Skocz do zawartości
vojtek

Hak holowniczy

Rekomendowane odpowiedzi

A do webasto, solar dachu, grzanej tylnej kanapy i acc może za to jest.......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.. mam pytanko jaki hak wpinany powinienem kupic do tej belki Westfalia ? Np ten bedzie pasowal bez problemu ? http://allegro.pl/vw-passat-b6-hak-holowniczy-zaczep-3c0803882-i5088921529.html20151026_153141.jpg

Edytowane przez Adamos87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do Punio 64836_358075414301850_93104506_n.jpg kiedyś szukałem fotek z hakiem w b6.Mocowanietwjego haka wygląda podobnie.

156537_358075044301887_1065588279_n.jpg

Edytowane przez felix123
korekta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje

 

Tak widzę że to jest to , dzięki za podpowiedż i za fotki , myślę że to rozwiało moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym założyć do swojego Paska B6 Sedan hak... tylko nie chciałbym ciąć zderzaka... Czy jest taka opcja wogóle i czy ten hak który znalazłem będzie dobry do mojego Passata?

 

http://allegro.pl/hak-holowniczy-modul-vw-passat-b6od2005sedan-kombi-i5672561557.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też zabieram się za podłączenie oryginalne haka bo kupiłem CC z hakiem westfalia ale ktoś podłączył go przez sterownik aftermarket.

Jak zaglądnąłem za nadkole z tyłu to się za głowę chwyciłem jak ktoś tam kable zamontował (dżungla)

 

Przygotowałem się z ELSA i do mojego CC instalacja elektryczna wygląda jak poniżej (schematycznie):

trailer_CC.jpg

 

A teraz pytanie o SB4 i SB3 w E-box, jak tam dokłada się kable?

Podejrzewam że tych bezpieczników tam nie ma a samo wsadzenie nic nie da.

Czy tam wszystkie kable podłącza się śrubowo czy są tam jakieś potrzebne konektory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie o SB4 i SB3 w E-box, jak tam dokłada się kable?

Podejrzewam że tych bezpieczników tam nie ma a samo wsadzenie nic nie da.

Czy tam wszystkie kable podłącza się śrubowo czy są tam jakieś potrzebne konektory?

 

przeczytaj moja instrukcje spryskiwaczy reflektorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest o skrzynce bezpieczników i przekaźników wewnątrz samochodu a hak podłącza się do skrzynki e-box pod maską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładałem sobie dynaudio to do wzmacniacza szło zasilanie ze skrzynki pod maską, rozkręciłem ją wpół, dołożyłem kabelek z pinem i skręciłem. Uzupełniłem wolne miejsce na bezpiecznik i wszystko działa. Skrzynka cała jest zasilana, nie dali tylko wyjść z pinami i przewodem na różne rzeczy. Jak ją rozkręcisz to musisz znać nr. miejsca które musisz obsadzić. Poczytaj montaż Dynaudio, jest tam jak ją rozebrać i jaki model skrzynki masz. Może to Cię naprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tam jest o skrzynce bezpieczników i przekaźników wewnątrz samochodu a hak podłącza się do skrzynki e-box pod maską.

 

no tak moja pomyłka, instrukcja podłączenia grzanej szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Chciałbym dołożyć do swojego B6 hak holowniczy.

 

Powiedzcie mi czy coś takiego się nada ?

 

http://allegro.pl/hak-holowniczy-autohak-vw-passat-b6-4x4-2005-2011-i5441871595.html

 

Wiem że muszę dokupić jeszcze do tego dedykowaną wiązkę żeby oszukać czujniki. Poniżej na tej aukcji są podane ceny wiązęk. Czy to się nadaje do auta ? Dokładał już ktoś nie ori hak ? Dyfuzor z tyłu mam już z klapką pod hak więc rozumiem że nić rzeźbić nie będę musiał w zderzaku. Interesuje mnie tylko hak odczepiany- nie chcę na stałe.

 

A może ktoś poleci ze swojego doświadczenia coś przyzwoitego ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup hak oryginalny odczepiany westfalia i podlacz ori modul po canie, bedzie jak w fabryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I można ogarnąć w podobnych pieniądzach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie Bimbasz tylko że ori hak jest 'ciut' droższy niż taki dokładany. Z aukcji którą podałem jest trochę taniej niż normalnie, jak doliczę koszt modułu do wyłączania PDC to jestem w stanie zamknąć się w 700 PLN.

 

Wiem że oryginał byłby najlepszy ale kosztuje inne pieniądze. Na alle drogo można kupić Ori Westfalii ale nówka to koszt 1,5k PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co nowy hak do 9-cio letniego auta...?!?

Używany ogarniesz w tej cenie bez wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hak westfalia wypinany ori vw 500 do tego modul 150 + instalacja, gdzie tu jest 1500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie zakładania:

hak holowniczy nowy westfalia na kluczyk - 500 PLN

Sterownik oryginalny - 150 PLN

Wtyczki i konektory (używane) - 75 PLN

Co do przeciągania kabli to ja użyłem czegoś takiego

Przechwytywanie.JPG

i jedyne co musiałem zrobić to otworzyć otwór w tapicerce w bagażniku i osłonę przy rączce otwierania maski i przeciągnąć kable.

Reszta to tylko lutowanie w niewygodnej pozycji.

 

Co do VCDS to trzeba zaprogramować silnik, czujniki, abs, elektrykę.

Jak będę programował to zrobię screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia, ale coś mi się wydaje że oryginalny sterownik to 1500zł. przeprogramować i owszem jak jest podpięty pod can , ale po co silnik i ABS, i jaka elektrykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz kodowania koniecznie, ja osobiście wybiorę pewnie oryginalny otwierany elektrycznie hak i pod takie rozwiązanie chętnie zobaczyłbym opis kodowania. Ewentualnie gdzie dokupić pod takie rozwiązanie dedykowaną wiązkę.

Interesowałby mnie także opisanie włącznie z foto którędy należy poprowadzić kable i gdzie, w które miejsce podłączyć w komorze silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje że oryginalny sterownik to 1500zł

 

Mogę sprzedać, któryś z poniższych, powiedzmy za 999 zł....

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=passat%20b6%20modu%C5%82%20haka&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-af-dyn-v2-uni-1-3-0113&buyUsed=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności