Skocz do zawartości
Charakterek

Przerobiony anglik - na co zwracać uwagę - poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Zaślepka może świadczyć o wypadku, ale nie musi. Może świadczyć o przełożonej konsoli środkowej. Przyciski już raczej mówią co to za auto. W europejczyku, by zamienić te przyciski miejscami trzeba się mocno postarać, bo proste i łatwe to nie jest. A jeszcze sprytnie zrobione zdjęcia. Na tyle sprtynie, by ręczny był niewidoczny. A i tunel środkowy z podłokietnikiem też tak jakby ten sprzed liftu...

 

PS. Ostatnio zauważam sporo anglików bez grzania foteli. Czyżby jednak obawa właścicieli przed grzaniem na krzyż brała górę i sobie to odpuszczają montując zaślepki?

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zaintrygował sposób zrobienia tych zdjęć.Miałem przyjemność jeździc takimi pssatami w UK (te same roczniki 01/02,dziesel i benzyna) i w żadnym z nich nie było podgrzewanych dupek :D

odpuszczają montując zaślepki?

a kostka i tak zostanie pod fotelem więc łatwo można sprawdzić chyba że "spryciarze" się jej pozbędą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Alvares83

http://www.allegro.pl/item874267949_...ull_opcja.html anglik...

 

dlatego że ma zamienione miejscami włączniki awaryjych z ogrzewaniem tylnej szyby? czy że ma zaślepke poduchy pasażera od B5 przed liftem?

+ podłokietnik od 3B (strzał raczej odpada, więc dopasowanie koloru) + "ostatnio sprawdziłem go na stacji diagnostycznej i rewelacyjnie przeszedł test zawieszenia" + to co napisał Jacek.

Oczywiście 100% pewności nie ma, ale podejrzenia są duże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego boczek kierowcy to raczej z kombi jest, bo nie ma wyłącznika zamka klapy na kluczyk, a jak wiadomo tylko sedany to mają. Fotele, to chyba też raczej nie z tego auta, bo są od wersji sport, a w nim nic nie przypomina sporta-przy okazji przekładki trafiła się alcantara to czemu nie. Z tąd tez pewnie brak podgrzewania. To samo tyczy się chromów-jeszcze nie widziałem chromów na nie malowanej listwie, ktos sobie dołożył raczej. Tarcze licznika to zamienniki z allegro, można zobaczyć na zdjęciu widoczne ikonki, w oryginałach, trzeba dobrze się przyjrzeć z bliska i to przy odpowiednim świetle, żeby zobaczyć ikonke kontrolki. Ale najbardziej zastanawiającym jest brak przycisku ESP. Bawi mnie gdy ktoś pisze full opcja, a po za dołożoną skórą i chromem to auto w sumie w podstawowym wyposażeniu ;)

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na dywaniki z przodu... Są z wersji angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item884327408...tdi_sedan.html

Awaryjki oraz ręczny po prawidłowej stronie. Wygląda na profesjonalna przekładkę. I do tego sprzedający przyznaje sie że to anglik

Ciekawe jest tylko to, że zarejestrowany był w 2001 roku a w ogłoszeniu jest 2003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że zarejestrowany z 2001??

Z tablic wynika że produkcja pomiędzy 1 wrzesnia 2002 roku a 28 lutego 2003 więc nie wiem skąd Ci się wzięło 2001

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, o ile dobrze pamiętam to tam było Y, czyli ostatnie literowe oznaczenie roku na tablicy, potem już było 51, 02, 52 itd. Wrzesień 2008-luty 2003 to jest prefix 52. Teraz pod tym linkiem wyświetlany jest inny passat, z V czyli 99 i dalej jest napisane 2003...

http://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_registration_plates_of_the_United_Kingdom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kogo wypadnie - na tego bęc - ten przyjechał ze Szwecji... Heeh

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10628959

 

zapraszam do wysłuchania audycji...

 

http://charus.wrzuta.pl/audio/0hWU6vqPmtk/passat_anglik

 

Zachęcam do robienia takich właśnie wywiadów. Pan w zaparte szedł do końca. Czy to tak trudno powiedzieć, że z Anglii syn przywiózł, albo sam przywiozłem z Anglii?

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz że zarejestrowany z 2001??

Z tablic wynika że produkcja pomiędzy 1 wrzesnia 2002 roku a 28 lutego 2003 więc nie wiem skąd Ci się wzięło 2001

A to stąd ze jak pisałem posta to był tam pasek z 2001-go roku. A tak samo jak Ty, wiem jakie oznaczenia są na tablicach. :D

 

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

 

To nie jest anglik. No chyba że gość przełożył klimę i środkowy tunel

Danek, przecież po tym napisie airbag na poduszce pasażera widać ze to anglik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest anglik. No chyba że gość przełożył klimę i środkowy tunel :D

Pisałem juz pare razy, że i w moim i rodziców, obydwa 2004 czujnik w klimatroniku jest po stronie europejskiego kierowcy-A ten to też jest 2004. Awaryjne są po złej stronie i to już wiadomo, że przekładka. Ale najlepsze jest zdjęcie tyłu kabiny-pasek to to nie jest :P

 

---------- Post added at 02:25 ---------- Previous post was at 02:16 ----------

 

a mnie ujął bezczelną naklejką na tylnej klapie "PL" pewnie wczesniej była GB

Ten to był zrobiony po najniższej lini oporu, aż strach się bać co tam jeszcze może być zrobione...

Tunel nie zmieniony, wyraźnie kolor się odcina od deski, tarcze zegarów-już chyba podlejszych (tańszych) nie było...wspomniane przełączniki w boczku to juz mistrzostwo, niby siedzenia jak i ramka klimatronika jakby z wersji sport, kolor ramki i popielniczki nijak się ma do koloru w boczkach, zaślepki w miejscu przełączników podgrzewanych siedzeń też jakoś się dziwnie kolorem odznaczają, no i standardowo standardowo awaryjne po złej stronie. Myślę również, że przebieg to on musi mieć solidny, widac to po umęczonej gałce zmiany biegów, co wyjaśnia dlaczego mieszek był zmieniony i kierownica też na żałosne i śmieszne w tym przypadku 117tyś km nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - włącznik świateł to widziałem. Ale ręczny jest po stronie kierowcy. też go przełożył? A napis AIRBAG, to cóż - auto po dzwonie i części z angola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malbork - Zagłębie anglików

Na allegro większość Passatów z Malborka to angliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra - włącznik świateł to widziałem. Ale ręczny jest po stronie kierowcy. też go przełożył? A napis AIRBAG, to cóż - auto po dzwonie i części z angola.

Tunel przełożyć to żaden problem-moi rodzice mają przełożony.

 

---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 12:54 ----------

 

a pewnie mu sie zdjecia pomylilly bo to jest te audi:

http://moto.allegro.pl/item884940444_audi_a4_1_9_tdi_130_km_czarna_ksenony.html

to powiedzcie czy te audi to też przekładaniec hehehh

 

Takich A4 nie oglądałem wczesniej więc nie wiem czego szukać, jednak na dzień dobry widać, że deska była zmieniana, bo na desce jak byk quattro napisane, a w opisie auta słowem nie wspomniane o tym. Nie wiem tez jak to wygląda pod maską w a6, ale ta wiązka od komputera też mi podejrzanie wygląda-chyba, że tak jest w oryginale?

 

---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

 

Acha, jeszcze zauważyłem, że lusterka angielskie jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności