Skocz do zawartości
Charakterek

Co Was wpienia/śmieszy w innych kierowcach?

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście śmieszy taka sytuacja. Światło czerwone, delikatnie pod górkę, wszyscy stoją grzecznie, a jeden się kiwa - w przód - w tył. Nie potrafi jak inni na hamulcu, tylko półsprzęgło i do przodu - wysprzęglai się cofa, bo z górki. Nie rozumiem takich ludzi... A potem płacz, co przy przebiegu 50 000 sprzęgło padło...

 

Natomiast wpieniają mnie i to bardzo starsi kierowcy maluchów, CC, Tico i innych wynalazków, które mają co najmniej 12 lat i są malutkie. Co oni takiego robią? Ano taka sytuacja. Jadę lewym, koleś jedzie prawym i skręca w prawo. I naglę patrzę, a on połową samochodu na moim pasie, bo robi sobie zakładkę, by się zmieścić w zakręcie. Nienawidze takich ludzi i najchętniej bym im kazał powtórnie iść na kurs, by się nauczyli prawidłowo skręcać w prawo...

 

A Was co śmieszy/drażni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpienia mnie maksymalnie jak widze (angielskie realia) barana na prawym pasie na autostradzie ktory jedzie 60mil na h i blokuje tych ktorzy chca go wyprzedzic i wogole ze w Anglii jest ruch lewostronny, a na autostradzie mimo to latwiej wyprzedzisz cos z lewej strony niz z prawej - niech sie do ch***ry zdecyduja.

Smiesz natomiast mistrzowie prostej i pozdrawiam takich serdecznie obserwujac we wstecznym lusterku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie śmieszą kierowcy dłubiący w nosie na czerwonym :rotfl:

no i niektórzy kierowcy MK3 którzy piłują na światłach tylko po to, żeby za chwilę zobaczyć moja wlepę na klapie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni - nie zdecydowany sposób jazdy, zmiana pasa przez pół kilometra, czekanie aż nadjedzie tramwaj choć po horyzont widać puste tory,i kierunek włączany razem ze skręcaniem kierownicą (wtedy jest już nie potrzebny - i tak widać że skręca)

 

Śmieszy - jak widzę co parę minut tego samego kolesia który skacze z pasa na pas - niby taki szybki, rajdofiec ;)

 

PS. Char - widzę, że coś Ci przybyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpienia mnie maksymalnie jak widze (angielskie realia) barana na prawym pasie na autostradzie ktory jedzie 60mil na h i blokuje tych ktorzy chca go wyprzedzic i wogole ze w Anglii jest ruch lewostronny, a na autostradzie mimo to latwiej wyprzedzisz cos z lewej strony niz z prawej - niech sie do ch***ry zdecyduja.

Smiesz natomiast mistrzowie prostej i pozdrawiam takich serdecznie obserwujac we wstecznym lusterku;)

 

a ja myslalem, ze w UK kulturalnie jezdza, ja tez mam na takich alergie, dlatego wywalilem zarowki z halogenow i wlozylem sobie tam stroboskopy. Zawsze dziala, kazdy zjezdza..tyle ze trzeba uwazac zeby na policje nie trafic, ale z tym duzej filozofii nie ma.

 

a smieszy mnie, jak kogos przepisowo wyprzedze i za to prawie zawsze sie dlugimi obrywa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie śmieszy? Nauka jazdy poza miastem. Instruktorzy uczą jeździć kursantów z v-max 50 km/h. Potem taki delikwent siada do auta już z papierem "w ręku", rozpędza się do stówy i nie ma pojęcia jak się auto zachowuje. Bo na kursie o tym nie było. A wystarczyłoby aby na kursie chwilę poświęcić na jazdę z normalną prędkością poza terenem zabudowanym. Ale cóż, kurs uczy tylko jak zdać egzamin...

 

Co mnie wqrwia? Od kiedy jestem kierowcą dużego zestawu to denerwują mnie kierowcy osobówek. Nie wszyscy, oczywiście! Raczej mówię tutaj o wszelkiej maści kapeluszach w tico, CC lub innych wynalazkach. Jedziesz za takim a on co zabudowany, to do 40 km/h, co fotoradar, to do 30km/h. I zaraz sobie spokojnie przyśpiesza, a ja muszę się ciągnąć te 40 km/h przez najbliższe kilkaset metrów bo mam pod górkę i nie miałem możliwości "się bujnąć". Albo trzyma cię taki 70km/h przez kilkadziesiąt km i nie daje się wyprzedzić, co ja mam trochę luki i mogę go wyprzedzić, to debil przyspiesza. A 42 tony rozpędzić to nie w kij dmuchał! I weź tu się nie denerwuj :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzaja najbardziej gapie jak jest wypadek, robi sie gigantyczny korek bo wszyscy chca popatrzec na ludzkie nieszczescie.

 

Smiesza mnie kolesie jezdzacy bez koszulek w samochodzie. Tego nie moge zrozumiec przeciez to tez sie poci i caly pot wsiaka w fotele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mnie panowie najbardziej wkurza taka sytuacja jest sobie zwężka np. prawy pas jest zablokowany, a tu jeden z drugim na hama do końca i dawaj na lewy pas..... albo kobita przyleiła się lewego pasa ponieważ za 2-3 km skręca w lewo - porażka.... aby nie obrażać czytających ten post pań dodam że faceci również tak mają, nagminne zjawisko na DK1 w Kobiórze skrzyżowanie z drogą 928 od strony Pszczyny :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wpieniają mnie i to bardzo starsi kierowcy maluchów, CC, Tico i innych wynalazków, które mają co najmniej 12 lat i są malutkie. Co oni takiego robią? Ano taka sytuacja. Jadę lewym, koleś jedzie prawym i skręca w prawo. I naglę patrzę, a on połową samochodu na moim pasie, bo robi sobie zakładkę, by się zmieścić w zakręcie. Nienawidze takich ludzi i najchętniej bym im kazał powtórnie iść na kurs, by się nauczyli prawidłowo skręcać w prawo...

 

A Was co śmieszy/drażni?

Popieram ciebie powiem więcej jadący prawym pasem i skręcający w lewo lub odwrotnie tym samym zajeżdżający drogę (udusiłbym ). Przy zamiarze skrętu na skrzyżowaniu ze światłami brak włączonych kierunkowskazów (oszczędzanie prądu?) bądź włączanie w momencie wykonywania manewru (po co?). Na jednopasmowej drodze skręcanie w lewo nie zjeżdżając do krawędzi środkowej jezdni czyli blokowanie całego pasa jezdni. I wszyscy czekają w kolejce aż delikwent zjedzie w lewo. Jest tych denerwujących historii na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje chamskie wciskanie się w przypadku zablokowanego pasa do skrętu. Szczególnie zdarza sie to w Warszawie, przy mostach, bo tam mam "przyjemność" jeździć. Ludzie, każdy się spieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dużoo rzeczy. Ludzie, którzy stoją na pasie gdzie można jechać prosto lub skręcać i jest strzałka. Nie mogą pomyśleć i innym dać skręcić?. Inni to wyprzedzają dosłownie żeby skręcić za 10 metrów albo, żeby zatrzymać się na czerwonym. Nie nawidze też "typków" którzy jadą za mną dosłownie zderzak w zderzak przecież głupi kot wyskoczy ja przyhamuje i on mi się wlepi ... Omijam też ludzi takich co ich samochód to jakieś stare bmw albo golf itd, który jest pooblepiany chromem z hipermarketu kupionym na metry... Nie lubię też niektórych kierowców tirów zabudowany teren a on wogle nie zwalnia jest radar i trzeba jechać te 50 a on mało w dupę nie wjedzie albo wyprzedza ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dobija ociąganie się na zielonym, zielone się pali a ten dopiero szuka jedynki, pomalutku rusza i zamiast zjechać piętnaście samochodów, ze skrzyżowania znikają trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Denerwuje mnie brak rozumu u wielu kierowcow-zbyt szybka i brawurowa jazda, wciskanie sie na sile, nie myslenie o tym, co moze stac sie za chwile, wyprzedzanie na trzeciego/czwartego, siedzenie na zderzaku (tacy to chyba za wszelka cene chca odczytac rok produkcji szyby)...

Smiesza mnie kierowcy w czapeczkach z daszkiem (tzw. ucisk mozgu), a zima ubrani w kilka warstw i w czapce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wjezdzam na zderzak..metr odleglosci albo na ile mi odwagi wystarczy, tylko wtedy jak ktos nie chce zjechac, tym samym zajmuje szybszy pas, a ten wolniejszy jest pusty i do okola tez pusto.. co innego jak ktos przede mna jedzie chocby wolno, ale jest podwojna ciagla, nie ma gdzie zjechac..wtedy nie ma co cudowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz się zastanówcie i odpowiedzcie sobie na jedno proste pytanie...czy JA nigdy się tak nie zachowałem na drodze jak to ładnie tu wszyscy opisują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie to wkurzają łysole w czarnych passatach...co za typy, tylko by gnali do przodu i jak sie zdarzy, to jechali na lekkim gazie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Smiesza mnie kierowcy w czapeczkach z daszkiem (tzw. ucisk mozgu)
A teraz się zastanówcie i odpowiedzcie sobie na jedno proste pytanie...czy JA nigdy się tak nie zachowałem na drodze jak to ładnie tu wszyscy opisują

Nie produkuja tak duzych czapeczek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie to wkurzają łysole w czarnych passatach...co za typy, tylko by gnali do przodu i jak sie zdarzy, to jechali na lekkim gazie

 

Aaaaaaaa cie jeb...w Spale zobaczysz :]

 

 

Krawcol dobre :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa cie jeb...w Spale zobaczysz
aa bo Ty też łysy...no popatrzcie no :D

mea culpa :575:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza ignoracja kierowców cieżarówek na osobówki, klnięcie na kanale 19 na CB, warszawiacy a w zasadzie styl jazdy wielu z nich, stwierdzenie ze kierowcy cięzarówek to zabójcy i oni są Be

 

Co mnie smieszy to to jak stoje w korku przed swiatłami a inni kombinują. No masakra jak widze ze ja sobie kulturalnie stoje 3 minuty a taki kombinator tez 3. IMO w korkach trzeba osdtac swoje :)

 

Char - Charakterek :) dzieki za wyjasnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności