Skocz do zawartości
Charakterek

Przerobiony anglik - na co zwracać uwagę - poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie wygląda wogóle na anglika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerujcie się że pokazałem same angliki,po prostu wybrałem opcję miasto Malbork i wszystkie samochody z Malborka pokazało.A że się zdażył i europejczyk to soory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo mi się podoba, trzeba się wystrzegać angoli jeśli chcemy później bezproblemowo użytkować auto. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10989648 - ten to może angol nie jest ale dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że jest to trendline a kierownica jest zwykła. Zapewne po dzwonie. Trzeba bardzo dokładnie oglądać auto i nie napalać się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po czym wnioskujecie że ten to też anglik?

http://moto.allegro.pl/item854244157...exclusive.html

Pewności nie mam, ale:

1. zdjęcie 5: tabliczka z numerem Vin pod maską, powinien być w komorze pod podszybiem (chyba), w 3B na pewno ta tabliczka powinna być na kielichu pod podszybiem, jeśli się mylę odnośnie 3BG to niech ktoś sprostuje.

2. zdjęcie 6: na słupku drzwiowym jest naklejka, prawdopodobnie o niewkładaniu fotelików, gdy jest aktywny air bag, nalepka ta jest zawsze po stronie pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. B5FL - tak ma chyba być i w angolach i w europejczykach

Ad2. Ja żadnej naklejki na słupku kierowcy nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewności nie mam, ale:

 

Ad1. Tabliczka kolego jest i na kilelichu i jest miejsce w podszybiu widac to na zdjęciu nr5

Ad2. Naklejka ta wygląda bardziej na naklejek z serwisu. Bo ta o której mówisz to wygląda tak http://img197.imageshack.us/img197/9863/0006jg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5: tabliczka z numerem Vin pod maską, powinien być w komorze pod podszybiem (chyba), w 3B na pewno ta tabliczka powinna być na kielichu pod podszybiem, jeśli się mylę odnośnie 3BG to niech ktoś sprostuje.

 

widzialem rasowego europejczyka z vinem wlasnie przed komora aku..tak jak widac na foto wiec chyba to nie regula...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie 5: tabliczka z numerem Vin pod maską, powinien być w komorze pod podszybiem (chyba), w 3B na pewno ta tabliczka powinna być na kielichu pod podszybiem, jeśli się mylę odnośnie 3BG to niech ktoś sprostuje.

Myślę tak samo jak koledzy wyżej, gdyż żeby tabliczka z Vinem była w podszybiu, to osłona podszybia by ją zasłaniała, a to trochę nie fachowo pomyślane by było. A więc tabliczka znajduję się przed podszybiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. No to się wyjaśniło - naklejka z Vin'em w 3BG znajduje się na kielichu w komorze silnika, bez względu na to czy jest to angol czy Eu.

Ad. 2. Wiemy że na słupku jest naklejka, ale nie wiemy co to jest dokładnie za naklejka, jesli jest to naklejka serwisu, to co miałaby ona oznaczać? (spotkał się ktoś z taką naklejką?). Napisałem że jest to PRAWDOPODOBNIE naklejka o niewkładaniu fotelików, widziałem kiedyś taką naklejkę dokładnie w tym miejscu w Pasku 3B, stąd moje podejrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją przeniosłem tam, gdzie była w 3b - na podszybie pod osłonę. Oczywiście starą naklejkę zniszczyłem, nowa w ASO kosztuje 39 zł - nie majątek. Ale po włamie do auta zacząłem się obawiać o jego bezpieczeństwo. Z tej nalepki VIN zczyta ktoś migiem, ten za silnikiem - niekoniecznie. Może i głupio zrobiłem, bo przylezą z Vagiem i mają wszystko jak na dłoni. O ile vaga podepną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad. 2. Wiemy że na słupku jest naklejka, ale nie wiemy co to jest dokładnie za naklejka, jesli jest to naklejka serwisu, to co miałaby ona oznaczać? (spotkał się ktoś z taką naklejką?). Napisałem że jest to PRAWDOPODOBNIE naklejka o niewkładaniu fotelików, widziałem kiedyś taką naklejkę dokładnie w tym miejscu w Pasku 3B, stąd moje podejrzenie.

