Skocz do zawartości
czarny0531

Montaż zabezpieczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ta Oktavia ma wkładkę :)

Tzn maila :604:

 

Ja usunąłem wkładki tylko ze względów estetycznych , mam jeszcze w klapie bagażnika wiec i tak to żadne zabezpieczenia ...

Edytowane przez klema6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich "wyznawców" teorii o wyciąganiu wkładek

Rozumiem,że jak nie będzie wkładek ,to "kradziej" od razu zabierze się za rozcinanie drzwi...Swoją drogą rozmawiałem z gościem który zajmuje się od wielu lat dorabianiem kluczy do wkładek i odwrotnie,otwiera awaryjnie samochody i powiedział mi,że wywalenie wkładek z zamków to jest poprostu śmiech(jako zabezpieczenie)Jeśli nie skopiują sygnału otwierającego zamki(co wg. niego jest prostsze) to właśnie do akcji wkracza jakiś łomik czy inne nożyce do blachy...O ile oczywiście dany samochód jest wart takich machinacji!

Pozdrawiam!

 

Cytat:

Napisał Buszmen

He,he...a próbowałeś sam popchnąć 1,4 tonowe auto i jeszcze wskoczyć żeby zapalić..

Miałem ta przyjemność do dam ze była zima i był śnieg , nie jest to nic nadzwyczajnego. Jak mus to mus ...

Wiec jeśli ktoś się połasi na Twoje auto to przypuszczam ze zdobędzie trochę siły i go odpali

 

Wiesz , ja rozumiem że jest to jak najbardziej możliwe szczególnie jak człowiek wkur... że mu auto nie zapaliło...A tak szczerze to jak najbardziej masz racje,ale nie każdy jest w stanie to zrobić(fizycznie) a dodatkowo wyjący alarm przechodzący Pan("nocny Marek") z psem.Takich czynników może się złozyć kilka na raz.Nie każdy złodziej jest nastawiony na taką "gimnastykę".I w końcu nie każde auto jest warte takich kombinacji i związanego z tym ryzyka.Więc myślę,że napewno w jakimś stopniu pomaga taka odcinka w zabezpieczeniu samochodu.Oczywiście warto do tego coś dołożyć!

Pozdrawiam!

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ku...źwa czym to było otwieraczem do kąserw :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie może dość oczywiste pytanie, ale chcę byc pewnien zanim zaczne grzebać....zakładam odcięcie plusa po stacyjce i/lub odcięcie pompek.

I pytanie mam takie:

skąd najlepiej wziąść + do sterowania cewką przekaźnika?

Pytam, bo niechciałbym wprowadzić zakłóceń lub czegoś podobnego w instalacji autka...

 

Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Po obejrzeniu tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=RElZ4ht1PK0 zastanawia mnie to, czy kradzież paska bez dodatkowych zabezpieczeń faktycznie zajmuje 5-6 minut, czy da się to zrobić krócej? Widzę, że w obydwu przypadkach skur..l wkładał łamak do zamka. Pewnie utrudniło by mu robotę zapchanie czymś zamków (oczywiście pomijam kwestię co będzie jak nam pilot nie zadziała ;)) Zastanawia mnie też to, że facet grzebał w liczniku, zawsze myślałem, że podpinają się pod złącze diagnostyczne:o Uświadomcie mnie jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja tez bym prosił o instrukcje jak załozyc kd 2006 do passata 2004r. 1.9 tdi 131KM, kombi

 

[email protected]

 

pozdro

Jacek

Edytowane przez Jacumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!

 

Po obejrzeniu tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=RElZ4ht1PK0 zastanawia mnie to, czy kradzież paska bez dodatkowych zabezpieczeń faktycznie zajmuje 5-6 minut, czy da się to zrobić krócej? Widzę, że w obydwu przypadkach skur..l wkładał łamak do zamka. Pewnie utrudniło by mu robotę zapchanie czymś zamków (oczywiście pomijam kwestię co będzie jak nam pilot nie zadziała ;)) Zastanawia mnie też to, że facet grzebał w liczniku, zawsze myślałem, że podpinają się pod złącze diagnostyczne:o Uświadomcie mnie jak to jest.

 

niestety link nie działa, z ciekawości bym obejrzał filmik o takiej tematyce :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za odgrzewanie kotleta...ale mam prośbę.

Czy któryś z panów (lub pań oczywiście) mógłby podzielić się wiedzą JAK zamontować to szalone urządzenie kd2006(tylko taki mały dodatek do AC) w passacie.Jestem za głupi żeby zrobić to samemu...ale zbyt bystry żeby komuś za to płacić...;)

Jakby ktokolwiek miał ochotę mi pomóc...

dziękuję :)

Edytowane przez arcai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może tak zamontować MULTIBLOK ?

 

ma ktoś ? co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i ja się podłączę i poproszę o info o sposobie dodatkowego zabezpieczenia auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

to i ja się podepnę

chciałbym zamontować "KD 2006" - pomoże ktoś jak to zrobić ? (pisać na PW lub [email protected])

Czy w ogóle się opłaca to montować ?

Passat jak w opisie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podesle ktos instrukcje na PW jak zalozyc ten KD2006. Bardo dobry pomysł z tymi kartami i to zawsze wiekszy kłopot dla potencjalnego złodzieja :wsciekly

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na którym bezpieczniku macie odcięcie zapłonu w b5 ale ja zrobiłem tak włączałem stacyjke i mierzyłem na którym mi sie pojawia 12V wtedy wyjmowałem je po koleji jak znalazłem bezpiecznik bez którego auto nie zapaliło no to dalej już wiecie ciąć kabel od niego w najbardziej zagrzebanym miejscu i w miejsce przecięcia wstawiłem

KD2006 i po zapaleniu auta złodziej ma około 20 sek. na zatrzymanie samochodu pomaga mu taki sygnał jak w odliczaniu bomby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o panowie :) Jak o KD2006 mowa to na PW :) W kilkunastu passatach zamontowałem:) Pytać na PW :) Ja odcinam 2 rzeczy :) lub 1 i W KD są 2 obwody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie...

na początku chciałbym podziękować lukisio za wytłumaczenie sposobu montażu kd2006. (teraz też jestem mądry i mogę 'pomagać) ;)

 

ale mam jeden problem (liczę na jakąś pomoc)

otóż...wszystko działa(ło) ładnie...kd się uzbrajało...rozbrajało...odcinało zapłon...

do czasu próby z 'antyporwaniem'...cała procedura była dokładnie taka sama jak w instrukcji (auto zgasło , odpaliło,zgasło itp.) problem w tym ,że teraz kd się uzbraja....rozbraja...ale NIE MA zapłonu...(czyli tak jakby się nie rozbrajało,chociaż sygnalizuje rozbrojenie)...nie włącza się również tryb serwisowy.

(podłączony mam tylko jeden odwód [dwa czarne kable])

 

help me :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bartek. Zacznij od sprawdzenia połączeń/lutowania 2 czarnych przewodów wychodzących z puszki. Jeżeli jesteś pewny lutowania po odłączeniu kostki z kabelkami od urządzenia nie ruszaniu 2 czarnych auta normalnie się uruchomi. jeżeli po odpięciu kostki auto nie uruchomi się to sprawdź miejsca łącznie czarnych przewodów z instalacją. Mogłeś źle przylutować i kabelek się odczepił :) Albo przekaźnik w KD był dziadowski co raczej mało prawdopodobne ale możliwe. Jak coś numer mój masz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam podobny problem ale z b6, mechanik robi to w b5 ale nie wie co z nowszym modelem, może ktoś pomoże na pryv.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak zamontować MULTIBLOK, chodzi mi o to że chcę odłączać rozrusznik, niestety nie wiem jakie kable i gdzie przeciąć. Może ma ktoś lepsze rozwiązania do zaproponowania, chętnie posłucham. Dane mojego passata w znajdują się w opisie po lewej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności