Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem w wyszukiwarke 'Bartsoft' i nie było żadnego wyniku.

Bo to nie jest bezpośredni producent VCP tylko ma w swojej ofercie po prostu ten produkt.

VCP- http://www.vag-tech.pl/

A apropos różnic między VCP i VCDS, czy ktoś wie jakie są różnice w zakresie funkcjonalności pomiędzy nimi?

Główna różnica to wsparcie techniczne i popularność. O VCDS może wypowiedzieć się tu wielu, a o VCP nie wiem czy jest ktokolwiek kto używa go zawodowo.

Czy VCDS da się zrobić coś czego nie da się zrobić VCP i na odwrót ?

VCDS zrobisz praktycznie wszystko na co pozwalają sterowniki w danym aucie. VCP niby logi zrobi, niby kodowanie długie robi, odczyt błędów, adaptacje, kodowania itp. Ale jeżeli chodzi o głębszą zabawę to tak jak kolega wyżej mówi do VCDS jest masę info i procedur łącznie ze zdjęciami i instrukcjami, a do VCP niczego takiego nie widziałem.

Na własny użytek VCP powinien Ci spokojnie wystarczyć, ale z drugiej strony tylko dla siebie to i klon VCDS styknie za jeszcze mniej $$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd oni są ? Brak adresu nr tel itp. Napisałem e-mail ale na razie odpowiedzi brak.

 

Dziwne mi odpowiedzieli w ciągu 12h od wysłania maila z zapytaniem o rodzaj kabla., po zamówieniu miałem kabel po 2 dniach.

Wydaje mi się, że jak byś handlował "podróbami" to też byś się nie ujawniał za bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na maila z soboty odpowiedział w niedzielę rano. Kabel wysłany na podstawie dowodu przelewu w pdf. Oczywiście działa (póki co).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebne mi jest vcds lite w wersji polskiej ponieważ ja tam po angielsku nie za bardzo kumam wole polski badż niemiecki :)

druga sprawa ma także vag-com 4.9 w pl i ciągle wznawia połączenie niewiem o co chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS Lite nie ma w pl (chyba że ktoś przetłumaczył już ale tego nie wiem) VCDS jest w PL ale to zwykły kabel tego programu nie ogranie. Co do wznawiania połączenia może pokombinuj z prędkościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VCDS Lite nie ma w pl (chyba że ktoś przetłumaczył już ale tego nie wiem) VCDS jest w PL ale to zwykły kabel tego programu nie ogranie. Co do wznawiania połączenia może pokombinuj z prędkościami

a jakie prędkosci najlepsze do vag-com 4.9????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4800 lub 9600 albo inne musisz testować albo sprawdź na innym aucie czy się połączy jeśli nie to masz albo program do bani albo kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A komu odpowiadałeś.bo ja w ostatnich postach nie widzę takiej kwoty?

 

Gdzie można nabyć takowego klona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chce kupic kabel do programu vcds i teraz mam pytanie czy jest ktos z Łodzi albo okolic co ogarnia ten program?? tak zebym podjechal i pokazal jak sie nim obslugiwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem w tym temacie ale jest multum stron i chyba tygodnie by mi to zajęło.

 

Potrzebuje kabla i interfejsu aby podłączyć swojego passka b5 (1998r) 1.9TDI, silnik ATJ 115km.

 

Chodzi mi o sprawdzanie logów, błędów, kasowanie itd. I teraz jakiego kabla będę potrzebował (najlepiej aby podpiąć przez USB do laptopa) i w miarę niedrogi, aby spełniał moje "domowe" oczekiwania :)

 

Coś takiego da radę czy lepiej dołożyć?

http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i4331529939.html

 

A może to?

http://allegro.pl/kabel-interfejs-diagnostyczny-vag-vw-passat-b4-b5-i4308831695.html

 

Albo:

http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i4296163526.html

Poradźcie coś, bo ja jestem w tym zielony. Wolałbym kupić bo szkoda mi co chwile wydawać 50zł za głupie podpięcie pod komputer..

 

Chyba że ktoś w okolicach Wielunia (woj. łódzkie) ma możliwość podpięcia pod komputer i mógłby pomóc?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukałem w tym temacie ale jest multum stron i chyba tygodnie by mi to zajęło.

 

Potrzebuje kabla i interfejsu aby podłączyć swojego passka b5 (1998r) 1.9TDI, silnik ATJ 115km.

 

Chodzi mi o sprawdzanie logów, błędów, kasowanie itd. I teraz jakiego kabla będę potrzebował (najlepiej aby podpiąć przez USB do laptopa) i w miarę niedrogi, aby spełniał moje "domowe" oczekiwania :)

 

Coś takiego da radę czy lepiej dołożyć?

http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i4331529939.html

 

A może to?

http://allegro.pl/kabel-interfejs-diagnostyczny-vag-vw-passat-b4-b5-i4308831695.html

 

Albo:

http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i4296163526.html

Poradźcie coś, bo ja jestem w tym zielony. Wolałbym kupić bo szkoda mi co chwile wydawać 50zł za głupie podpięcie pod komputer..

 

Chyba że ktoś w okolicach Wielunia (woj. łódzkie) ma możliwość podpięcia pod komputer i mógłby pomóc?

 

Pozdrawiam!

Wszystkie trzy będą pasować,funkcjonalnie nie ma różnicy resztę sobie dopowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie trzy będą pasować,funkcjonalnie nie ma różnicy resztę sobie dopowiedz...

 

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli ma ktoś na sprzedaż kabelek lub jest z okolic drezdenka i może podpiąć pod komputer proszę o priv mam 2 błędy do zlokalizowania hamulec postojowy i czujniki parkowania przód i tył nie działa ciągły sygnał i miganie przycisku

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dotykając palcem kazdy czujnik jeśli jest dobry to czuć takie pykanie, mrowienie na nim, jeśli zepsuty to nic nie czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość m1chu

Którą wersję kabla od e-services polecacie do Passata b6 - vag002 czy vag005?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 12.12 vcds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Którą wersję kabla od e-services polecacie do Passata b6 - vag002 czy vag005?

 

Polecam 12.12 vcds

 

Jakieś różnice zalety wady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności