Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

no nr. z ambi? czy bez ambi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie sprawdzić (może w ELSIE) co zawiera zestaw o nr OE: 3C0598049 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jest w stanie sprawdzić (może w ELSIE) co zawiera zestaw o nr OE: 3C0598049 ?

 

zawieszenie - spręzyna- amortyzator - , jest tego od groma , coś konkretnego potrzebujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nr. z ambi? czy bez ambi

 

nie ma w Etce podziału więc w każdych wersjach są takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej szukalem amortyzatora do nivomatu (podsylales mi chyba mailem zdjecie etki), cena amorka w aso (nie ma juz zamiennikow) to ok. 3000 zl za sztuke, co daje kolo 6 tys.za pare. Znalazlem ten numer jako 'zestaw naprawczy' do zawieszenia typu nivomat pasujacego do mojego auta (kody wyposazenia). Cena jego to ok 4 tys zl. Pytanie moje jest takie co jest w tym zestawie? Np. Po 2 amortyzatory 3C0.......BT, sprezyny 3C0.......N i jakies odboje, oslony, sruby, czy tylko jest to komplet na jedna strone tj. pojedynczo, a nie parami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem, miły Pan z ASO AutoForum w Płocku podesłał mi wyciąg z ETKI, jest tam cały komplet (poza sprężynami) do wymiany amortyzatorów z nivomatem (ograniczenia kodów wyposażenia to 1JH + do 0YF, od 0YF do 0YL jest inny zestaw), są tam 2 amortyzatory 3C0 513 049 BT, odboje, osłony, gniazda amortyzatorów, śruby, podkładki. Opłaca się bardziej niż kupno osobno 2 amortyzatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby mi ktoś podać numer tej taśmy pod kierownicą do auta jak w podpisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ace mógłbyś sprecyzować zapytanie ? Od poduszki powietrznej ? Od kierownicy multifunkcyjnej ? Nie bardzo wiem na co się kierować w etka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest ta tasma od zwykłej kierownicy, czujnik skrętu się to też nazywa czy jakoś tak:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to to z tego drugiego linka :P Ale nie wiem które dokładnie będzie do mojego modelu z ABS i ESP z 2000r ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy twój pasek jest 4motion? A najlepiej jakbyś podał numer vin wtedy wyszukiwanie byłoby bardziej konkretne:mniam.....

 

---------- Dodano o 21:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:49 ----------

 

Generalnie to byłoby to http://imageshack.com/a/img31/2020/jmw.bmp

Edytowane przez mario732

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WVWZZZ3BZYE466619 mój numer vin jeśli dalej potrzebne i będzie ci łatwiej znaleźć :P i nie mam 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję:) poszukam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuje zaniennik katalizatora b5 1.8t AEB.,bo nowy bardzo drogi chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,potrzebuje zaniennik katalizatora b5 1.8t AEB.,bo nowy bardzo drogi chyba.

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym wątku podajemy nr oryginalnych części z ETKI, a nie zamienniki :)

nr ori - 4B0 254 200 AX - jeżeli masz skrzynię manualną, 4B0 254 200 JX - automat

Jeżeli szukasz zamienników, to już musisz pytać po sklepach motoryzacyjnych, lub w serwisach zajmujących się tłumikami. Zamienniki produkują miedzy innymi Bosal i Asso

Koszt oryginału to wydatek ponad 5 tyś złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję nr części trzymającej zderzak w górnej części,tą część widać po ściągnięciu czarnego plastiku po otwarciu maski po bokach chłodnicy inaczej (mocowanie zderzaka przedniego w Audi A6C6 2004 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności