Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik, nie dziw się...

Napisz jedną dziesiątą, co tam- jedną dwudziestą postów :) , które zamieścił Rafał, zmienisz zdanie.

Ten temat jest dobitnym przykładem zadawania tych samych pytań, na które odpowiedź padła kilka wypowiedzi wyżej. 170, słownie sto siedemdziesiąt stron tematu...

 

Fakt, faktem, że gdyby ktoś(autor tematu, moderator) w pierwszym poście dopisał kilka linijek - ten, a ten program służy do tego i tego , tamten do tamtego, VCDS, to nowa wersja VAG-com, itp. być może, powtarzam, być może ilość tych samych pytań, zmniejszyłaby się.

mówiąc szczerze to zanim zadałem owe pytanie...przejrzałem FAQ związany z "DIAGNOSTYKA - OPIS DZIAŁANIA I FUNKCJE PROGRAMU VAG-COM - ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE OBDII"licząc na to że znajdę może tam odpowiedź na moje pytanie...nie wiem czy dobrą drogę wybrałem i czy tam powinienem zacząć poszukiwania ale to była pierwsza myśl...właściwie to was poniekąd rozumiem bo gdyby każdy z nas forumowiczów przeanalizował każdy post to zapewne ilość pytań drastycznie by się zmniejszyła i nie dochodziło by do tego do czego doprowadziłem ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik ja nie chciałem w żadnym wypadku urazić czy zezłościć cię chciałem tylko pokazać że pobieżnie czytając posty też możesz dużo się dowiedzieć a i nie kiedy nie trzeba zadawać pytań które padły w danym wątku (zerknij sobie na tzw tasiemce = wątki o ilości storn ponad 100)

KONIEC OFF TOPIC ;)

A wracając do tematu

Odpowiedź dałem ci w 1 poście pod twoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik ja nie chciałem w żadnym wypadku urazić czy zezłościć cię chciałem tylko pokazać że pobieżnie czytając posty też możesz dużo się dowiedzieć a i nie kiedy nie trzeba zadawać pytań które padły w danym wątku (zerknij sobie na tzw tasiemce = wątki o ilości storn ponad 100)

KONIEC OFF TOPIC ;)

A wracając do tematu

Odpowiedź dałem ci w 1 poście pod twoim

wiem wiem już ściagnalem teog VCDS i zainstalowałem ale problem mam ze sterownikiem po podłączeniu KKL do kompa powinien się instalować sterownik ROSTECH...niestety tak się nie dzieje tzn coś tam prubuję się zainstalować ale system chyba sam nie wie co...przypuszczam że problem leży po stronie mojej kobiety nootebooka jest to jakis HP mini z windows 8...na dniach sprobuje z innym i pewnie podołam...a tak szczerze to mam już dość tego mojego auta :) a dokładnie to modułu komfortu(wtyczke mi szlag trafia chyba) to tak na marginesie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a który kabelek kupić do B6 z 2010r? chcę m.in. aktywować zamykanie szyb i dachu gdy pada deszcz... mam kabelek, którego używałem do skody octavii II, ale niestety nie obsługuje nowszego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje przewodu do passka b6 1.9 bxe wraz z programem vcds jakby ktoś miał coś na zbyciu zapraszam na pw na pewno się dogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a który kabelek kupić do B6 z 2010r? chcę m.in. aktywować zamykanie szyb i dachu gdy pada deszcz... mam kabelek, którego używałem do skody octavii II, ale niestety nie obsługuje nowszego samochodu

 

Dwie strony wcześniej :wmordehttp://www.e-service.info.pl/

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

poszukuje przewodu do passka b6 1.9 bxe wraz z programem vcds jakby ktoś miał coś na zbyciu zapraszam na pw na pewno się dogadamy ;)

 

jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ofercie e-service nie ma niestety kabla do Passata B7 z 2011. Czy ktos moze sie podzielic wiedza gdzie taki kabelek mozna kupic?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie coś do własnego użytku typu kasowanie usterek itp.
Programem tym nie wykonasz tzw. logów, a to bardzo przydatna funkcja.

Lepiej zainwestuj w Vag-com(VCDS- nowsza wersja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu: http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i4154888667.html

masz to samo do tego VAG COM 311 lub VCDS Lite 1.2 i robisz pełną diagnostykę swojego auta. ;)

 

Lepiej zainwestuj w Vag-com(VCDS- nowsza wersja).

A od kiedy to się inwestuje w program??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to co proponujesz w przystepnej cenie ze mozna logi porobic itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko na tacy link wyżej i co jeszcze chcesz?? Nie pasuje Ci KKL za 20zł to kup to samo za 130zł i nie marudź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to się inwestuje w program??
Inwestycja, to między innymi efekt korzyści odroczonych w czasie. A korzyść w tym wypadku, to zachowanie w kieszeni pieniędzy wydanych w przyszłości na : wizyty u mechaników/diagnostów(kasowanie błędów) i np. niepotrzebnie zakupione części do auta.

Ps Po co zadawać pytanie, na które odpowiedź się zna lub domyśla, jak sądzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, ale ani VAG COM, ani VCDS się nie kupuje... Kupuje się interface do tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomasz, ale ani VAG COM, ani VCDS się nie kupuje... Kupuje się interface do tego
Czepiasz się :)

Użytkownicy(oczywiście nie wszyscy) forum wypowiadają się skrótami myślowymi, nad którymi głowę trzeba łamać.

Potraktuj moją wcześniejszą wypowiedź, jako właśnie taki skrót(o mniejszej dozie zagadkowości, jak mniemam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz się

Dokładnie... ;)

Użytkownicy(oczywiście nie wszyscy) forum wypowiadają się skrótami myślowymi, nad którymi głowę trzeba łamać.

I nie wszyscy też je rozumieją dlatego zrobiłem mały OT. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VAG-COM 409-1 nada się do sprawdzenia błędów ?

 

Nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na tym forum nowy i nei wiem czy w dobrym miejscu i właściwą treść dodaje. Poszukuje interfejs diagnostyczny VCDS najlepiej po polsku. Ma ktos takie na sprzedaz lub wie gdzie nabyc w rozsadnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa BAN !!! powinieneś dostać bana za to pytanie "nowy" ciężko przejrzeć parę stron wstecz?

Dowiedział byś się że polskie programy nie są zalecane do aut przed w liftem bo nie są dorobione to raz a dwa to kable którego szukasz to KKL za 30zł

2 lub 3 strony wstecz to naprawdę nie wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.vcds-shop.com/store/VCDS-12-12-ENG-Update

 

Czy ten kabel podejdzie do cc z 2010r i czy nim zakoduje np.szyby i lusterka z pilota ,czy przypasi przy wymianie klocków i tarcz z tyłu i czy da rade zrobić adaptacje xenonow przed ich manualny wyregulowaniem.

Jeśli nie ten to jaki ?

Jeśli za tego przeplacam bo to klon to jaka jest tańsza alternatywa?

Dzięki i Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności