Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy ogarnięci w temacie. Mam 3 pytania w sprawie samopoziomowania. Mam komplecik zestaw ale mam kable poucinane przy wtyczkach i potrzebuję kupić przewody i tu moje pierwsze pytanie: jakie przewody będą najlepsze (może jakiś link)?

 

Dwa kolejne pytania dotyczą zmiany poziomowania na dynamiczne; co muszę zmienić czy tylko silniczki czy centralkę też. Jeżeli obie te rzecz to prosiłbym o ich numerki bym mógł poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniki to inwencja twórcza własna, moduł 4Z7 907 357. Można rozwalić stary ori silniczek, przerobić na dynamiczne używając krokowca z BMW jak to zrobiłem ja. Przewody najbardziej elastyczne, w silikonowych izolacjach najlepiej. Max. 0.75mm2 ale lepiej 0.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabli mozesz szukać o oznaczeniach FLRY - są to kable samochodowe.

A ja mam inne pytanie mianowicie które śróby regulacji w lampach są od czego, bo wydaje mi się że mocno skupiają mi się w jednym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliżej środka wysokość, bliżej kierunkach lewo-prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo najlepiej u diagnosty ale ostatnio sam sobie ustawiam, rundka wokół osiedla (oczywiście wieczorkiem) potem korekta wysokości i znowu mała przejażdżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki kabel się nada. Ja kupowałem właśnie od tego gościa, ma też wtyczki do lamp i czujników oraz piny z uszczelnieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo koledzy za odpowiedź. Pozostaje tylko poszukać moduł od fl'a i będzie wszystko juz gotowe do zabawy

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie modułu napisz do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze ile mniej więcej tego przewodu potrzeba.

 

Ma ktoś numer kostki co wpina sie w regulację intensywności oświetlenia w aucie tej pojedynczej bez możliwości ustawienia wysokości świateł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś numer kostki co wpina sie w regulację intensywności oświetlenia w aucie tej pojedynczej bez możliwości ustawienia wysokości świateł

Nr wtyczki: 1J0 972 924

 

Przekładasz z wtyczki 6 pinowej 3 PINy do wtyczki 3 pinowej:

PIN 1 --> PIN 1

PIN 3 --> PIN 2

PIN 5 --> PIN 3

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy gdzie dasz sterownik.

Co moze być przyczyna że czasem nie odpali żarnik? Drugi raz nie odpalił mi żarnik w jednej lampie. przetwornice ori tylko zarówki d2s firmy hid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20150920_132227.jpg

Zerknijcie na moj sterownik pochodz z audi a6 2003r różni się numerem 5La 008 081-10 a passat ma 07 jest to jakis problem,

I znalazlem tu rozpiske pinow kostki t20, ale czy mógł by ktos opisac poszczegolne piny po kolorze kabli do ori instalacji, bo kostka ktora kupilem ma zupelnie inne kolory,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik będzie pasował. Ważny jest tylko numer 4Z7, resztę załatwisz kodowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

u mnie od zakupu tez nie dziala samopoziomowanie ,patrzalem na lewe przednei kolo i jest tam taki czujnik z cięgnem.

jak cos posiadam tez miernik napiecia wiec od czego mialbym zaczac sprawdzac?piszcie po kolei od czego zaczac ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności