Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już zglupialem od tego czytania. Niech ktos podpowie co wziac do domowej diagnostyki takiego do 300 zł zeby dzialalo z b6 2007 i nowszymi. Czy te z e service to bedzie najlepsy wybor?

 

 

Bo znalazlem cos takiego jeszcze, ale funkcjonalnosc jest taka sama? Narazie raczkuje w tym temacie ale mam zamiar sie rozwijac :D

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezme ten z e service bo nie chce mi sie czekac dwa tygodnie :) tylko teraz widze ze maja do dyspozyjcji dwa kable 002 i 004 z niemal takimi samymi opisami i identycznym spisem obslugiwanych samochodow. Czyli wszystko jedno ktory wezme? jest jakas roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze nie bede mial tam dostepu?? O to ci chodzi??

 

Funkcjonalność kabla będzie znikoma.Będzie brakowało mu licencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonalność kabla będzie znikoma.Będzie brakowało mu licencji...

Juz doszedlem do tego ;) Nie idzie nawet bordnetz,a programować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przewinąłem parę stron tego tematu ale dalej nie wiem jaki kabel by był dla mnie najodpowiedniejszy. Posiadam Passata b5 fl 2.3 V5 2003r Golfa IV 1.6 2003r i Transportera T4 2.5TDI 1998r .Chciał bym kasować błędy wykonywać adaptacje zdejmować logi zmienić język na FISie i może zrobić sobie domykanie szyb z pilota ale nie koniecznie. Jaki kabel byście polecali ?

Edytowane przez danon566

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonalność kabla będzie znikoma.Będzie brakowało mu licencji...

 

Wystarczy angielski na poziomie podstawowym i jest w pelni funkcjonalny :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz doszedlem do tego ;) Nie idzie nawet bordnetz,a programować :/

 

 

:dance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje programu do diagnostyki VCDS-Lite z tym że pełnej wersji posiada może ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem interface z e-service, dziala idealnie :) juz wlaczylem swiatla do jazdy dziennej w przeciwmgielnych i ustawilem na 40% :D ale do rzeczy, mam VCDS 11.6.0 w pelnej wersji i mimo tego ze z angielskim raczej dobrze u mnie to jest w nim troche technicznych slow ktorych nie znam. Ktos moglby podpowiedziec jaki najnowszy VCDS moge zastosowac do tego kabla zeby byl w wersji EN zeby go nie ubic i drugi w jezyku PL.

 

dodam tylko ze 1.2 lite cos u mnie nie trybi nie wiedziec czemu.

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem interface z e-service, dziala idealnie :) juz wlaczylem swiatla do jazdy dziennej w przeciwmgielnych i ustawilem na 40% :D ale do rzeczy, mam VCDS 11.6.0 w pelnej wersji i mimo tego ze z angielskim raczej dobrze u mnie to jest w nim troche technicznych slow ktorych nie znam. Ktos moglby podpowiedziec jaki najnowszy VCDS moge zastosowac do tego kabla zeby byl w wersji EN zeby go nie ubic i drugi w jezyku PL.

 

dodam tylko ze 1.2 lite cos u mnie nie trybi nie wiedziec czemu.

 

Tak jak jest napisane na stronie e-service nowsze to :VCDS 11.11.0 i 11.11.2 EN -działają niestabilnie i rwą połączenie ze sterownikami. Polska wersja do tego kabla to VCDS AKP 10.6.3 PL ale niestety demo (chyba ,że masz programator i wiesz jak przeprogramować kabel). VCDS Lite działa na kablu vag kkl ,a nie na hex-can- usb. Powinieneś pobrać wszystkie linki ,które dostałeś i poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak posiadam kabel vag 12.12 hex+can usb (uzywam vcds 12.12.3a w wersji angielskiej) to czy ten kabel będzie działał z najnowszą angielską wersją vcds 14.10 bez żadnych problemów ? Mogę go zaktualizować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubije Ci kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś pobrać wszystkie linki ,które dostałeś i poczytać.

 

Bardzo cenna uwaga :) nie zauwazylem w @ ze dostalem linki ;) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Koledzy, czytam ten wątek prawie od początku, znalazłem już nawet miejsca gdzie można zamówić taki kabel.

Na stronie http://www.e-service.info.pl jest tylko kontakt przez mail, pisałem do nich, ale zero odpowiedzi.

Czy może ktoś mi podpowiedzieć czy jest inna droga kontaktu z w/w firmą?

Ewentualnie gdzie mogę zamówić kabel HEX CAN?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyslalem na @ do nich zapytanie, odpowiedzieli nastepnego dnia roboczego z samego rana. Po czym na nastepnego @ z adresem wysylki potwierdzili prawie natychmiast ze towar bedzie wyslany itd. Najmniejszego problemu z kontaktem nie mialem. Poczekaj do wtorku ;) moze zapili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem troche w temacie i mniej więcej rozumiem o co chodzi. Z aliexpress można mieć kabel za połowę ceny którą proponuje e-service. Nie spieszy mi się i mogę poczekać na dostawę z Chin tylko pytanie czy to jest to samo, czy lepiej mieć kabel droższy ale z pomoca techniczną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=131262229308

Czy to?

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=221737600406

Które lepsze?

Wyskoczył mi blad poduszki i za samo podpięcie w uk gdzie mieszkam kasują 25 funtow to po 2 błędach mam sprzęt zwrócony.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dołożyć i kupić kabel? Ja za kabel płaciłem 55 funtow z wysyłką i mogę nim nie tylko kasować błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności