Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy poniższy kabelek:

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-Shipping-VCDS-12-12-VAG-COM-12-12-0-VAG-11-11-6-VCDS-HEX/1472041_2054350760.html

będzie nadawał się do diagnostyki VW Passata B7 bluemotion z 2011 roku?

 

Słyszałem gdzieś że chińskie kable mogę narobić usterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzieś w 2011 r. zakupiłem kabel obdII do BMW e46. Obecnie stałem się posiadaczem passata 2009r. dsg 140km, chciałbym poprosić szanowne gremium użytkowników o wyrażenie opini czy takim kablem podepnę się pod passata - wejście pasuje i lampka się świeci na wtyczce do kabla, ale mam obawy aby niczego nie popsuć. Oraz jak można prosiłbym o sugestię w kwestiach najstabilniejszego oprogramowania pod w7 64 bit. Za pomoc będę zoobowiązany. Zdjęcia po rozkręceniu wtyczki. Druga strona jest na USB.

20150622_132104.jpg

20150622_132045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszy b6tki ten kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czy takim kablem podepnę się pod passata

Nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można poprosić o sugestię ? Już próbowałem pokazuje, że w ogóle nie widzi modułu czy coś takiego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do Was pytanie odnośnie kabla do Passata B6 z 2008r. Czytając forum masakra, mnóstwo lakonicznych informacji i niedziałających linków.

Stad pewnie te 200 stron postów gdyż ciężko znaleźć wyczerpującą informację.

Proszę o konkretna odpowiedz, czym dokładnie różnią się oba kable z http://www.e-service.info.pl

mianowicie VAG002 od VAG004. czy tylko obsługą konkretnych wersji VCDS ? - CAŁY CZAS MÓWIMY O DIAGNOSTYCE CAN.

 

Oraz jestem zainteresowany zakupem kabelka na http://www.aliexpress.com ?

może jakaś podpowiedz który? Chcę korzystać z VCDS - dostęp do wszystkich modułów i odczyt/kasowanie/zmiany

Edytowane przez rainman777
regulamin 4.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo lakonicznych informacji, bo co chwile ktoś zadaje takie samo lub podobne pytanie jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie na każdej stronie wątku jest odpowiedź a oni cały czas zadają to samo pytanie, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie na każdej stronie wątku jest odpowiedź a oni cały czas zadają to samo pytanie, masakra.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności