Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie wersje też są dostępne w goolge (przynajmniej tak są podpisane jako polsko-języczne)

 

Ale po co wklejasz linka do niesprawdzonej wersji,skoro pytanie było o PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 409 to owszem był program VAG COM 409, ale w wersji angielskiej wypuszczony rok po VAG COM 311 ostatni bodajże, który idzie na KKL.

Co do polskich wersji to były i są wynalazki, ale nie nazywają się VAG COM tylko polski VAG 2.5, polski VAG 4.9 i za dużo wspólnego z VAG COM to one nie mają. ;)

Prawda jest taka, że do aut poniżej 2005r, które idą po lini K zwykłym KKL nie ma konkretnego programu po polsku jedynie wersje en.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

od jakiegoś czasu szukam rozwiązania mojego problemu... mianowicie poszukuję przewodu diagnostycznego do Passata B5FL niby temat prosty ale chciałbym uruchomić program VCDS, VAG-COM itp dodam tylko, że mój system to Win7 64bit (bez możliwości instalacji wirtualnego systemu XP) Obecny program radzi sobie tylko z Polski VAG 4.9 a przy VCDS czy VAG-COM mam komunikat "Interface no found"

Czy moglibyście coś zaproponować z kabli dostępnych na allegro i oczywiście który z nich będzie obsługiwał w/w programy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły kkl i vcds-lite 1.2 ruszy Ci na win7 64 bit.

Co do sprawdzonych kabli ,to viaken ma dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje pomocy - porady.

Chce kupić kabelek do obsługo Passata B6 - niestety nie wiem co kupić. Potrzebuje kupić coś gdzie będę mógł wykonać długie kodowanie, ewentualnie zmiane stanu licznika.

Problem jest taki, że chciałem kupić u viken - tam kupywałem kabelek do wcześniejszego B5FL - kabelki sprawdzone, ale kabel kosztuje u nich 1760 zł, trochę drogo jak dla mnie, biorąc pod uwagę, że będę potrzebować do wykonania kilku modów. Może macie jakieś żródło na tańsze i sprawdzone kabelki.

Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS linki na poprzednich stronach do kabli i firmy zajmującej się ich sprzedażą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukję interfejsu diagnostycznego do passata b6 (2006 r). Najlepiej VCDS PL

Proszę o jakieś wskazówki.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znajoma ma paska B4 2.0 ADY.

Potrzebuje kabelek do diagnostyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KKL z alledrogo za kilka dych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a który kabelek kupić do B6 z 2010r? chcę m.in. aktywować zamykanie szyb i dachu gdy pada deszcz... mam kabelek, którego używałem do skody octavii II, ale niestety nie obsługuje nowszego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znajoma ma paska B4 2.0 ADY.

Potrzebuje kabelek do diagnostyki.

 

KKL z alledrogo za kilka dych. ;)

 

A bedzie tez działał z programem VAG-K+CAN Commander?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...ja tak krótko i na temat...może to będzie idiotyczne pytanie ale jakie oprogramowanie będzie najlepsze do zdiagnozowania B5 1998r 1.6 AHL... dodam iż posiadam kabel kkl ale z racji tej iż dopiero pierwszy raz planuję zabrać się za połączenie paska pod kompa to nie bardzo wiem z czym do niego podejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym bedzie VCDS Lite bo działa i na win 7 i 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym bedzie VCDS Lite bo działa i na win 7 i 8

 

Pięknie dziękuję za szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest napisane nie raz tylko się czytać nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest napisane nie raz tylko się czytać nie chce :(

 

nie mówię że nie jest sęk w tym że nie każdy ma czas wałkowac każdy jeden post tym bardziej że człowiek nie tylko z tym ma problemy...gdybym miał tak każdy post czytać związany z moimi problemami to by mi dnia nie starczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 170 storn z czego połowa to pewnie powtarzające się pytania bo "nie ma czasu na czytanie poprzednich odpowiedzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat ma 170 storn z czego połowa to pewnie powtarzające się pytania bo "nie ma czasu na czytanie poprzednich odpowiedzi"

 

Ja jakoś nie robię problemu z tym by np udzielić pomocy chlopaczkowi który ma problem z modulem komfortu a dokładnie z tym jaki kabelek za co odpowiada po prostu podaję mu nr. postu gdzie ma to opisane i nie mam do niego pretensji o to że nie przeanalizowal danego tematu dokładnie post za postem linijka po linijce...nie każdy ma czas na to tym bardziej że tyle tego jest...zresztą nie ma co dyskutować o tym...przyznam Ci rację bo gdybym przeanalizowal cały wątek to bez dwóch zdan bym znalzal odp. Na moje pytanie i by w ogóle nie było tematu ale proszę też o wyrozumiałość

Edytowane przez SadisticPleasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie każę nikomu czytać całości tylko wystarczy przelecieć max 5 str wstecz i widaomo wszystko (nie musisz nawet dokładnie się wczytywać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie robię problemu z tym by np udzielić pomocy
Dominik, nie dziw się...

Napisz jedną dziesiątą, co tam- jedną dwudziestą postów :) , które zamieścił Rafał, zmienisz zdanie.

Ten temat jest dobitnym przykładem zadawania tych samych pytań, na które odpowiedź padła kilka wypowiedzi wyżej. 170, słownie sto siedemdziesiąt stron tematu...

 

Fakt, faktem, że gdyby ktoś(autor tematu, moderator) w pierwszym poście dopisał kilka linijek - ten, a ten program służy do tego i tego , tamten do tamtego, VCDS, to nowa wersja VAG-com, itp. być może, powtarzam, być może ilość tych samych pytań, zmniejszyłaby się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności