Skocz do zawartości
Charakterek

Przerobiony anglik - na co zwracać uwagę - poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, jeżeli w europejczyku masz ręczny bliżej kierowcy to w angolu musi być przecież tak samo.

W tym ogłoszeniu masz angola i zobacz gdzie jest ręczny.

http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ250511467559

No i ..... ? Bo cię nadal nie rozumiem. W tym linku masz ręczny przy siedzeniu kierowcy - fakt - bo to angol. A po przekładce na europejczyka - gdzie ten ręczny wtedy będzie? :D

 

Trochę chyba się rozpedziłeś w tym temacie - tu się zwraca uwagę na takie właśnie szczególy, by umieć sprawdzic czy auto NIBY europejskie - nie jest po przekładce.

 

Chyba, ze chodzi ci tylko o teorię, że ręczny - niewazne w jakiej wersji - EU czy GB - jest zawsze bliżej kierowcy. No ale tą tezę już każdy przecież zna.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi w tym temacie. Wcześniej mówili, że w "naszym samochodzie" i w angolu

ręczny jest po tej samej stronie a jak prawie każdy wie nie jest tak. Zobacz na post nr 115 do 118. Podałem link do ogłoszenia żeby pokazać że angol ma po innej stronie ręczny niż w europejczyku.

W sumie ręczny też może być po prawej jeżeli ktoś przekłada tak od niechcenia. Mam nadzieję, że dobrze ci wytłumaczyłem o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dobrze ci wytłumaczyłem o co mi chodzi.

Spoko - wszystko juz jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozwiania wątpliwośći :

dscf0306oo.jpg

Czy w EU wersji też tak jest ?chodzi tylko o ręczny !!;)

Edytowane przez marek664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś takiego widzę:eek:. Tak powinno być w EU, tylko kierownica po innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz coś takiego widzę

Ale z opisu masz 3bg więc to inna bajka ,czekamy na odpowiedz kogoś kto ma 3b .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslicie , że jak auto było po dzwonie, to z europejczyka nie mogli włożyc pól samochodu, bo akurat taki mieli na składzie? Bo przekładka w drugą strone to raczej nieopłacalna chyba by była. A to co jest na zdjęciu to ewidentnie nie powinno tak być - jeśli to jest angol. I nie uwierzę w cud, że składali ten egzemplarz w fabryce przy zgaszonym świetle - stąd taki im rezultat wyszedł a nie inny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to co jest na zdjęciu to ewidentnie nie powinno tak być - jeśli to jest angol.

Na 100 procent angol .

A myslicie , że jak auto było po dzwonie, to z europejczyka nie mogli włożyc pól samochodu

Jak by było to już dawno na żyletki by poszło po tym dzwonie :)

Ogloszenie angola

http://cgi.ebay.co.uk/1997-VOLKSWAGEN-PASSAT-SE-TDI-SILVER_W0QQitemZ300390507739QQcmdZViewItemQQptZAutomobiles_UK?hash=item45f0ab64db

 

http://cgi.ebay.co.uk/1997-VOLKSWAGEN-PASSAT-S-TDI-GREEN-No-Reserve_W0QQitemZ120523401569QQcmdZViewItemQQptZAutomobiles_UK?hash=item1c0fc12961

Ok wersja GB ma 1996-00 roku ma ręczny jak na fotce wyżej czyli tu nie ma różnic w wersji EU a GB na 100 %

Edytowane przez marek664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 100 procent angol mam go od prawie 5 lat a nalepka w bagażniku rynek brytyjski.

 

No dobra - jesteś pierwszy, co ma taką hybrydę :D

 

A tak gwoli informacji: właśnie w radiu ZET mówili w wiadomosciach, ze sąd zdecydował: "angliki" nie będą miały prawa rejestracji w PL, ze wzgledu na stwarzanie zagrożenia na drodze, gdyż to ogranicza zdolność oceny sytuacji na drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wcale nie jest pierwszy i jedyny

Ja też mam B5 1998r wersja UK i ręczny jest przy fotelu pasażera

Poniżej foto, mam nadzieję że dobrze widać

http://img509.imageshack.us/i/dscf0049.jpg/

Ponadto możesz sobie wejść na stronę www.autotrader.co.uk i pooglądać B5 i wszystkie angliki mają ręczny po "europejskiej" stronie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w B5 przed fejsem ręczny był na wyspach jakby po niewłaściwej stronie. Z tego, co pamiętam od znajomego, to anglicy o to raban straszny podnieśli, że ich VW olewa, że muszą sięgać daleko, że jak pasażer po drobniaki sięga z tej gumy a kierowca chce zaciągnąć ręczny, to się spotykają i tak dalej. Wskutek tego rabanu w B5 FL na wyspach ręczny już jest po właściwej (czyli niewłaściwej dla nas) stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - ręczny to nie koniec świata :D Są inne mankamenty jeszcze - więc koniec OT w OT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rabanu nie zrobili o gałkę głośności w radiu i manetke kierunkowskazów, tak jak to w japończykach jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, albo sterowania z kiery... na marginesie mój ręczny też jest przy fotelu pasażera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek no co ty nie powiesz a jednak

a poza tym jak w dobrym warsztacie przerabiają 3 bg to też przekładają tunel i ręczny jest po europejskiej stronie

Edytowane przez matt111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz może by tak opisać w jakimś wątku samochód importowany z Niemiec w kolorze budyń czyli TAXI . Bo po zmianie koloru i pozbyciu się pewnych elementów wyposażenia też można wpaść na lekką minkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam koledzy gródz przednią terz trzeba sprawdzić tam widac ingerencje w nadwozie wystarczy podwinąć dywaniki (wykładzine ) i widac wyciecie otworu ,,,,,i zaslepienie go z drugiej strony

 

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

 

co do taxi z niemiec tam chyba w kodzie mają czy to jest taxi czy nie tam w kole zapasowym jest cała numeracja i chyba jest to jakos zaznaczone ale nawet po przemalowaniu to i tak mozna znależć jaki był kolor porzedni przeciez całego do zywej blachy nie rozbierają i sa miejsca gdzie mozna zaglądnąc i sprawdzic jaki miał orginał lakier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do taxi z niemiec tam chyba w kodzie mają czy to jest taxi czy nie tam w kole zapasowym jest cała numeracja i chyba jest to jakos zaznaczone ale nawet po przemalowaniu to i tak mozna znależć jaki był kolor porzedni przeciez całego do zywej blachy nie rozbierają i sa miejsca gdzie mozna zaglądnąc i sprawdzic jaki miał orginał lakier

 

No niby da się zauważyć takie coś ale jak ktoś nie świadomy to łyknie jak świeżą bułeczkę. Pół roku temu mój znajomy kupił takie auto a sprzedawca zachwalał go tak: skóra ,pełen wypas kolor na specjalne zmówienie(majonez!)No i co ma zrobić jeździ teraz majonezem z eko skórą i wyposażeniem którego nie używa. Widziałem na własne oczy jak przerabiają ten kolor na inny. Niektórzy auto rozbierają inni nie .Jak ktoś sie przyłoży do malowania i rozbierze całe auto to laik się nie kapnie. A na wlepę ludziska nie patrzą bo nie wiedzą o niej.W Polsce kupuje sie oczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, 14:43

Tak OT: http://www.norbertbicki.net/section/...cedesa_klasy_e

galeria po prawej, pokazane dokładnie jak się robi z taxy prestiżową limuzynę

 

 

własnie takich aut jest dużo ,Jak zrobione ładnie to OK Ale jak robione po łebkach . Weźmy przykład tego mietka jeszcze jak mu cywilny środek zapodali to można jeździc długo i nie wiedzieć dopiero przy zakupie jakiejś części w ASO moze się coś niezgadzać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności