Skocz do zawartości
wojtusp

Modifikator Plus - ktos z Was juz testowal?

Rekomendowane odpowiedzi

chodziło o dystans 1500km

 

dokladnie tak, a program w ktorym to bylo to Gadżet Lab. Testowali auto przed i po na hamowni w dosc renomowanej firmie takze wyniki raczej sa w miare wiarygodne.

Edytowane przez wojtusp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie przed chwilką to obejrzałem na TVNie i powiemże dość przekonywująco to zrobili ale czy działa naprawdę. Dopóki sam nie wlejesz się nie przekonasz tylko ta cena. I fakt o STP też było dużo negatywów a jednak działa, pożyjemy zobaczymy jeszcze tą zimę pasek pożyje bez modifikatora. Czekam z niecierpliwością na pierwszych zadowolonych z tego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjj, faktycznie, to nie było 150 tyś. tylko 1500km. przepraszam za pomyłke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, również oglądałem ten program, może coś w tym jest w przeciwieństwie do ceramizerów, myślę że w TVNie się objawią skutki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał był sponsorowany, więcej informacji tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten materiał był sponsorowany, więcej informacji tutaj :)

No i mamy wyjaśnienie. Telewizja kłamie bo na kłamstwie zarabia (stara prawda lat 70-tych). Coraz mniej mnie przekonują rady panów redaktorów z TVN Turbo. Sprzedać się kosztem widza, tragedia, brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam pytanie...

 

Modifikator Plus - ktos z Was juz testowal?

 

nie mamy tu dochodzic czy mowia prawde w TVN Turbo czy tez nie...

 

Telewizja kłamie bo na kłamstwie zarabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jeszcze żaden z forumowiczów nie miał z tym środkiem do czynienia skoro dopiero o nim głośno od paru tygodni na TVN Turbo.

Myślę Wojtku że poza opiniami z TVN innych nie otrzymasz. Ale cóż czekajmy może ktoś taki się znalazł.

Opinia gościa który sam testował ten środek

Jednym słowem preparat zastępuje wszystko, krawaty wiąze i usówa ciąże. Przypomina mi to epoke Batervitu który regenerował akumulatory albo supertakonu do regeneracji dentek samochodowych
dla mnie mówi wszystko. Pamiętam te epokę. :D Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat... Widzę, że nikt się nie znalazł a jestem zainteresowany tym badziewiem... Chyba jednak sam spróbuję i sie dowiem, bo tak najlepiej... Nie wierzę w bajki o wzroście mocy ale zmniejszone tarcie podczas rozruchu czy wrócenie do fabrycznego stopnia sprężania mnie zachęciły, bo za tym idze szereg kolejnych zalet... Jakby co to dam Wam znać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze odswiezyc temat bo znow to puszczaja na TVNie. moze juz ktos mam jakies swoje doswiadczenia. warto czy nie:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modifikator Plus - ktos z Was juz testowal?

Nie testowałem ,a chciałem ale po wypowiedziach na forum mam teraz mieszane uczucia.

A pytanie -czemu ,jeśli to działa , producenci olei silnikowych nie dodają tego do oleju?

A może dodają tylko o tym nie wiemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak wlewajcie i bedzie lepiej niz z fabryki. jak tu ktos napisal jak silnik jest wykonczony to nic mu nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Jestem osobą, która używała ceramizer.pl mniej więcej coś takiego, chciałbym przekazać moje spostrzeżenia co do tego produktu. Zaaplikowałem jedna porcje do forda 1.8D silnik starego typu 60km 1991r. przebieg bardzo wysoki (nie jestem w stanie obiektywnie go określić). Po zastosowaniu preparatu po przebiegu do 1000 km nic absolutnie nie zauważyłem głośno i słabo jak zwykle. Samochód znam bardzo dobrze a zwłaszcza jego osiągi, które nie są spektakularne. W znajomym miejscu pod góre testowałem jego maksymalną prędkość na 4 biegu przed aplikacją preparatu. Czynniki jakie uwzględniałem przy pomiarze uwzględniały:

-ciśnienie w oponach

-rodzaj paliwa (z której stacji)

-masę pojazdu

-warunki pogodowe (temperatura i wilgotność)

Obserwacje przeprowadzałem codziennie lub raz na dwa dni (ogólnie kilka testów) jadąc prędkością 80km/h po płaskim i wciskając gaz do oporu po minięciu słupka zaraz na początku górki, zaraz po wymianie oleju na świeży wymianie filtra powietrza. W najlepszych warunkach auto rozpędzało się do 95km/h. po czym prędkość spadała na końcu górki do 70km/h (bez redukowania). Po zastosowaniu preparatu w możliwie zachowanych warunkach o których wspomniałem po przejechaniu ponad 1000km zauważyłem, że V max przekroczyła 100km/h udało się wkręcić samochód wyżej, na końcu górki prędkość nieznacznie przekraczała 75km/h. Wynik utrzymywał się do końca dopuki jeździłem tym "sprzętem".

Czy to się opłaca? - nie wiem i nie starajcie się tego liczyć, i wyciągać wniosków, że wasze auto spaliło 0,3l mniej litra czy więcej bo tego się NIE da sprawdzić,

Ja poczułem że samochód lepiej się kręci, lepiej odpala w zimie, generalnie power jest lepszy, nie kupujcie tego bo jak nie będziecie kupować to cena spadnie ja wtedy skorzystam ;)

Dlaczego producenci olejów tego nie dodają? - Bo w przypadku ceramizera auta do 200km nie można kręcić wyżej niż 2500 obrotów a to trochę upierdliwe a po drugie producent olejów nie dba o twój samochód tylko o swoje przychody i najchętniej zaleciłby zmiane co 3 tyś km :)

 

Znam wiele dobrych opinii o tych prepratach, ale nie wierzyłem dopuki nie wlałem, forda nie było mi szkoda, moc wzorosła na inne rzeczy nie zwracałem uwagi. Proszę nie piszcie "gówno" nie działa jak nie mieliście z tym styczności, osobiście nie spotkałem się z kimś komu by to zaszkodziło. Pozdrawiam użytkowników forum - decyzje podejmujcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ja nie uzywalem modyfikatora ale uzywalem ceramizera kupionego przez http://www.ceramizer.pl i:

- nie ma szalu jesli chodzi o wzrost mocy

- nie ma szalu jesli chodzi o spadek spalania

ale:

- pomiar cisnienia sprezania wskazal, ze podnioslo sie z wartosci sredniej ok 12 na wszystkich cylindrach do ponad 14

- dolalem odpowiedni preparat do skrzyni i zniknal mi problem z "haczeniem" przy przerzucaniu biegow

- dolalem odpowiedni preparat do ukladu wspomagania i na sluch praca pompy ciut ucichla

- rowniej pracuje na jalowym aczkolwiek pewnie to zasluga regulacji gazu

 

Zgadzam sie z innymi, ze jesli silnik jest uszkodzony to zaden srodek mu nie pomoze. Ale o tym producent pisze w instrukcji!! Dziala tylko na sprawnych silnikach.

Jak na moje odczucia nie zaluje wydanych pieniedzy. I pewnie zaleje jeszcze raz ten preparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat399

Hej. Ja wlałem modyfikator. Rzeczywiście coś daje. Rezultat jest niewielki, ale coś już odczułem. Ciszej chodzi to napewno. Dalej testuję- zobaczymy co się jeszcze będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel wlal to do omegi 3.0V6.przebieg autentyczny 330tkm.po jakims czasie omka zaczela normalnie odpalac(wczesniej za drugim razem,niewiadomo dlaczego,zero bledow) i ciszej chodzic.dynamika raczej poprawie nie ulegla,a obnizenia spalania w tym aucie raczej nie sposob zmierzyc.osobiscie do nowszego silnika bym tego nie wlal.nic nie zastapi dobrego oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do swojego silniczka nie wlał tego wynalazku, moim zdaniem specyfik jest dedykowany dla amatorów mega kosztownych eksperymentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na większości for są na ten temat dyskusje, np na forum Audi znalazłem stwierdzenie

skoro byłby to syf to wydaje mi się ze v-tech nie podpisałby się pod tym http://www.modifikator.pl/testy.php

Pod ceramizerem też się miał podpisywać pan Chojnacki a prawda była inna. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=289294#post289294

 

Nie twierdze ze w tym przypadku jest tak samo ale różnie bywa.

Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat399

Hej. Testuję dalej modyfikator i widze, że nadal cicho chodzi, a do tego przyspieszenie jest jakby więkrze.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIC nie zastąpi oleju w silniku, więc mówienie przejechał 1500km bez oleju to totalna bzdura! Po 15km bez oleju silnik nadaje się na złom. A swoja drogą skoro to taki cudowny specyfik, dlaczego producenci nie zalewaja tym silników? Następna sprawą jest przedłużona żywotnośc silnika, czy jego "regeneracja". Nic nie wyremontuje nam silnika, oprócz kapitalki, może go jedynie chwilowo uszczelnić, i tutaj jestem pewien, że dużo lepiej spisałby się stary MOTODOKTOR za 17zł. Specyfik nie poprawi pracy silnika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności