wymienisz sam czujnik efekt może być zerowy gdyż z tego co się dowiedziałem lubi się urwać płytka (chyba współpracująca z tym czujnikiem) w samej skrzyni. Przesyłam link do umiejscowienia czujnika i rozpiskę (poz. 11 )Nr czujnika 02T 906 207A

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/AdHhV8669rk_VyNv60xqxkVoehwAMEaBYhpIsFDxok8?feat=directlink

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/JmIrZFxNgUqND1vn7UkTJ83mSiSaXF0BTTZbJ3AW6vE?feat=directlink

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie, prawy i lewy halogen w Passacie CC jest taki sam? Moglby ktos sprawdzic?

Niestety nie , występuje prawy i lewy.

Edytowane przez waski1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wiec numer prawego, od strony pasazera :)

 

 

Ewentualnie prosilbym o informacje od jakiego auta jest ten halogen

8T0941700

 

obstawiam jakies audi, ale znajomy ma taki pod reka a wyglada na identyczny, bedzie pasowal?

 

 

Dziekuje bardzo :)

Edytowane przez henieq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje wiec numer prawego, od strony pasazera :)

 

Dziekuje bardzo :)

 

3C0 941 700B

Sprawdź w grafice czy o to biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wymienisz sam czujnik efekt może być zerowy gdyż z tego co się dowiedziałem lubi się urwać płytka (chyba współpracująca z tym czujnikiem) w samej skrzyni.

 

Dziekuje ci bardzo. Jeszcze jedno pytanie: czyli co jak serwis wymienia ten czujnik to rozbiera cała skrzynię żeby nie zerwać tej płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje wiec numer prawego, od strony pasazera :)

 

 

Ewentualnie prosilbym o informacje od jakiego auta jest ten halogen

8T0941700

 

obstawiam jakies audi, ale znajomy ma taki pod reka a wyglada na identyczny, bedzie pasowal?

 

 

Dziekuje bardzo :)

 

Audi więc raczej nie spasi.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziekuje ci bardzo. Jeszcze jedno pytanie: czyli co jak serwis wymienia ten czujnik to rozbiera cała skrzynię żeby nie zerwać tej płytki?

 

Odp masz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych - halogen pasuje idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności