-
Liczba zawartości
198 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O maxs
- Urodziny 06/02/1971
Informacje osobiste
-
Imię
Sławek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Ostróda
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (AJM)
-
Rok produkcji
1999
-
maxs obserwuje zawartość → ANDROID - telefony i aplikacje
-
Z Bawarii to ja jestem ale z okolic Ulm
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
maxs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Hej witam, koledzy szukam na dziś sklepu z chemią samochodową w Olsztynie a konkretnie chodzi mi o Glinkę do lakieru , jakiś namiar sklepu,bo Ostróda to taka Wioska że tu nić nie ma -
Nie tak mało lesz problemem jest odległość
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
maxs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Mamy zwycięzcę samochodu roku http://moto.onet.pl/aktualnosci/car-of-the-year-2015-mamy-zwyciezce/4wl6z3 -
U was mróz a na południu Niemiec jeszcze bociany nie odleciał , pozdrowienia dla forumowiczów
-
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
maxs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Tak jak Łukasz pisze, jest trochę *******ogi też miałem podobny problem i sam ogarnąłem -
Jest tu ktoś z okolic Ulm
-
może nie ja, ale w końcu doczekałem się wymiany silnika, od 2 dni bez awarii
-
Jakby coś mieszkam w Äpfingen, a pracuje Warthausen, jak ma ktoś z okolic na spota można się ustawić
-
Problem polegał na tym, okazało się że na moim chomiku był słownik do nauki włoskiego, którego sam nie mogłem odszukać na mojej stronie chomika wpadła Policja z nakazem przeszukania zajęli dwa laptopy, prokurator umorzył sprawę ale na tym się nie skończyło nie miał się do czego przyczepić to przyczepił się do Winrara, Office, i programów GPS na laptopie, sprawa trafiła do sądu sędzina skazała mnie na grzywna w wysokości prawie 6 tysi a więc Piractwo nie popłaca - - - - - aktualizacja - - - - - jeszcze dodam że miałem przypadek podczas rutynowej kontroli kiedy to Pan Policjant zauważył Nawigacje na szybie i sprawdzał czy nie posiadam mapy nielegalnej nawigacja był dopiero co zakupiona więc było wszystko ok
-
Smartfon PRESTIGIO MultiPhone PAP4055 DUO do 5stówek kupisz chodzi płynnie i nie gubi fixa - - - - - aktualizacja - - - - - do Sebastiana, tak jak zaznaczył rainman777 piractwo jest nielegalne, a co do chomikuj pl. nie polecam osobiście miałem wielkie problemy z tą stroną
-
napisz skąd pobrałeś ta AutoMape jeśli ze Sklep Play to powinna ci pójść, jeśli masz antywirus to odinstaluj go miałem ten sam problem , mam AutoMape ze Sklepu Play i śmiga a i na stronie Androida masz navi - - - - - aktualizacja - - - - - Dodam że Sygic jak dla mnie jest lepszy bardziej przejrzysty
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
maxs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
no no Piotr wchodzisz w nowy etap życia ? gratulacje -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
maxs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Jestem w okolicy Rewy i już załatwiłem po regeneracji z Gdańska , dzieki dla Łukasza za za ocene bo już warsztat w Mostach chciał mnie naciągnąć a druga ocena mechanika z Gdyni wskazała w 100% że turbo umarło , łopata i do piachu -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
maxs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
wielkie dzieki
