Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wszystko P&P

 

Ale czy w B5 nie jest czasem inny sterownik niż w B5 FL?

B5 ma poziomowanie statyczne a FL dynamiczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy w B5 nie jest czasem inny sterownik niż w B5 FL?

B5 ma poziomowanie statyczne a FL dynamiczne ;)

 

Jest inny i wg mnie nie będzie działać P&P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny sterownik, inna wiązka, inne silniczki. Jedyne co pasuje to czujniki i uchwyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inny sterownik, inna wiązka, inne silniczki. Jedyne co pasuje to czujniki i uchwyty.

 

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Dzięki za podpowiedź a poda mi ktoś numer katalogowy sterownika poziomowanie bez lifta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poda mi ktoś numer katalogowy sterownika poziomowanie bez lifta

4b0 907 357

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok Dzięki za podpowiedź a poda mi ktoś numer katalogowy sterownika poziomowanie bez lifta

 

Tu masz cały spis wszystkich rzeczy jakie św potrzebne do montażu samopoziomowania: http://www.passatplus.de/umbauteile/lwr/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już pozostało zrobić wiązkę. Chce w swoim przedlifcie zrobić dynamiczne i mam nadzieję, że się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt zrobienia xenonów? Chodzi mi o lampy, przetwornice, samo poziomowanie i spryskiwacze? Podjąłby się ktoś tego? Wiadomo odpłatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już wiązkę nie całą bo z anglika a ona jest proszę dłuższa może zrobię schemat zaczynając od bagażnika

[sterownik w bagażniku]--->złącze czujnika tylnego ---> [Masa] lewa strona 3 kabelki ---> Kość biała pod kierownicą strona prawa\\\\ tą mam całość bo nie było problemu z wyciągnięciem \\\

Kolejną częścią jest wiązka czujnika przedniego i jest to kość różowa i jest spięta z lewej strony

 

Według mnie w angliku wiązka idzie na prawo a później łączy się pod kierownicą i znów odbija na lewo.

Muszę poczytać jeszcze co i jak podłączyć bo nie miałem czasu się na razie zagłębiać w temat chyba żę ktoś jest już w temacie i mógłby mi to wytłumaczyć na chłopski rozum.

 

Jak ktoś chce zdjęcia wiazki którą posiadam pisać na priv

 

całość kupiłem za 250 zł 2 czujki kompletne sterownik i wiązka z tym że sam musiałem sobie wyjąć.

AAA jeszcze jedno pytanie czy lampy z anglika będą świecić jak normalne Europa? Sprzedawca mi coś mówił że wystarczy cos przestawić i wszystko jest tak samo jak polska i Niemcy za 2 lampy z przetwornicami woła sobie 500zł.

DSC_0293.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AAA jeszcze jedno pytanie czy lampy z anglika będą świecić jak normalne Europa? Sprzedawca mi coś mówił że wystarczy cos przestawić i wszystko jest tak samo jak polska i Niemcy za 2 lampy z przetwornicami woła sobie 500zł.

 

Raczej będą świecić w drugą stronę. Bynajmniej z europejskich nie zrobić Anglików a co najwyżej US jak przysłonę opuścisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysłona jest lustrzanym odbiciem EU i nie da się ich przerobić ot tak. Mozna tylko podnieść przesłonę ruchomą i zrobić płaską inię odcięcia USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie względem tej oslony? Jak ona powinna byc ustawiona na UE bo po regeneracji wkładów kolega sie nimi bawił i nie wiem czy są dobrze teraz ustawione :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki to dobrze że nie kupiłem teraz odnośnie samego podłączenia wiązki będę musiał troszkę skrócić bo jest za długa mam wtykę białą (foto)

pin1\biało-niebieski

pin2\zielono-niebieski

pin3\wolny

pin4\zółty

pin5\zielono-czarny

pin6\biało-brązowy

pin7\brązowo-niebieski(grubszy)

pin8\fioletowo-czarny

pin9\fioletowo-brązowy

pin10\fioletowo-czerwony

domyślam się że 3 ostatnie to od czujnika przód bo na nim są takie same kolory a reszta gdzie?

 

12789960_818288498298035_681368670_o.jpg

12787446_818288541631364_1334717564_o.jpg

12789867_818288528298032_2145093218_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kostką nie pomogę, bo wiązkę robiłem od A do Z sam, bez kostki.

 

Przesłona w EU powinna być tak ustawiona:

 

by światło wyglądało tak : ___/---

 

a nie: -------

 

Z kolei UK wygląda odwrotnie, bo analogicznie oświetla drugie pobocze ---\___

 

A USA wyglądają tak: -------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz wykazu gdzie z którego pinu sterownika co podłączałeś? tylko tak w przekładzie łopatologicznym ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin sterownik dawałeś z przodu? Ile mniej więcej wiązka w takim rozwiązaniu musi mieć metrów?

 

BTW.

 

Nikt nie pomoże z ustawieniem przesłony na soczewce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem o przesłonie...?

 

Sterownik mam przykręcony do stelaża nad włącznikiem świateł. Nie liczyłem ile metrów poszło... Rozpiska pinów gdzieś jest na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło bardziej o odpowiedz czy ma być ona w dół czy w górę, chce ustawić zanim poskładam wszystko i zamontuję. Rozpiskę mam a metry sobie policzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Marcin wyjaśnił jak ma świecić światło. Jak masz lampy EU to ustaw tak żeby przesłona nie była poziomo tylko połowa wyżej i połowa niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności