Mam takie pytanie....... Czy jest możliwość żeby zaprogramować przełącznik kierunkowskazów aby przy lekkim puknięciu w prawo lub lewo mignął trzy razy (tak jak jest w nowych vw i skodach). U mnie miga tylko raz lub po włączeniu cały czas. Druga sprawa, czy można jakoś włączyć doświetlenie zakrętów ?? Przeciwmgielne posiadam. Moje auto: VW Passat B5 FL 2,5 V6 2003r