Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kilka stron wcześniej są podane linki do aukcji które są już zakończone ale ok bo widzę problemem jest podanie linka albo odpowiedzi lepiej napisać żebym cofnął się do tyłu niż odpisać porostu na pytanie.

sorry, ale jeżeli widzę twój wiek (27 lat) to domniemam że potrafisz logicznie myśleć. ale się myliłem bo jednak nie potrafisz. podane aukcje się zakończyły, ale spokojnie można się dowiedzieć co było przedmiotem aukcji. następnie wpisać co cie interesuje w szukajke allegro i znajdzie ci nowe aukcje.

 

przepraszam za off top ale nie sądziłem że trzeba pisać instrukcję użytkowania serwisu allegro i tym podobnych. wow, 27 lat na karku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiej firmy jest ten licznik?

nie mam pojecia co za firma wkleje zdjecia z naklejek informacyjnych (licznik angielski ale to samo auto)

873d1aaf6572f8b9m.jpg

23cc00793d87f851m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi to wnętrze ma to samo tylko kolor i cena inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens go kupować? Czy może dołożyć pare złotych i kupić coś nowszego/lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u ciebie "parę zł" to dołożenie koło 200zł to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowe, czy ten kabel podejdzie do mojego Passata 1.9TDI ?

http://allegro.pl/vag-com-kkl-obd2-u...866170491.html

A może po prostu taki:

http://allegro.pl/kabel-diagnostyczn...869931456.html

Do Twojego auta spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakieś kable z innymi płytkami sterującymi itp. myślałem że czymś się od siebie różnią poza nieznaczną ceną (30-50zł). Ale skoro nie to zamawiam najtańszego chinola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale jeżeli widzę twój wiek (27 lat) to domniemam że potrafisz logicznie myśleć. ale się myliłem bo jednak nie potrafisz. podane aukcje się zakończyły, ale spokojnie można się dowiedzieć co było przedmiotem aukcji. następnie wpisać co cie interesuje w szukajke allegro i znajdzie ci nowe aukcje.

 

przepraszam za off top ale nie sądziłem że trzeba pisać instrukcję użytkowania serwisu allegro i tym podobnych. wow, 27 lat na karku...

 

Cały czas myślałem ze forum jest po to aby czegoś się dowiedzieć czego się nie wie ale widzę ze się myliłem. A z logicznym myśleniem to chyba ty masz problem skoro wolisz napisać 4 posty o niczym niż odpowiedzieć na zadane pytanie a po drugie pytanie nie było skierowane ewidentnie do twojej osoby wiec nie musiałeś odpisywać jeśli nie chciałeś a wpieprzasz się gdzie nie musisz i obrażasz innych.

Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad

Po 1 Forum jest jak najbardziej po to by pomagać ale poco pisać setki postów o tym samym jak można przewertować kilka ostatnich stron i wie się wszystko na dany temat.

Po 2 Tu nikt nie obraża a ewentualnie stwierdza to co wywnioskował z postów

Po 3 Szukajka nie gryzie zarówno ta forumowa jaki Google.

 

Chyba że naprawdę nie ma odp na twoje pytania (co w tym temacie jest raczej nie możliwe) wtedy to można by napisać nowy post, ale lepiej zaśmiecać serwer głupimi pytaniami które już padły setki razy.

 

Poza tym odnosząc się do tego

niż odpowiedzieć na zadane pytanie

Odpisałem ci konkretnie ale widać nie zauważyłeś mojej wypowiedzi więc nie obrażaj innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem jakieś kable z innymi płytkami sterującymi itp.

To nie ma znaczenia. Funkcjonalność kabla KKL ta sama. Kilka lat temu zaczynałem od niebieskiego najtańszego i pomimo, że teraz jest prawie nie używany działa jak trzeba.

Do tego kabla zainstaluj sobie program VCDS Lite 1.2 i wszelką możliwą diagnostykę w swoim aucie zrobisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad

Po 1 Forum jest jak najbardziej po to by pomagać ale poco pisać setki postów o tym samym jak można przewertować kilka ostatnich stron i wie się wszystko na dany temat.

Po 2 Tu nikt nie obraża a ewentualnie stwierdza to co wywnioskował z postów

Po 3 Szukajka nie gryzie zarówno ta forumowa jaki Google.

 

Chyba że naprawdę nie ma odp na twoje pytania (co w tym temacie jest raczej nie możliwe) wtedy to można by napisać nowy post, ale lepiej zaśmiecać serwer głupimi pytaniami które już padły setki razy.

 

Poza tym odnosząc się do tego

 

Odpisałem ci konkretnie ale widać nie zauważyłeś mojej wypowiedzi więc nie obrażaj innych

Ja obrażam? A co takiego napisałem co uważasz za obraźliwe w stosunku do czyjejś osoby?

 

 

Wracając do tematu nada się taki kabel do tego co pisałem? http://allegro.pl/interfejs-usb-vag-k-can-commander-1-4-1-4-full-i3866170278.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu nada się taki kabel do tego co pisałem? http://allegro.pl/interfejs-usb-vag-...866170278.html

Ileż razy można pytać o to samo????

Powołałeś się na linki, że wygasają to Ci napisałem na czerwono:

Już nie raz to pisałem i powtórzę jeszcze raz VAG K+Can COMMANDER to nie program do diagnostyki.

Chcesz linka to masz: http://www.vcds.pl

Ale widzę, że nie dociera. CAN COMMANDER TO NIE PROGRAM DO TEGO CZEGO SZUKASZ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! jestem nowy na forum ! a mam ogromny problem ! spędziłem już dużo czasu szukając kabla do mojego passata ;/ potrzebuje porady ! co chwile coś się mi pojawia na komputerze , mam dosyć jeżdżenia na komputer ;/ teraz abs świeci esp , airbag - przy okazji chciałbym cofnąć sobie licznik wraz z sterownikiem w silniku . może mi ktoś polecić jakiś niedrogi kabel ,który odsłuży mój samochód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ostatnie 5 stron i bedziesz wiedzial co kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie liczę na pomoc ,że ktoś mi dokładnie odpowie na moje pytania i pomoże mi dobrać idealny kabel dla mnie . a ty kolego jaki kabel masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAG KKL USB pierwszy lepszy z aledrogo... Te pytania nigdy się nie skończą.... "Jaki do mojego a do mojego jaki....":lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy lepszy z allegro ? pierwszym lepszym z allegro chyba nie zrobię korekty przebiegu w silniku prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-commander china

-vagkkl

 

Cofniesz licznik i diagnoze zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może sterowniki do windows 7 starter do VAG KKL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności