Skocz do zawartości
Charakterek

Przerobiony anglik - na co zwracać uwagę - poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

niech ktos poprosi bo ja juz mu napisalem ze to anglik i mi nie odpisuje

Nie tylko Ty kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WVWZZZ3BZ2P077487

 

jest literka "P" czyli został złożony w niemczech ale mógłbyć złozony na rynek Wielkiej Brytanii, więc jak to sprawdzic ? :)

Edytowane przez daroTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WVWZZZ3BZ2P077487 i jak ?

 

bwy1309779216a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od właściciela: "Jest Pan pewien, że po tych elementach można poznać, że to anglik? Nie chciałbym sam siebie pogrążać jeśli się okaże to auto oryginalnie z niemiec, po prostu z taką wersją wnętrza."

 

Albo udaje głupiego albo jest nie kumaty i nie wie, że ma anglika. Znaczy się, już chyba wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL THX, no to sie zdziwił jak nie wiedział :) a jak wiedział to niezły ściemniasz i niech sobie nim jezdzi dalej... :P

 

ciekawe czy zmieni w ogloszeniu ze przekladany z anglika

Edytowane przez daroTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy zmieni w ogloszeniu ze przekladany z anglika

Mi pisał, że będzie kontaktował się z tą osobą co mu go 'sprowadziła z Niemiec' i sprzedała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 10.000zł można dać, chociaz ja bym wogole takiego nie chciał kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z 10.000zł można dać, chociaz ja bym wogole takiego nie chciał kupić

 

To zależy jak zrobiona przekładka, bo pierdoły typu tunel, przyciski i ten wysuwany *******nik na kubki mozna za grosze wymienić. Bardziej bym się martwił kwestią mechaniczną. Jak tam wsio dobrze zrobione to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektóre passaty b5 fl tylną wycieraczkę mają w spoczynku o lewej, a niektóre po prawej stronie? I jak to ma się ze zwykłymi b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależne od rocznika-wszystkie B5 i starsze FL miały po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam do czynienia z anglikami, jeżdżę takimi i mam angliki,

sam przerabiam angliki i to co jest napisane w pierwszym poście jest dla mnie śmieszne, dlaczego?

tak robią partacze, niepolecane warsztaty, ja przerabiam wszystko, bo da rade wszystko przerobić, a to co jest tam napisane to najgorsze błędy.

zawsze jak sprzedaje to mowie ze anglik i nigdy nie ukrywam bo po co, skoro jest przerobione na 100% i żadnego z punku pierwszego nie pomijam.

sam teraz przerabiam b5fl i wam pokaże dokładne zdjęcia, mozecie przyjechać ogladać, na kanał, i bez rozbierania nie skapniecie sie że to anglik,

jak coś robić to na 100% a nie partaczyć.

Musze sie niezgodzić jesli chodzi o 1post jesli chodzi o przyciski bo jesli chodzi o grzane stołki awaryjki esp to czy to anglik czy auto to są tak samo ułożone jesli chodzi o strony.

przekładka z anglika i robota to jekies 6tys zł, angliki w pl stoją po 6-10tys to nie wiem czy to aż takie okazje jak się już przerobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co jest napisane w pierwszym poście jest dla mnie śmieszne, dlaczego?

tak robią partacze, niepolecane warsztaty, ja przerabiam wszystko, bo da rade wszystko przerobić,

 

Czyli ze co? Przekładasz wajchę od ręcznego na lewą stronę? Kupujesz nowe naklejki od AirBaga pasażera i naklejasz z odpowiedniej strony? Przekładasz włącznik czujników ruchu na drugą stronę?

Dalej nie będę wymieniał, bo po co?

Jedyne co mogę powiedzieć, to moze jeśli już robisz przekładki, to porządniej, niż ci, co po nocach na wsi w stodołach to robią nieudolnie rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, pomijasz licznik no ale w milach to wiadomo, to co napisałeś to na szybko do tego jeszcze tapicerka, fotele inne niż boczki, duże prawe lusterko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uchwyt na kubki UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym w tym kolorze konsola powinna być w połowie szara, a w połowie czarna, a tu tylko tunel szary :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przebieg ma prawdziwy 251 tys mil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I uchwyt na kubki UK.

Uchwyt akurat chyba Europa. Rysunek kubeczka od strony pasażera i otwierany w stronę "do kierowcy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uchwyt akurat chyba Europa. Rysunek kubeczka od strony pasażera i otwierany w stronę "do kierowcy".

Racja :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cały ten wątek!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności