Skocz do zawartości
marecek

Projekt - miękkie kierunkowskazy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kogoś z Was interesuje taki modulik to zrobiłem takie coś. Nie generuje żadnych dodatkowych mignięć, nie zawiesza się. Działa jak fabryczny moduł. Szczegóły http://allegro.pl/miekkie-migacze-vw-audi-skoda-seat-inne-i2058314119.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania taki http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html kupilem 2 tygodnie temu i denerwuje mnie jak tak sobie blyska, troszke mnie rozprasza jak ktos chce to za 50 moge puscic z wysylka po wplacie na konto. moge tez wystawic aukcje i sprawe przez allegro mzna zalatwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania taki http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html kupilem 2 tygodnie temu i denerwuje mnie jak tak sobie blyska, troszke mnie rozprasza jak ktos chce to za 50 moge puscic z wysylka po wplacie na konto. moge tez wystawic aukcje i sprawe przez allegro mzna zalatwic

 

kolego czy ten moduł działa jak fabryczny modul?? czy nie miałes styczności z fabrycznym montowanym w vw? na aukcji są dwa który masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie jak tak sobie blyska

Niech zgadnę, po odbiciu manetki potrafi jeszcze samoczynnie pobłyskać kierunkami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy, na pewno nie ma z takimi modułami problemów? Bo chętnie zakupiłbym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jest tak jak wbije manetke na stale to po odbicciu nie blyska 3 razy tylko nieraz 1,2,3 modół zlicza 3 migniecia, czyli jak blysnie na twardej manetce np 8 razy to po odbiciu blysnie tylko raz, ogolnie tak zaobserwowałem nie zdarzyło sie raczej ze po odbiciu blyskal 3 razy przewaznie 1 i 2. To jest ten z wyboram migniec 2x-5x jezeli o to chodzi. A sprzedaje glownie z tego powodu ze nie chcialem placic ponad 200 za cos co nie wiem czy mi sie sprawdzi, wolalem dac 60 zł i juz wiem ze nie jest mi ten bajer potrzebny. i w ten sposób stracilem tylko 60zł a moze sie sprzeda wtedy tylko troszke w plecki. miałem doczynienia z fabrycznym modułem w sprinterze w pracy ale nie jezdziłem nim tylko sie moglem pobawic a chciałem to tak na wlasnym aucie przetestować. Ogolnie bajer bardzo fajny ale na moje kilometry i jazde po miescie zbedny, montarz to bajka. Jutro wieczorem wystawiam na allegro bo jeden kolega z forum ma mi do dzisiaj dac znac czy bierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jest tak jak wbije manetke na stale to po odbicciu nie blyska 3 razy tylko nieraz 1,2,3 modół zlicza 3 migniecia, czyli jak blysnie na twardej manetce np 8 razy to po odbiciu blysnie tylko raz, ogolnie tak zaobserwowałem nie zdarzyło sie raczej ze po odbiciu blyskal 3 razy przewaznie 1 i 2. To jest ten z wyboram migniec 2x-5x jezeli o to chodzi

na początku mnie to denerwowało ale przy suatwieniu na 3 mrugnięcia nie sprawia to problemów,można sie przywyczaić a gadżet bardzo przydatny na autostradach, prawie jak tempomat :) zalety najbardziej doceniam jak wsiadam do samochodu bez tego, wtedy brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam moduł. W sumie to nie tylko Ja, bo razem z Marcinem i Markiem montowaliśmy w lato. Do tej pory działa i tak się do tego przyzwyczaiłem, że jak np. skręcam w mieście albo zmieniam pas to właśnie na tym miękkim kierunkowskazie (3x) Też potrafi mi po odbiciu mrugnąć raz lub dwa razy, ale to kwestia przyzwyczajenia i nie jest to aż tak uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moduły maja jeszcze niemor i paru innych forumowiczów i sobie chwalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak przyjdzie :), mam fabryczny w polo i bardzo mi się podoba jego działanie, a wręcz brakuje mi go w pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem szczęśliwym posiadaczem miękkich kierunkowskazów w moim pasku. Bardzo fajny zamiennik polecam. Różnice:

-mozliwość rozłączenia 3x mignięcia poprzez naciśnięcie manetki w drugą stronę

-mozliwość zegulowania ilości mignięć.

-moduł po wyłączeniu kierunkowskazu twardego nie zaleznie po ilu mignięciach (oczywiście powyżej liczby mignięć ustawionych w module) zawsze dokańcza cykl. np. jak cofniemy manetkę w momencie kiedy kierunkowskaz jest zgaszony, to moduł zakańcza cylk jeszcze jednym mignięciem.

Po za tym nie zauwazyłem żadnych różnic porównując fabryczny który mam w VW polo

P.S. Marcin $$$$ popłynęły

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakbym miał dać 80zł za tylko miekki migacz to wolałbym dołożyć drugie tyle i mieć jeden moduł komfortu czyli miekki kierunkowskaz + comming living home + doświetlanie zakrętów: http://www.cubeelectronics.com/komfort.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakbym miał dać 80zł za tylko miekki migacz to wolałbym dołożyć drugie tyle i mieć jeden moduł komfortu czyli miekki kierunkowskaz + comming living home + doświetlanie zakrętów: http://www.cubeelectronics.com/komfort.php

 

owszem ma dostępnych kilka funkcji ale można wykorzystywać tylko jedną z nich, czyli by mieć dostępne te trzy funkcje musiał byś kupic 3 takie moduły (mam starszą wersję modułu i w nim można w danej chwili wykorzystywać tylko jedną funkcję)

no chyba, że firma coś zmieniła i można eykorzystywać 4 funkcje jednocześnie

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale można wykorzystywać tylko jedną z nich, czyli by mieć dostępne te trzy funkcje musiał byś kupic 3 takie moduły

No więc jak to jest Panowie? Mozna tylko jedną funkcję wykorzystać na raz? ktoś sie wypowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc jak to jest Panowie? Mozna tylko jedną funkcję wykorzystać na raz? ktoś sie wypowie ?

Wszystkie funkcje działają na raz. Kupujesz jeden moduł masz aktywne wszystkie funkcje. Tak to podłączyłem u siebie http://forum.vw-passat.pl/threads/104901-Montaz-modulu-komfortu-Cube-Eletronics?p=1412396&viewfull=1#post1412396

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasilanie po stacyjce najlepiej jakbyś złapał miernikiem gdzie jest i mase też, bo nie pamiętam które to :( A co do kierunków to prawy ma kolor czarno zielony, a lewy biało czarny

 

zasilanie po stacyjce to zółto-czarny o wiele sie łatwiej wpiąć przy włączniku świateł bo i tam owy kabel dochodzi

montarz banalnie prosty - troche zapału i cierpliwosci + umiejetnosc lutowania zwykła lutownicą i wsio

zakupiłem ala coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2311237435

 

jedyny minus jak narazie jaki zauwazylem to brak charakterystycznego dzwieku podczas "migania" kierunowskazu podczas pracy modulu komfortu kierunkowskazu

reszte wrazen z urzytkowania opowiem po dluzszej trasie heh

fakt dziekowania za pomoca kierunkowskazow juz niem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki moduł od Bartek_Wosik - montaż banalny, ale problemem jest to ze nei działa dobrze w Superb czyli Passat B5. Przy włączaniu zapłonu idą jakies impulsy które zatykają ten moduł i po odpaleniu silnika moduł nie działa. Allbart, nie masz takiego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w niej nowego? chyba w funkcjach nic się nie zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności