Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

No wszystko ok ale ja pytalem o urzedzenie ktore niepotrzebuje laptopa i zrobi to wszystko co VCDS, a wlasnei z kad mozna "dostac" VCDS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wszystko ok ale ja pytalem o urzedzenie ktore niepotrzebuje laptopa i zrobi to wszystko co VCDS, a wlasnei z kad mozna "dostac" VCDS?

 

vag 5053 tym podobno zrobisz wszystko oprócz długiego kodowania. Ale ja bym polecił VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vag 5053 tym podobno zrobisz wszystko oprócz długiego kodowania. Ale ja bym polecił VCDS.

 

To urzadzonko podobno i dlugie kodowania robi http://allegro.pl/foxwell-polska-vag-obdii-k-can-uds-obdii-pelny-pl-i4117962543.html .

Sam juz niewiem czy kupic kabel i VCDS i jakiegos laptopa czy takie samodzielne urzadzenie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To urzadzonko podobno i dlugie kodowania robi http://allegro.pl/foxwell-polska-vag-obdii-k-can-uds-obdii-pelny-pl-i4117962543.html .

Sam juz niewiem czy kupic kabel i VCDS i jakiegos laptopa czy takie samodzielne urzadzenie?!

Kup,to przynajmniej będziemy mieli sprawdzoną informację czy robi czy nie po twoich testach,jeśli oczywiście zechcesz się tym podzielić.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/skaner-vag-5053-pl-vw-audi-skoda-seat-k-can-uds-pl-i4079226435.html

 

To podsumowując. Tym Vag 5053, testerem diagnostycznym będę mógł usunąć błędy np. poduszkę. I też mam do sprawdzenia klimatyzację. Czy tym testerem zrobię podstawowe rzeczy jak wyżej wymienione ( kasowanie błędów, czy ich odczyt ) ?

 

Nie chce kupić czegoś co nie potrafi podstawowych czynności. A czym rożni się taki tester od kabla do PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy kupiłem kabel na allegro niebieski ok 30 zł zainstalowałem sterowniki i mam problem :/ Instalowałem vag com 409.1 lecz nawet sie nie właczał :( teraz zainstalowałem vcds 1.2 lite właczy sie prosi o zrobienie testu i kazdy potr jest does not exit interface Not Found i tak na kazdym COMIe :( a widze ze bez testu nic nie zrobie . System vin 7 x 64 cos ktos poradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pomocy kupiłem kabel na allegro niebieski ok 30 zł zainstalowałem sterowniki i mam problem :/ Instalowałem vag com 409.1 lecz nawet sie nie właczał :( teraz zainstalowałem vcds 1.2 lite właczy sie prosi o zrobienie testu i kazdy potr jest does not exit interface Not Found i tak na kazdym COMIe :( a widze ze bez testu nic nie zrobie . System vin 7 x 64 cos ktos poradzi ?

 

Sprawdź kable na innym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej nic nie pomaga to samo . Tyle ze na pc pisze ze port OK a interface Not found :/ moze jakis inny vag lub co kombinować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a sprawdzasz z podłączonym autem i na zapłonie ?

P.S. to nie do tego wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/skaner-vag-5053-pl-vw-audi-skoda-seat-k-can-uds-pl-i4079226435.html

 

To podsumowując. Tym Vag 5053, testerem diagnostycznym będę mógł usunąć błędy np. poduszkę. I też mam do sprawdzenia klimatyzację. Czy tym testerem zrobię podstawowe rzeczy jak wyżej wymienione ( kasowanie błędów, czy ich odczyt ) ?

 

Nie chce kupić czegoś co nie potrafi podstawowych czynności. A czym rożni się taki tester od kabla do PC ?

 

Ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pomoże ?

 

Zaczerpnięte z innego forum.

 

"Ten akurat jest dobry do szybkiej diagnozy ale za wiele tym nie zrobi (np. długie kodowanie) mam akurat podobny VAG 5053 PL który wożę w samochodzie , i po każdej dłuższej jeździe podłączam na szybkiego i sprawdzam czy nie ma błędów, już nie raz miałem tak ze jak go podłączyłem pokazywał ze wszystko gra ,ale jak podłączyłem samochód do vcds 908 parę błędów mi pokazał ,czyli te wynalazki nie są takie dokładne"

Edytowane przez winek0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha Sprzedawca jest od tego żeby dać oprogramowanie, nie my!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kupiłem sobie taki kabel
:D Kupiłeś "kabel", który jak deklaruje sprzedawca współpracuje z programem Vag Commander.

Jednym z lepszych i bardziej przydatnych w diagnostyce aut grupy VAG jest program VCDS i interfejs z nim współpracujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam vag comander ale to dla mnie czarna magi a;) wiec pytanie czy można zainstalować np vcds i bedzie to działać?

 

chce tylko zczytać błąd poduszki ipdc ;)

 

czyli odsyłąć i kupić coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakowałem to coś i odeśle i m jak najszybciej ;) przeczytałem kilka kartek z tematu i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. DO sprawdzania pdc, airbagow itd najlepiej kupić kabel z E-service? Sory za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DO sprawdzania pdc, airbagow itd najlepiej kupić kabel z E-service?

Na pewno zdecydowanie lepiej niż to co kupiłeś i na pewno nim to zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spakowałem to coś i odeśle i m jak najszybciej
Nie chcę "krakać" ale coś mi się wydaje, że będzie problem ze zwrotem wydanej kwoty...

Na niezgodność otrzymanego towaru z umową raczej powołać się nie możesz.

Można tylko liczyć na wyrozumiałość sprzedającego... :noniebardzo

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy zakupiony towar przez internet można zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny jeśli jest oryginalnie zapakowany i nieuszkodzony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności