Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Zastosuj emulatory sony jeżeli chodzi o katy te drugie i nie ma problemu. koszt z zamontowaniem poniżej 100zł

 

Dziękuję za cenną informację. Gdzie można szukać takich emulatorów? jest to jakiś konkretny model? Mam jeszcze pytanko, czy po ich zamontowaniu trzeba przeprogramowywać sterownik? mechanik twierdził, że trzeba ale może się nie zna :). Pisząc o katach tych drugich masz na myśli, te które są bliżej silnika?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalizatorow u mnie juz nie ma... Chodzi mi o dalsze elementy... Ostatnio rozmawialem z kolega. On u siebie w Audi A4 3.0 wyrzucil obydwa koncowe tlumniki i zastapij je kwasowka czy tam jakas zwykla rura z nierdzewki dodam ze dzwiek jest przepiekny... Tylko boje sie ze jak zrobie to u siebie to bedzie zbyt glosno. Dlatego tez zadalem pytanie czy ktos z was modzil cos wiecej procz katow??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za cenną informację. Gdzie można szukać takich emulatorów? jest to jakiś konkretny model? Mam jeszcze pytanko, czy po ich zamontowaniu trzeba przeprogramowywać sterownik? mechanik twierdził, że trzeba ale może się nie zna . Pisząc o katach tych drugich masz na myśli, te które są bliżej silnika?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Te które sa drugie za silnikiem. wpisz na allegro emulator sondy lambda i tam znajdziesz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Paska 2.8 4-motion automat 2002 rok i mam problem następujący. Ostatnio na trasie zaczął mi szarpać i stukać - tak jakbym jechał po płytach i co 4 sekundy wpadał w sporą dziurę. Bałem się że to skrzynia ale wszystko jest ok. Niedawno wymieniałem świece i kable wn więc też nie to. Mechanik twierdził że to przegub więc wymienił ale nic się nie zmieniło i teraz zdiagnozował że to rozdzielacz układu napędowego i trzeba rozbierać praktycznie pół podwozia (twierdzi ze zajmie mu to 3 dni) żeby sie do tego dostać i zobaczyć co w środku "gra". Dodał jeszcze że można tym autem jeździć i że sie nie da wyłączyć napędu na tył (a w syncro sie da). Zabrałem od niego Paska - sprawdzając jak się zachowuje po wymianie przegubu i w zasadzie nic się nie zmieniło - dalej coś mi przeskakuje i co jakiś czas wali. Powiedzcie czy miał ktoś z was taką lipną przygodę i czy powyższe słowa mechanika są prawdą. Jak na razie jutro będę rozkręcał napęd żeby dostać się do tego rozdzielacza. Czekam na jakieś cenne wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam Paska 2.8 4-motion automat 2002 rok i mam problem następujący. Ostatnio na trasie zaczął mi szarpać i stukać - tak jakbym jechał po płytach i co 4 sekundy wpadał w sporą dziurę. Bałem się że to skrzynia ale wszystko jest ok. Niedawno wymieniałem świece i kable wn więc też nie to. Mechanik twierdził że to przegub więc wymienił ale nic się nie zmieniło i teraz zdiagnozował że to rozdzielacz układu napędowego i trzeba rozbierać praktycznie pół podwozia (twierdzi ze zajmie mu to 3 dni) żeby sie do tego dostać i zobaczyć co w środku "gra". Dodał jeszcze że można tym autem jeździć i że sie nie da wyłączyć napędu na tył (a w syncro sie da). Zabrałem od niego Paska - sprawdzając jak się zachowuje po wymianie przegubu i w zasadzie nic się nie zmieniło - dalej coś mi przeskakuje i co jakiś czas wali. Powiedzcie czy miał ktoś z was taką lipną przygodę i czy powyższe słowa mechanika są prawdą. Jak na razie jutro będę rozkręcał napęd żeby dostać się do tego rozdzielacza. Czekam na jakieś cenne wskazówki.

 

Kolego a gdzie w Zamościu serwisujesz swoje auto? mam takie samo i ciezko o dobrego mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, mam Passata b5 z 1997 roku. Mam oryginalne radio i klimatronik, moje pytanko brzmi czy jest jakiś sposób aby wsadzić w moje autko to radio z nowszego modelu, ten duży monitor z radiem. bo wiecie u mnie jest że mam klime u góry a w nowszych modelach z monitorkiem klima jest na dole. No i moje pytanko brzmi czy da się to jakoś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum było zdaje się kiedyś - da się tylko trzeba też ramkę wymienić na inną i panel od klimy powędruje na dół a na górze fizycznie wstawisz MDF. Tyle że musisz to wszystko też elektrycznie ogarnąć.

 

Poszukaj na forum - znajdziesz na pewno :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanko, mam Passata b5 z 1997 roku. Mam oryginalne radio i klimatronik, moje pytanko brzmi czy jest jakiś sposób aby wsadzić w moje autko to radio z nowszego modelu, ten duży monitor z radiem. bo wiecie u mnie jest że mam klime u góry a w nowszych modelach z monitorkiem klima jest na dole. No i moje pytanko brzmi czy da się to jakoś zrobić.

 

To nie są nowsze modele, ale po prostu maja ramkę 2din

http://allegro.pl/passat-b5-fl-ramka-konsoli-kosz-pod-nawigacje-2din-i2320000071.html

Tu masz link do aukcji.

Ja tak mam ale nie mam nawigacji dużej a odtwarzacz cd na samej górze a pod nim radio (oryginalne) dodatkowo zmieniarka 6cd w bagażniku. a na samym dole klimatronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, czy sprzęgło w moim aucie da radę wymienić na kanale? mechanik nie jest pewny czy podoła na samym kanale i czy nie będzie potrzebny podnośnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytanie, czy sprzęgło w moim aucie da radę wymienić na kanale? mechanik nie jest pewny czy podoła na samym kanale i czy nie będzie potrzebny podnośnik.

 

Może będzie mu trochę wygodniej, ale ja zasadniczo nie wiem do czego poza tym potrzebny mu podnośnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

koledzy poszukuje kogoś z okolic Milanówka Pruszkowa Grodziska Mazowieckiego

to mi zrobi domykanie szyb z pilota auto jak w opisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

koledzy poszukuje kogoś z okolic Milanówka Pruszkowa Grodziska Mazowieckiego

to mi zrobi domykanie szyb z pilota auto jak w opisie

 

Witam, chętnie bym pomógł, robiłem to u siebie, i sprawnie poszło. Jedyny problem w tym, że jest to kawałek od Rzeszowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy, mam mały problem, a mianowicie od jakiegos czasu gdy odpalam auto jest chwilowe chrobotanie, jakby cos na sucho szlo, poczatkowo myslalem ze to bendix w rozruszniku, ale ze nie łatwo go wymienic z naszym motorem to chciałem sie upewnic czy na pewno, dolałem olej w silniku do max, i odziwo chrobotanie jest jakby krotsze. Zawsze auto zostawiam na biegu, a ostatnio zostawiłem go na recznym i po odpaleniu tego niebyło, od tego momentu cały czas tak robie i chrobotania nie ma. Czy wiecie moze co jest jego powodem ? Dodac moge jeszcze ze nawet na biegu nie zawsze ono wystepowalo. Bo gdy silnik jest goracy, ze postoj byl krotki to tego nie ma. a Gdy zimny to zawsze. Chrobotanie zaczyna sie od momentu jak auto lapie obroty, czyli dopiero po zaplonie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któreś łozysko najpewniej sie rozsypało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie bym pomógł, robiłem to u siebie, i sprawnie poszło. Jedyny problem w tym, że jest to kawałek od Rzeszowa.

no troszkę daleko ale dzięki za chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morfeusz92

 

 

 

 

Jaki olej lejesz?

 

panowie mam mała prośbę w aucie z silnikiem AMX są cztery katalizatory różnią się czymś (sedan kombi)? może ma ktos foto?

Edytowane przez tomaszekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy , zadam durne pytanie czy V6ki wychodziły z napędem na przód?? szukam na allegro i wszystkie są 4motion ( przyszedł czas na zmiany 1.8 trochę słabo jedzie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodziły w jednej ośce ale tylko na USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodziły w jednej ośce ale tylko na USA.

Ja mam taki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

koledzy poszukuje kogoś z okolic Milanówka Pruszkowa Grodziska Mazowieckiego

to mi zrobi domykanie szyb z pilota auto jak w opisie

 

Kolego,ja mam dokładnie ten sam silnik i rocznik samochodu co Ty.Zaraz po zakupie jakiś rok temu robiłem to domykanie szyb.Sciągnąłem z internetu wersje demo takiego czeskiego programu,nie pamiętam teraz nazwy,ale właśnie jedyną opcją dostępną w tej wersji demonstracyjnej jest uaktywnienie domykania szyb z pilota.Nie pamiętam czy robiłem to na kablu z VCDS-a czy Polskiego Vag-a,ale bez problemowo poszło.Tak więc jeśli znasz kogoś z takim kabelkiem,to tylko wystarczy poszukac w googlarce,jest gdzieś dośc obszerny opis o tym.

Jeden klik i gotowe i na 100%to działa.jak znajdę chwilę to wrzucę linki.A i tą wersję demonstracyjną trzeba było zarejestrowac,co było darmowe oczywiście.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności