-
Liczba zawartości
31 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Juma
- Urodziny 06/16/1979
Informacje osobiste
-
Imię
Adam
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Szczecin
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 FSI 150KM
-
Rok produkcji
---
-
A ja mam pytanie z jeszcze innej beczki: czy ktoś wie gdzie znajduje się głośniczek od tego sygnału przypominającego o zapięciu pasów? Jest do niego dostęp? Nie chciałbym odłączać kostki, sygnał może zostać tylko chciałbym go jakoś go wytłumić (niech piszczy tylko ciszej do diabła:) )
-
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
Dobrze prawisz Chyba też tak zrobię -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
chodziło o ustawienie dziennych w postojówkach, nie w mijania. To mogę zrobić sobie Vagiem bez żadnego modułu w trybie skandynawskim tylko bez zmniejszania mocy zdaje się ale nie o to chodziło ---------- Dodano o 10:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:53 ---------- halogeny miałem w poprzednim Pasku, fajne rozwiązanie ale chciałem coś nowego Może teraz zrobię same Xenony tak jak pisałeś. -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
Załamaliście mnie Myślałem, że sobie zrobię zabawkę na Święta dzięki jeszcze raz z info i pozdr! -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
Kurcze, widziałem co najmniej kilka Passatów z xenonem, które jechały na światłach ustawionych w postojówkach (mam na myśli te okrągłe światła wewnętrzne), byłem pewny, że to jest zakodowane. Może po prostu jechali na postojówkach? Tak jak kierowcy BMW jeżdżą na ringach ale to byłoby głupie Szkoda bo już się napaliłem, że tak sobie ustawię dzienne w trybie Ameryka -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
Panowie, mam prośbę potrzebuje instrukcje jak zaprogramować w trybie amerykańskim dzienne przy pomocy postojówek (tak jak ma np. Audi A6) oczywiście chodzi o Paska z Bi-xenonem. Z góry dziękuje! -
Nie będę robił nowego tematu, zapytam tutaj, wygląda na to, że padł mi silniczek nastawczy klapy temp lewy 3C1 907 511. Pamiętam, że kiedyś na forum były namiary na osobnika, który sprzedawał je w bardzo dobrych cenach. Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Czy ktoś może mnie poratować? Z góry dzięki!
-
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
nie prawda, tył nie świeci. świecą tylko halogeny z przodu, nie świecą również zegary oraz podświetlenie od radia i klimy -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
jak chcesz mieć postojówki na swoim miejscu, to możesz ustawić sobie realizacje FOG jako dzienne przez tryb amerykański ja tak mam i wszystko działa idealnie -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
to dziwne też mam FOG jako dzienne i po zmroku postojówki działają normalnie -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
zgadzam się z kolegą, ja na wszelki wypadek zmniejszyłem na 60% mocy i bankowo nikogo nie oślepiam. nikt nie mruga światłami. -
ja kupiłem taki adapter do Iphona: http://www.mediahit.pl/Artykuly-motoryzacyjne/76858-adapter-vw-3c0051435ba-iphone-3g-3gs.html jest zakładany na fabryczny uchwyt do zestawu głośnomówiącego VW. Jestem z niego mega zadowolony, mogę go śmiało polecić użytkownikom Iphonów
-
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
może w zachodnio-pomorskim jest większa świadomość, ja jeżdżę praktycznie tylko po regionie i nikt tu nie mruga :marecek -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
halogenów bankowo nie odpuszczę jeżeli chodzi o mruganie to się mylisz kolego, zrobiłem jakieś 7-8 tyś. km i nikt mi nie mrugał. również Panowie policjanci nie reagują. bardzo dużo nowych aut ma ustawione "dzienne" w halogenach dlatego nie ma żadnych reakcji. -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
Juma odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
no to chyba odpuszczę ten pomysł
