Skocz do zawartości
Charakterek

Co Was wpienia/śmieszy w innych kierowcach?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie w polonii nie umieja jezdzic! Prosba do wszystkich: pamietajcie, jak sie gdzies spieszycie to wyjedzcie wczesnie, i normalnym tempem dotrzecie na czas!!! Nie jestescie sami na fatalnych drogach! Szkoda przez glupote osierocic kogos, albo zrobic z kogos kaleke, a juz kogos swojego z boku ciebie siedzacego!!! Pozdrawiam!

 

POPIERAM:winner_first_h4h:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie w polonii nie umieja jezdzic! Prosba do wszystkich: pamietajcie, jak sie gdzies spieszycie to wyjedzcie wczesnie, i normalnym tempem dotrzecie na czas!!! Nie jestescie sami na fatalnych drogach! Szkoda przez glupote osierocic kogos, albo zrobic z kogos kaleke, a juz kogos swojego z boku ciebie siedzacego!!! Pozdrawiam!

Smutne, prawdziwe ale nie dokonca sie z Toba zgodze ludzie w Polsce umieja jezdzic tylko wiekszosc uwaza ze zwykla krajowka to tor wyscigowy i przeceniaja swoje mozliwosci, jezdzic natomiast umiemy wcale nie najgorzej tylko zbyt brawurowo, mam porownanie i wiem co mowie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastikbiker zlote slowa

 

dokladnie, nic dodac nic ujac, tak sie sklada ze na wyspach ludzie sa bardziej uprzejmi, za to umiejetnosci zerowe. My jezdzic potrafimy i to wcale nienajgorzej, za to chamstwo cwaniactwo i brawura numer jeden..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze wszyscy, poprostu ogolnie kazdy jak jedzie do kraju po jakims czasie, to przerazony wraca, wiadomo sa tez tacy co jezdza tak jak trzeba i delektuja sie jazda, a nie zacieraja niejednokrotnie stary samochod! Jazda powinna byc przyjemnoscia, a nie "gra" popisowa o przetrwanie i zajecie pierwszego miejsca -ale w czym? No i te drogi, podziwiam brawurowcow na tych koleinach, na tych zwinietych jak dywan asfaltach, i marszcze twarz jak widze kogos w porzadnym samochodzie jadacego bez glowy przez super dziurawe ulice, katorga dla autka!!! A potem sie czyta artykuly i oglada programy motoryzacyjne, a w nich ze passat ma slabe zawieszenie, po 40 tys. trzeba wymieniac wachacze, czy ja wiem?! Ja mam w swoim od nowosci nie zmieniane wachacze, a juz ponad 330 tys przejechane, i wachacze w normie, jaki wniosek, normalna jazda, no i oczywiescie normalne drogi, no ale tego drugiego nie wybieramy! Pozdrawiam i ostroznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w swoim od nowosci nie zmieniane wachacze, a juz ponad 330 tys przejechane, i wachacze w normie,

Wiesz co? Chyba przesadziłeś. To w B4 tyle nawet zawiecha nie wytrzyma. Masz od nowości, czyli od kiedy? Jak twoje wahacze mają lat co auto, to....... dopowiedz sobie resztę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w swoim od nowosci nie zmieniane wachacze, a juz ponad 330 tys przejechane, i wachacze w normie,

 

Musisz mieć wypasiony komforcik podczas jazdy na wahaczach z takim przebiegiem:rotfl:.

Tak jak kolega Danek napisał nawet w b4 zawiecha by padła i oczywiście nie tylko w b4 bo w większości aut.Ja mam golfa wiadomo zawieszenie dość twarde a zarazem trwałe ,ale i ono 330tysi nie przelata.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakos tak sie zlozylo ze sa w normie, dlaczego bo nie jezdzone po krajowych drogach, maximum 15 tys zrobione po polsce, samochod kupilem w styczniu 2000 i do tej pory nie wymienialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbaczacie z tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbaczacie z tematu...

A to Artmina wpienia w innych kierowcach i zaraz zamknie temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchnet

Witam dzis zdenerował mnie bardzo mocno na parkingu kierowca passata B5 jakis stary ... no nerw mi ruszył jak cholera, widac wielki znawca był zajebis...m po tym ja zajechałem i zaparkowałem obok niego zaczał chodzic o ogladac auto ze wszytkich stron po czym snuc swoje piekne wnioski jako ze był widac strasznie mocno zoriętowany w aucie zaczał od tego ze mam kierownice nie orginalna bo w passatch nie montowali takich trójramiennych tak stwierdził, pózniej dowiedziałem sie ze auto było z kazdej strony bite, mam nieorginalne kolcki ATE bo według niego tylko i wyłacznie montowane były tak jak u niego LUCASA jak dodał z czujnikami za 650 zł i chwaląc jaki to ma pewny samochód podsumował ze kupił z pewnego zródła z orginalnym przebiegiem 120tys a wsiadajac do swojej furmanki jeszcze cos sapał ze mam nie tak z hamulcami z tyłu bo cos według niego nie przylegaja do tarcz.

Co do tych tarcz to zgadzam sie w tym tygodniu beda wymieniane bo klocki maja juz swoja koncówke do tego beda tarcze ATE.

 

OT. Chyba bede musiał zmienic auto bo jak passatami jezdza takie "buraki" przepraszam za wyrazenie nie chce tutaj z Was kolegów nikogo urazic ale dzis poczułem sie tak jak bym rozmawiał z człowkiem który jezdzi BMW.

Jesli jestes tu człowieku na tym forum to pozdrawiam serdecznie i gratuluje wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie cholernie denerwuje jak ktos na przeciwnym pasie zaczyna wyprzedzac i musze mu mocno zjezdżac, wale długimi i trąbie. Nie mniej irytujące jest jak jade sobie w nocy z normalną prędkoscią, wokół pusta droga a jakis burak w hondzie z tyłu wali mi z daleka długimi zebym zjechał, bo mimo ze droga jest pusta to on prując 180km/h nie moze pofatygowac sie i mnie ominac :/ a jeszcze bardziej denerwuje mnie to ze przez takich idiotów tracą zycie niewinni ludzie.. where is police ;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
where is police ;]?
Najczęściej nie tam gdzie są potrzebni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

mnie wkurzaja kierowcy jadacy dwupasmowka zaraz przy wjezdzie do Stalowej Woli od strony Niska(niektorzy beda wiedziec gdzie), gdzie lewy pas jest szybkim pasem a prawy wiadomo,najczesciej jada dwa auta obok siebie z rowna pradkoscia po obu pasach , i nie daja zadnej szansy na ominiecie lub jadacy lewym pasem z predkoscia 50 km/h i trzeba sto razy pas zmieniac, czasem to mnie malo h*j nie strzeli jasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat:

Napisał tw182

where is police ;]?

 

Najczęściej nie tam gdzie są potrzebni

 

Oczywiscie ze zapomnieli byc zawsze przy was obu ale bez obaw ponoc nie dlugo szeregi policji zostana poszerzone i kazdy bedzie mial swojego prywatnego policjanta - takiego aniola stroza co to bedzie pilnowal zeby ukarac kazdego kogo sobie zazyczycie. I wtedy bedziecie szczesliwi :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do białej gorączki doprowadzają mnie Ci, którzy wyrzucają przez okno niedopałki papierosów. Tego chyba nawet nie trzeba komentować...

Zdarza mi sie wywalic kipa przez okno, ale zawsze patrze czy nikt za mna nie jedzie:)

 

Co do innych sytuacji, to denerwuje mnie wszystko to o czym piszecie, ale krew mnie tez zalewa, jak ludzie poruszaja sie po duzych parkingach jak np w Tesco. Tam przeciez tez obowiazuja normalne zasady? Malo kto przepuszcza tych z prawej, jak ja chce przepuscic, to koles stoi z niewiedza, bo wydaje mu sie, ze albo jestem na glownej albo ze on wyjezdza z parkingu (na parking???).

Nie lubie tez, jak dojezdzamy do skrzyzowania chcac skrecic w prawo i trzeba puscic tych, ktorzy jada w przeciwnym kierunku na wprost, ale czasem sie zdarza, ze jakas lama je**** nie dojezdza do srodka skrzyzowania, tylko nie wiem, czy sie boi czy jak, ale stoi 5 metrow przed nim, i zanim tamci maja czerwone swiatlo, i ten opusci skrzyzowanie, to juz jest znowu czerwone, i wlasciwie przejezdzaja tylko 2-3 samochody, a 5 nadal stoi:mad::mad::mad:

Dostaje tez szalu jak na dwupasmowce TIR wyprzedza TIRa, jeden jedzie 90kmh, a drugi 92kmh, i zanim go wyprzedzi, za nimi jest juz 10 aut...

Nie cierpie tez, jak jade juz dosc szybko (np 150kmh) i wyprzedzam sznur aut jadacych np 130kmh a znajdzie sie jakis banan w BMW, ktory jedzie 190 i siedzi mi na dupie, z kierunkiem w lewo... ja pier***** i to jeszcze metr za mna....

Nie bede juz wspominal o tych, ktorzy maja przepisy kompletnie w powazaniu, czyli wyprzedzanie na trzeciego, wyprzedzanie na pasie wylaczonym z ruchu, nagminne przynajmniej dwukrotne przekraczanie predkosci itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Zako. to dopiero można korby dostać,tyś turystów na wakacje przyjeżdża a więc chlopcy zaczynają roboty drogowe.A ich technologia łatania dziur-bajka... leją smołe i posypują żwirem,wystarczy raz przejechać żeby mieć zapewniony miły wieczór ze szmatką i rozpuchem.mieścina mała a kierowcy sie gubią i 5min zastanawiają na skrzyżowaniu gdzie jechać.

(kupiłem se rower)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak z bocznej drogi do głównej dojeżdza "głupek" i na ostatnich 2 metrach dopiero hamuje. Mam ochotę wtedy wyjśc i dop...c takiemu bo nie zdaje sobie sprawy ile zagrożenia stwarza swoim zachowaniem. :504:Druga sprawa irytujaca to jak kierowca mija fotoradar(pomijam fakt czy jest aktywny lub czy skierowany w jego stronę) jedzie jeszcze 2 kilometry lub dalej z prędkością 50km/h:zabawa:

Szerokości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I widzisz, najgorsze jest to, że zawsze znajdzie się jakaś pier***a ciota, która wpuści takich cwaniaków jadących poboczem, to tez wpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak jechałem siódemką na wawę też się taki cwaniak znalazł (paskiem zresztą), ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności