Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje połączyć się z licznikiem w ibizie z 2004 roku jednak ani vag tacho 2.5 ani 5.0 nie ogarnia tematu... W passacie b5, b5fl oraz w borze z 2003 roku mogłem bez problemu zgrywac i wgrywać wsad vag tacho 2.5. W ibizie jest licznik vdo v13 (tacho 5 obsluguje tylko do rocznika 2003) wiec szukam interfejsu który go ogarnie.

Może ktoś coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje połączyć się z licznikiem w ibizie z 2004 roku jednak ani vag tacho 2.5 ani 5.0 nie ogarnia tematu... W passacie b5, b5fl oraz w borze z 2003 roku mogłem bez problemu zgrywac i wgrywać wsad vag tacho 2.5. W ibizie jest licznik vdo v13 (tacho 5 obsluguje tylko do rocznika 2003) wiec szukam interfejsu który go ogarnie.

Może ktoś coś polecić?

 

Jak masz kabel vag kkl to spróbuj to zrobić przy użyciu vag k can commander 1.4/2.5 lub vag eeprom programer 1.19g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pisałem już w regionalnym, ale napisze jeszcze tutaj.

Czy ktos z okolic Katowic ma pożyczyć VCDSa na weekend? Oczywiscie nie za darmo $$$

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/35645-Pogaduchy-%C5%9Al%C4%85skie-Tu-gadamy-co-gdzie-jak-i-kiedy?p=2250367&viewfull=1#post2250367

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś u kogo majlepiej kupić kabel VCDS obsługujący Passata B8 ? Kiedyś takie kable sorzedawał na forum użytkownik sipowitz ale od dawna nie korzysta chyba z forum. Czekam na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Pisałem już w regionalnym, ale napisze jeszcze tutaj.

Czy ktos z okolic Katowic ma pożyczyć VCDSa na weekend? Oczywiscie nie za darmo $$$

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/35645-Pogaduchy-%C5%9Al%C4%85skie-Tu-gadamy-co-gdzie-jak-i-kiedy?p=2250367&viewfull=1#post2250367

 

Michał jak nie znajdziesz to napisz do mnie za dwa tygodnie 29 Kwietnia. Co 2 tygodnie jestem w Siemianowicach na weekend to wezmę Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już to tylko z ADAKO.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze sensu kupowania kabla za 1900zl do zastosowan domowych. Wystarczy mi kabel za 200-300 do zastosowan domowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was moze polecic aplikacje pod androida pod interfejs BT tak aby mozna bylo wykonac logi dynamiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie, czy można zrobić typowe logi jakąś apką z interfejsu na BT?

Wiem, że można podglądać parametry na żywo podczas jazdy ale fajnie byłoby zapisać to do pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,taki kabelek podejdzie pod passata 3bg,do codziennej obsługi?Da radę nim ogarnąć wszystkie potrzeby?A jak sprawa będzie wyglądała z B6 z '10roku?Też go obsłuży?

http://www.e-service.info.pl/VAG004.html

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałem na allegro Kabla Vag do mojego Passata b6 z 2007 produkcja z lipca ale są tylko kable do VW roczniki 1990-2004 polecicie jakiś w rozsądnej cenie tak do 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytałem czytałem ale ciemniak jestem, więc proszę o pomoc.

Jaki kabel + soft do paska b5 fl 2003 oraz golfa mk4 1999r do pełnej diagnostyki logi, przebieg, dodanie kluczyka, domykanie szyb itd. Plus ewentualnie żeby działał w t5 20013r. ale jakieś podstawy nie musi być full.

Najbardziej zależy mi na pasku i golfie. Interfejs moze być angielski to nie problem. Z terminem wysyłki bardzo mi sie nie spieszy ale nie wiem czy bedzie sie opłacało z aliexpress bo nie wiem jak tam wygląda przesyłka i płatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Passata i Golfa wystarczy Ci taki kabelek:

http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i5061988858.html

Zwykły KKL. Program VAG COM 311.2 lub VCDS Lite 1.2 w pełni je ogarnie dostępne są w sieci. Liczniki w tych autach ogarnie też, ale innym programem też dostępnym w sieci. Szybki też jak najbardziej czeskim programem Motordiag.

 

Co do T5 to już potrzebujesz fejsu HEX+CAN także, albo ori ADAKO/Ross Tech, albo jakiś klon z Chin lub u polskiego pośrednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za odpowiedź. Kolega z forum już się ze mną skontaktował, zdążyłem podjechać posprawdzać i kabel już w domu. Jest na nim właśnie napis ross tech. W pasku działa i w t5 też podobno ma śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Panowie przymierzam się do zakupu B5 przed liftem. Pomyślałem również żeby zakupić interfejs, który byłby mi potrzebny do takiej podstawowej diagnostyki typu odczyt i kasowania błędów, ale i może w późniejszym czasie byłby pomocnym narzędziem przy drobnych modyfikacjach typu dodawanie kluczyków (polaczenie z immo, odczyt pinu) aktywacja np.tempomatu czy np adaptacja całego nowego licznika przy np montażu FISu. Czy potrzebuje do tego czyli komunikacji z licznikiem jeden kabel K+Can - chyba dobrze napisałem i drugi zwykły do diagnostyki czy może taki k+can spokojnie do tych zastosowań wystarczy? A może nie jestem na bieżąco i jest coś nowszego? Proszę o poradę bo na prawdę mam juz mętlik w głowie. Dobrze byłoby gdyby interfejs współpracował do takiej podstawowej diagnostyki (odczyty błędów) ze starszymi samochodami na podjeździe (np Passat B4), ale to sprawa drugorzędna. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuje kabelek do odczytania numeru PIN IMMO oraz do dodania kluczyków. Autko passat b5 fl. Co polecacie?

Edytowane przez PanVarg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ci do tego samochodu zwykły VAG KKL. Np z viakena. Mi działa z vcds 1.2 lite do diagnostyki, VAG k can 1.4 i 2.5 do liczników ,VAG ee prom 1.19 g do liczników, mkm lite 1.2 do szyb w vw b5 fl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki. :) Czyli jak rozumiem interfejs jeden a w zależności od stosowania softu na komputerze mamy różne opcje tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności