Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik polecam się

 

 

// też dziękuję ;) - kuczlaw

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o numery części:

Auto passat b5 AFN 99 r.

oring pod zawór n109 na pompie

oring duzy zielony na tłokorozdzielacz

czy wystepują poza zestawem naprawczym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam proszę o numery części:

Auto passat b5 AFN 99 r.

oring pod zawór n109 na pompie

oring duzy zielony na tłokorozdzielacz

czy wystepują poza zestawem naprawczym?

 

 

Cześć, z tego co wyczytałem w Etka to występuje to tylko w zestawach, numer tej imprezy 038198051D , wujek Google mówi o cenie 40-50 złociszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!

 

No problemo:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, z tego co wyczytałem w Etka to występuje to tylko w zestawach, numer tej imprezy 038198051D , wujek Google mówi o cenie 40-50 złociszy.

 

 

Dziekuję

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi napisze czym się różni tylny amortyzator z nivomatem do B6 Kombi 2.0 TDI 16V (BKP) o numerze 3C0513049CA od 3C0513049BT - różnią się końcówką, czy CA jest "nowszy"? Podeślecie PDFa z rysunkiem i oznaczeniami (żebym sobie druknął).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie zapodaj meila bo coś mi to w pdf nie wychodzi. Napęd masz na przód ,tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na przód (dzwoniłem do serwisu VW i po wyszukiwaniu przez VIN wychodzi że BT (tego CA nie pokazywało), może CA jest od B7 lub 4x4, wiem że sachs nie produkuje już 444 222 (odpowiednik BT), a produkuje 444 223 (odpowiednik CA).

 

[email protected]

 

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł e-mail. Etka pokazuje że występują w modelach od 2006 do 2011 włącznie , ( te dwa numery )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

 

W istocie jest różnica:

3C0513049BT - shock absorbers. shock absorbers; for vehicles with adaptive; suspension;

PR-1JH+0YB,; 0YC,0YD,0YE,; 0YF

 

3C0513049CA - shock absorbers. shock absorbers; for vehicles with adaptive; suspension;

PR-1JH+0YG,; 0YH,0YJ,0YK,; 0YL

 

Co według rozkodowania mojego VINu pasowałoby do BT, bo mam 1JH (Rear shock absorption) + ostatnią pozycję 0YF (Weight range 6 installation control only, no requirement forecast).

 

Pytanie tylko czy mogę założyć te CA (bo Sachs już nie produkuje odpowiednika BT), a cena BT w ASO to 3107 zł/szt., a Sachsa (CA) 1900 zł/szt.

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ASO to zawsze było złodziejstwo, popytaj u nas na forum w dziale sprzedaży , jest tam dużo osób które w tym siedzą i to sprzedają , na pewno cena nie będzie taka jak w ASO..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Passata 1.8T 99r nr nadwozia: 3BZXP400100 będzie pasowała pompa paliwa o numerze:

8EO 919 051 \

- > to ta sama pompa?

3BO 919 051 /

I czy literka na końcu A,B lub C nie ma wpływu na numer początkowy , o co chodzi?

Wiem że z wyglądu róznią się mocowaniami na wężyki : u mnie wychodzi pod kątem 90st a niektóre są z pionowymi ale niby mają ten sam numer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do Passata 1.8T 99r nr nadwozia: 3BZXP400100 będzie pasowała pompa paliwa o numerze:

8EO 919 051 \

- > to ta sama pompa?

3BO 919 051 /

I czy literka na końcu A,B lub C nie ma wpływu na numer początkowy , o co chodzi?

Wiem że z wyglądu róznią się mocowaniami na wężyki : u mnie wychodzi pod kątem 90st a niektóre są z pionowymi ale niby mają ten sam numer...

 

 

Znany program :jasne pokazuje tylko tą pompę 3B0919051C i z niej wychodzi pod katem 90st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy przy pokrewnym aucie A4 B7 2.0TDI 16V BRE w identyfikacji dzwigienek zaworowych, moje auto jest z końca 07r. głowica konkretnie 10,2007r. po uszkodzeniu rozrządu poleciały dzwigienki od zaworów ssących 8 szt. tak mi przekazał mechanik, kupiłem używki kpl. 16 szt. od gościa który twierdzi że wymontował je z BLB i powinny pasować a dzisiaj telefon - nie pasują.

Kpl. składał się z 4x4 szt

 

Podali mi nr. jaki mam szukać 411A017F a podobno kupiłem 411A224JA - jak to rozgyść ?????????

 

Może ma ktoś dostęp do bazy danych i może mi pomóc - bardzo proszę o info !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znany program pokazuje tylko tą pompę 3B0919051C i z niej wychodzi pod katem 90st.

ta pompa jest ponoć z tym numerem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3764632835

a u mnie jest taka:

http://scr.hu/0uar/fg1rz

Widać że jest na początku kod 8E0...dalej to samo , tylko nie ma cyferki żadnej u mnie.

Zaznaczyłem na czerwono czym się róznią...muszę kupić tylko niewiem jaką , niby numery się zgadzają a są inne niż ja mam.

Bo ten zaznaczony element nie ma wpływu czy jest tak u mnie czy tak jak na aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Prosiłbym bardzo o nr części:

- kołek do zamykania schowka na trójkąt ostrzegawczy

- pianka wygłuszająca dźwignię zmiany biegów, tą pod mieszkiem

- dystans gumowy pokrywy silnika czyli te dwie gumki na których siada maska

- śruba trzymająca koło zapasowe we wnęce bagażnika

Są to elementy których mi brak albo są uszkodzone, ich brak to taka partyzantka. Dziękuję z góry :)

 

Passat B6 wariant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta pompa jest ponoć z tym numerem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3764632835

a u mnie jest taka:

http://scr.hu/0uar/fg1rz

Widać że jest na początku kod 8E0...dalej to samo , tylko nie ma cyferki żadnej u mnie.

Zaznaczyłem na czerwono czym się róznią...muszę kupić tylko niewiem jaką , niby numery się zgadzają a są inne niż ja mam.

Bo ten zaznaczony element nie ma wpływu czy jest tak u mnie czy tak jak na aukcji?

 

Żaden z tych numerów które podałeś wcześniej nie występuje już w programie Etka jest tylko ten który ci napisałem ( Etka aktualizowana na bieżąco )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zgłębieniu tematu - chyba nie ma żadnej śruby dociągającej zapas tylko wkład styropianowy - 3C5 863 470 (u mnie brak)

Spinka do schowka ręcznego osobno raczej nie występuje, tylko komplet jako wykładzina tył - 3C9 867 605D

Potrzebowałbym tylko nr części do tej pianki wygłuszającej dźwignię zm. biegów. Czy tylko ów styropian "trzyma" zapas w miejscu czy musi jeszcze coś być? (u mnie koło jest położone luzem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Prosiłbym bardzo o nr części:

- kołek do zamykania schowka na trójkąt ostrzegawczy

- pianka wygłuszająca dźwignię zmiany biegów, tą pod mieszkiem

- dystans gumowy pokrywy silnika czyli te dwie gumki na których siada maska

- śruba trzymająca koło zapasowe we wnęce bagażnika

Są to elementy których mi brak albo są uszkodzone, ich brak to taka partyzantka. Dziękuję z góry :)

 

Passat B6 wariant.

 

Skrzynia biegów manual -- wytłumienie 1K0864220

 

Dystans gumowy -- są dwa ,jest odbijak 867827500A i jest odbojnik regulowany 6X0827499B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności