comingsoon
-
Liczba zawartości
480 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O comingsoon
- Urodziny 04/27/1991
Informacje osobiste
-
Imię
Sebastian
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Wlkp
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 1.9 TDI-PD 105KM(BXE)
-
Rok produkcji
2006
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Klimatyzacja - warunki wyłączenia
comingsoon odpowiedział Subcarpathia → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
Ja bym wymieniał całą sprężarkę. Dzisiaj nówki kosztują po 500/600 PLN także nie ma sensu bawić się w regenerowane lub też w zawory gdzie chodzą po 80pln u chińczyków. Jeśli masz zamiar latać autem to lepiej wymienić na nową i spokój. Denso albo Delphi będą okej -
Klimatyzacja - warunki wyłączenia
comingsoon odpowiedział Subcarpathia → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
Szukałbym problemu w sprężarce lub zaworze przy sprężarce. Wartość czynnika wydaje się być okej. Czynnika r134a przy +-20*c ma wartość spoczynkową 6bar. W mojej ocenie sprężarka nie tłoczy czynnika w obieg bo jest dead albo zawor na niej się nie otwiera. -
30-bitowy bordnetz 3C8..Jakie ma możliwości/Opcje
comingsoon odpowiedział Angelus → na temat → Elektryka, oświetlenie
Ktoś może wie do czego służy opcja „zarządzanie energią aktywne” w bordzie? W 23 bajtowym wypada to jako bajt 2 i bit 3. Szukam przyczyny innego problemu ale zastanawiam się w sumie czemu mam to zaznaczone i czemu to służy? Myślałem że to coś do ss i gdy są aku inaczej ładowane w nowych autach ale w pasku z 06 roku to raczej nie pasuje. -
Amortyzatory-Naciąg pokrywy bagażnika - Sedan Passat B6
comingsoon odpowiedział VALDI → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Panowie mam problem z wymianą siłowników. Mianowicie zamówiłem z firmy Daco czy jakoś tak nowe. Konstrukcyjnie widać trochę się różnią częścią która jest pod szybą. Oryginał był jakby wygięty ten jest prosty. Problem polega na tym że próbując założyć nowy jest jakby za długo i brakuje mi 0,5cm aby go wepchnąć na 2 zaczep…. myślałem że to wina siłowników ale ku mojemu zdziwieniu chcąc założyć ponownie oryginalny zdemontowany również po zdjęciu jest już za długi. OMG and WTF… o co tu chodzi. Ktoś borykał się z takim problemem lub jak go wcisnąć nieco do środka? Próbowałem siłą rąk ale nie dałem rady… może macie jakieś pomysły -
Flashowanie sterowników - dyskusja
comingsoon odpowiedział radekrp90 → na temat → Poradniki i instrukcje
No tak u mnie jest wskazanie na kl. 140 natomiast nie pokrywa się to z numerami z tych 28 charakterystyk które są dostępne na stronie ze wschodu. Tam opisy są następujące: Audi TT Файл: v074m***8J0___lenkung.sgo Где *** — номер параметрии: 156 Автомобиль Audi с передним приводом 155 Автомобиль Audi с полным приводом (4WD) 167 Audi -TTS (поддержка сервотроника — под вопросом) --- Audi A3/S3 51 для людей с ограниченными возможностями Файл: v074M0511K0___Lenkung.sgo 78 кривая 7 для лёгкого автомобиля Audi A3 Файл: v074m0788p0___lenkung.sgo 79 кривая 8 для тяжёлого автомобиля Audi A3 Файл: v074m0798p0___lenkung.sgo 150 Audi S3 Файл: v074M1508J0___Lenkung.sgo --- Skoda Octavia mk2 (A5) Файл: v074m0**1k0___lenkung.sgo Где ** — номер параметрии: 51 для людей с ограниченными возможностями 67 парам. кривая 0 (вес передней оси автомобиля 730 kg) 68 парам. кривая 1 (вес передней оси автомобиля 790 kg) 69 парам. кривая 2 (вес передней оси автомобиля 850 kg) 70 парам. кривая 3 (вес передней оси автомобиля 910 kg) 71 парам. кривая 4 (вес передней оси автомобиля 970 kg) 74 Sport (Octavia II RS) --- Seat v074M***1K0___Lenkung.sgo Где *** — номер параметрии: 154 — Leon Cupra 142 — Leon/Altea FR 159 — Altea Freetrack ___________________________ Kiedyś gdzieś na forum chyba Octavi widziałem że była opcja sprawdzenia w adaptacjach co i jak ale te fora już są wyłączone na stałe chyba. także u mnie wskazanie jest kl. 140 z tym że ja miałem magiel zmieniany i nie jest to fabryczny, a nie wiem od jakiego auta wtedy mechanik zakładał ten magiel. Po prostu chcę ustalić do czego wrócić jeśli okaże się że od TT jednak nie pasi, a kl. 140 wydaje się być póki co zagadka? -
Flashowanie sterowników - dyskusja
comingsoon odpowiedział radekrp90 → na temat → Poradniki i instrukcje
czesc. Pamiętasz może czy do wersji L wgrywałeś od razu pliki charakterystyki bez aktualizacji softu? Coś mi się obiło o uszy że M i L miały i tak max soft i wystarczy wgrać charakterystykę ale może coś wiesz więcej? Swoją drogą finalnie którą wgrałeś? Gdzieś doczytałem że wersja z TT ponoć najlepsza dla 1k1. Generalnie to ktoś wie może który kanał w adaptacjach odpowiada za sprawdzenie właśnie charakterystyki? Ponoć się da sprawdzić ale czy tak jest? No i oczywiście pewnie security Access kod potrzebny? -
Witam. wiem że temat wiekowy i już mało kto tu zagląda ale może ktoś się zgłosi. czy ktoś upychał felgi 19 cali 9j et40 do passata b6? Jeśli tak jaka opona do tego? Czuję że 235 odpada, wiem że kiedyś ludzie robili naciągi na 215 nawet do 19 chyba @Blop tak miał z tego co kojarzę.
-
Gdzie, w silniku 105 KM BLS jest N18
comingsoon odpowiedział azak43 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Nr. 33 -
Composition / Discover Media PQ
comingsoon odpowiedział Kewin1503 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Okk w takim razie musialem wczesniej kupic ahd i dlatego mam czarny obraz z tej kamery, wobec tego zamawiam ta ktora zapodal @Major i zobacze czy zadziala Dzieki wszystkim za pomoc ? -
Composition / Discover Media PQ
comingsoon odpowiedział Kewin1503 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
To moze inaczej, czy jak kupie kamere 1080p ntsc wyswietli obraz? Czy 1080p nie jest w ogole obslugiwane? I wtedy wyswietla czarny ekran zamiast obrazu? -
Composition / Discover Media PQ
comingsoon odpowiedział Kewin1503 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Zamowilem taka juz 1 raz i wyciagnalem ja z tej obudowy po czym wmontowalem w automat znaczka dla sedana, niestety ale czarny ekran brak obrazu, nie wiem czemu, gdyz na logike skoro znaczek sie otwiera a kamera wysuwa to powinna podac obraz do radia, ku mojemu zakoczeniu niestety nie ?? ? tam tylko idzie CAN po 2 przewodach i zasilanie ? Link cos sie popsul Musze popatrzec moze znajde cos, ale niestety wiekszosc tych z liniami can jest ahd i tak podejrzewalem ze one dzialac nie beda -
Composition / Discover Media PQ
comingsoon odpowiedział Kewin1503 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Ktos sie orientuje jaki format wideo obsluguje dm dla kamery? Chodzi mi o to ze ryzowe sprzedaja kamery ntsc, cvbs, ccd, ahd. Ja szukam kamery z liniami skretnymi dzialajacymi po CAN dla dm. Kiedys juz taka mialem w sedanie z znaczkiem ktora sie wysuwala i pracowala przez pare lat a ostatnio brak obrazu i blad w radiu od lini can. Dlatego szukam nowej kamery aby wmontowac ja w automat znaczka. Bede wdzieczny za pomoc jesli ktos ma takie informacje jakie sygnaly obsluguje DM 5C0035680E. -
[Instrukcja] Montaż składanych lusterek zewnętrznych
comingsoon odpowiedział johny x → na temat → Poradniki i instrukcje
Generalnie wszystko jest opisane w tym temacie. Pokrotce jesli wymienisz na sterownik 4 generacji mozesz uzyskac skladanie z pilota poprzez kodowanie co wiaze sie ze zmiana wiazek elek. Tylnych drzwi. Jesli zmienisz na generacje 3 high to takie skladanie tez mozesz uzyskac. Pytanie jaki sterownik trafisz czesc miala taka opcje kodowania uaktywniona a do czesci trzeba wgrywac eeprom od seata aby to banglalo. Tu masz rozpiske sterownikow. Dodam iz wystarczy zmienic sam sterownik od kierowcy. https://forum.vw-passat.pl/uploads/monthly_2018_04/mod.jpg.2f25f9be0ea2bea0939127b7b79eb376.jpg Mozesz tez odezwac sie do kolegi Matiz4 https://forum.vw-passat.pl/profile/44260-matiz4/ Kiedys ogarnial takie sterowniki na sell. -
Czerwona lampka kierownicy - Brak wspomagania
comingsoon odpowiedział koccu → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Raczej do wymiany silnik ele. od maglownicy. Nie trzeba zmieniac calego magla, sam silnik da sie przelozyc. Tylko trzeba dobrac taki sam lub odpowiedni dla danej generacji magla. Po wymianie kodowanie i adaptacja czujnikow. -
Jaki akumulator do TDI (diesel, parametry, wymiary)? B6/B7
comingsoon odpowiedział temat → Elektryka, oświetlenie
Mi sie wydaje ze jednak cos musi byc nie tak w aucie. Tez mam sporo gadzetow dolozonych ktore pobieraja jakis tam prad na postoju. Poprzednio mialem varta silver 74ah od 2014 roku do 2021 roku, wiec wytrzymal 7lat a dodam ze nadal ma sie calkiem okej wymienilem profilaktycznie na exide classic 70ah ktory mam od maja 2021 roku i poki o jest ok. Auto jezdzi max 20km dziennie, w miesiacu na 2 miesiace trafi sie jazda 200-600km. Ja osobiscie 4 razy do roku wyjmuje akumulator i laduje go. Mam ladowarke ctek 5. 2 razy do roku robie funkcje recond i 2 razy laduje normalnie. Generalnie kazdy producent aku zaleca ladowanie przynajmniej 2 razy do roku. Slyszalem o przypadkach ze alternator niby ladowal bo napiecie podawal ale i tak w sposob nieprawidlowy takze byc moze warto zobaczyc do alternatora lub rozrusznika jesli mowisz ze cos ci nie pasuje w rozruchu.