 

Kolego może to być naklejka serwisowa przypominająca o następnym przeglądzie naklejane są często w tym miejscu. Może ona wyglądać tak http://www.allegro.pl/item802193036_vw_audi_naklejka_serwisowa_nastepny_serwis_niemi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest taka naklejka-ja mam podobną dokładnie w tym miejscu tylko po mojej stronie kierowcy czyli na prawym słupku. Jest na niej wydrukowane co ile czasu serwis hamulców powinien być i coś jeszcze, ale już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popatrzył dodatkowona dywan pod nogami kierowcy,otwieranie maski,a także popielniczke z której strony jest zapalniczka ale też bezbieczniki,gdzie jest najbardziej porysowany próg od wsiadania i plastik osłaniający próg a może nawet regulacja fotela jakiś szczegół jak i jego zużycie .Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item826309682...g_zadbany.html

 

Wedlug mnie ten to nie anglik,

patrzac pod maske zauwazycie, ze akumulator jest (patrzac od przodu pojazdu) po lewej a ten zbiorniczek zolty (nie wiem do dzis na co:) (za niewiedze ide sie wychlostac bom nie godzien tego forum), po prawej.

W mojej wersji UK jest dokladnie odwrotnie akumulator po prawej zbiorniczek po lewej,

 

ot tak mi sie "rzucilo" w oczyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespawali po prostu ścianę grodziową i jest UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy zgłaszanie takich pojazdów do serwisu allegro by coś dało?Lub zmasowane wysyłanie do wystawiającego ze "12 tyś to ja moge dać za anglika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item826309682...g_zadbany.html

 

Wedlug mnie ten to nie anglik,

patrzac pod maske zauwazycie, ze akumulator jest (patrzac od przodu pojazdu) po lewej a ten zbiorniczek zolty (nie wiem do dzis na co:) (za niewiedze ide sie wychlostac bom nie godzien tego forum), po prawej.

W mojej wersji UK jest dokladnie odwrotnie akumulator po prawej zbiorniczek po lewej,

 

ot tak mi sie "rzucilo" w oczyska

 

Przespawuje się półeczkę akumulatora i wszystko jest na swoim miejscu. W tym tunel został z anglika dodatkowo boczek drzwiowy jest z kombi bo nie ma zamka wyłączającego klawisz otwierania bagażnika. Rączki drzwiowe są raczej z wersji sport, a to wersja sport nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego prawda jest jedna że raz widziałem przerobionego angola w prawdzie lagune 2 ale była tak zrobiona że gość na przeglądzie sam niewiedział że to angol tylko po dokumentach sie kapnoł a ludzieś gdy wywęszą coś tańszego to odrazu nie patrząc na nic kupują bo jest okazja a puźniej płaczą dlatego wydaje mi się że na nic ten post gdyż nie jeden się jeszcze natnie na angola a gdy go ktoś dobrze przerobi to tylko po numerze Win bedzie mógł coś powiedziac w serwisie bo sam widziałem jak kolega zrobił tom laguna a mój brat jeździ w firmie Transitem po przerubce i mówi że wszystko jest ok a gdy szef go przywiózł to 10 znawców go oglądało i nikt się nie kapnoł tylko puźniej sam powiedział że to angol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko dlaczego tak wszyscy narzekają na angliki? Ilu z Was miało z nimi do czynienia? U mnie według poradnika można poznać, że to anglik tylko po ręcznym i uchwycie do napoi. Nie ma z nim żadnych problemów. Jedyny jaki miałem to automat. Ale to jest normalna rzecz, tak samo jak w europejczykach. Po prostu szarpanie i takie tam. 200km/h po autostradzie też już leciał i jakoś problemów nie było. Ogólnie jestem zdania, że nie ma co narzekać jak się nie wie. To tak jak ze skrzyniami automatycznymi. Tyle ludzi mówi, że to zło, że to auto nie jeździ, że muł. A jak zapytasz to żaden nigdy nie jeździł takim autem. A na prostej spod świateł bierzesz ich lekko tym mułem. Bo to, że w specyfikacji jest, że mają przyspieszenie lepsze o 1s to nic nie znaczy kiedy się nie jest świetnym kierowcom i nie zmienia biegów i operuje sprzęgłem idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności