Skocz do zawartości
Gość sulim

fabryczny alarm w passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie rechste seite lenkrad już tak mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o otwarcie maski to Brat w Golfie 5 ma tak samo jak w Polskim. Nie tak jak ja. A też ma Anglika. A może coś ktos kiedyś pogrzebał w kompie? Czy da się jakoś przywrócić ustawienia fabryczne całego kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na wlepce w książce serwisowej nie ma przypadkiem kodu który mówi, że w samochodzie jest alarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam problem ze swoim fabrycznym alarmem w B6. Po zamknięciu samochodu alarm włącza sie po jakiś 20minutach. Bez różnicy czy zamknę przyciskając przycisk na pilocie raz czy dwa, i tak się włączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, mam problem ze swoim fabrycznym alarmem w B6. Po zamknięciu samochodu alarm włącza sie po jakiś 20minutach. Bez różnicy czy zamknę przyciskając przycisk na pilocie raz czy dwa, i tak się włączy.
to chyba się rozstroił trochu spróbuj odpiąć aku na 15 min

 

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

 

panowie a co powiecie o czymś takim czekam na opinie http://allegro.pl/odzyskaj-auto-lokalizator-gps-gsm-koszt-5zl-rok-i1382724318.html
każdy tel też można namierzyć a to tańsza opcja z tym ze tel musiał by być wciąż podłączony do prądu by działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze przedmówca- każdy telefon się loguje do sieci i przez to można go namierzyć. Znam gości co wrzucali swój telefon z kartą sim i ładowarką gdzieś do "schowka" i w razie czego szło go namierzać nawet po wyłączeniu aku jakiś czas bateria wytrzyma. Z drugiej strony są metody na to , żeby nawet merca z lokalizatorem gps "ukryć". Pamiętaj - alarm jest dla Ciebie nie dla złodzieja. On działa na twoją psychę a nie jego.

Najlepszy alarm to AC w dobrej firmie.( Nie jestem brokerem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam juz znalazlem gdzie przy pomocy VCDS mozna ustawic sobie rodzaj syreny dzwieku glosnosc i kiedy ma pipkac przy zamknieciu i otwieranu auta wstawie to jak bede w domu zdjecia i co gdzie tylko ze u mnie nie dziala syrena bo badziewie chyba jest popsute

Edytowane przez roziok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda temat jest o alarmie w passacie ale nie podejrzewam żeby w golfie 5 były jakieś kosmiczne różnice :mlask

u mnie jest na słupku kierowcy jest takie coś

6e16a5d88c3193ee.jpg

 

 

tylko ze nie jest to w ogóle podświetlone a duszenie tych przycisków nic nie daje . czy możliwe że ktoś kiedyś to wyłączył VAGiem ?? ew jak to włączyć (jesli dobrze rozumuje to właśnie po wyłączeniu całego układu zniknęło podświetlenie lub kiedyś ktoś wszystko odciął i nie ma szans na proste uruchomienie tego ustrojstwa )

Edytowane przez kiler_nn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest załączania czujnika dozoru wnętrza oraz czujnika przechylenia auta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiem . tylko tak jak napisałem - nie jest podświetlony , nic nie działa , alarm tez się nie załącza . stąd moje pytanie - gdzie szukać możliwości włączenia tego VAGiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moje próby odpalenia syreny fabrycznego alarmu nic nie dały tak jak kolega pisał zrobiłem output test ale w miejscu gdzie jest alarm naciskam start i nici cisza w bloku 16 mam alarm horn H12 INACTIVE (czyli chyba nieaktywny) w długim kodowaniu chyba bit 16 mam zaznaczone 4 syren instaled i 5 -tkę jak to ugryść aby syrena wyła gdy alarm się włącza bo teraz migają tylko kierunki a syrenę mam za błotnikiem w takiej metalowej puszce a mam jeden błąd czy on może mieć coś z ty wspólnego

 

46 CENTRAL CONV

00191-passenger"s door handle touch sensor (G416)

004-no signal/communication

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat:

 

Napisał woke viewpost.gif

Zaprogramowanie pikania przy zał/wył alarmu:

1.Wyłącz alarm

2.Włącz i wyłącz zapłon

3.wciskasz przycisk serwisowy przy kierownicy 3 razy

4.wciskasz przycisk zamykania na pilocie 1 raz

5.wciskasz na pilocie przycisk otwierania 1 raz-syrena pika 1 raz

6.wciskasz na pilocie przycisk zamykania 1 raz -syrena pika 1 raz

7.wciskasz na pilocie przycisk otwierania 1 raz-syrena wyje 2 sek

koniec i chodzi

 

 

niestety ta operacja okazala sie nie skuteczna.

probowalem i zapalac silnik i tylko wkladac kluczyk i nic, zero pikniec alarmu.

 

 

 

 

 

u mnie też to nie działa, próbowałem kilka razy i nic :( syrena od alarmu działa w 100%, wystarczyło że uchyliłem maskę i zaczeła pracować. macie jakiś pomysł jak mogę aktywować to pikanie przy otwieraniu i zamykaniu auta? może jest jakaś inna kombinacja klawiszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki jutro jadę się z tym bawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo proszę o pomoc w sprawie alarmu. Otóż włącza mi się alarm po zamknięciu samochodu, raz po 5minutach raz po pół godziny, nie wiem od czego to zależy. Po wyłączeniu piszczącego alarmu już się nie włącza, aż do momentu gdy gdzieś pojadę i zamknę samochód, wtedy sytuacja się powtarza. Auto było u konkretnego gościa od takich spraw, było dokładnie przeskanowane kompem i żadnych błędów nie ma. Co może być przyczyną takiego zachowania alarmu? Alarm jest fabryczny. Posiada czujniki ruch, zaklejałem je taśmą żeby upewnić się że nie reagują na jakiś ruch ale piszczałka i tak się włącza! Jak do tej pory nikt nie potrafi mi pomóc. Mam nadzieję że ktoś z Was rzuci mi jakąś sugestię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam nadzieję że ktoś z Was rzuci mi jakąś sugestię.

 

Moze ktorys stycznik drzwi czy klap szfankuje i po czasie daje sygnal otwarcia ?

Poszukaj pisal tu ktos o podobnym piszczeniu i to w nocy nawet .Szukaj w tematach z drzwiami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to nie podchodzi a mam fabryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. mam takie małe pytanko mam passata b5 1998r 18.t od roku i wczoraj padł mi aku. i wymieniłem na nowy po przykręceniu klem otwarłem drzwi od kierowcy i włączył sie alarm tzn takie dziwne miałczenie i mruganie kierunkowskazów bardzo mnie to zdziwiło bo nie wiedziałem o jego istnieniu gdzie on jest za kamuflowany możę mi ktos powiedzieć. z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. mam takie małe pytanko mam passata b5 1998r 18.t od roku i wczoraj padł mi aku. i wymieniłem na nowy po przykręceniu klem otwarłem drzwi od kierowcy i włączył sie alarm tzn takie dziwne miałczenie i mruganie kierunkowskazów bardzo mnie to zdziwiło bo nie wiedziałem o jego istnieniu gdzie on jest za kamuflowany możę mi ktos powiedzieć. z góry dziękuje i pozdrawiam

sprawdź pod prawym nadkolem jeżeli problem nadal jest aktualny ;)

w b6 jest tak http://www.passat3c.info/cms_neu/index.php?page=1134

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności