witam czy ktoś montował hak do kombi B6, jakiej firmy hak polecacie , czy trzeba wycinać zderzak?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edycja moderatora:
Posty związane z hakiem elektrycznie wysuwanym, zostały wydzielone do osobnego wątku: Hak holowniczy - elektryczny