Skocz do zawartości
Gość ptaszek75

MIGAJACA KONTROLKATROLKA CISNIENIA OLEJU - B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , potrzebuje screen z etki np z filtrem i obudową filtra oleju , cały rysunek , chodzi mi o oring do rurki odmy tej grubej w podstawce filtra, przyda się też rozmiar oringu do wtryskiwaczy , te co są w kolektorze.

 

Ogólnie dzisiaj rozdupczyłem pół silnika :D Wywaliłem cały kolektor z tymi wszystkimi śmieciami w około i zamierzam się może jutro dobrać do całej podstawki z filtrem, mam takową z audi a4 b7 i planuje ją zmienić . W tej podstawce jest duża śruba na klucz 17 albo 19 i w niej jest sprężynka i taki tłoczek, który się pod jakimś ciśnieniem ugina. Może u mnie jest zatarty :hmm . No i jest jeszcze taki mały ze sprężynką ale nie idzie się do tego dostać , może też mi to nawaliło. Choć znająć życie to nie będzie TO. Nie ma co gdybać jutro na ile będzie czasu będę odkręcał tą podstawkę i się zobaczy. Czy idzie dokupić nową uszczelką na filtr oleju ? Filtr ma przejechane z 15km i szkodza mi go wyrzucić :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 14 stronie tego tematu wrzuciłem to o co Tobie chodzi,post276.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys miał ciekawe fotki z rozbiórki to wrzuć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciąg dalszy dłubaniny i czyszczenia . Po odkręceniu zaworka , znajduje się tam sprężyna , moja w porównaniu ze sprężyną z obudowy audi jest 2mm dłuższa . Mam również małe wżery na chłodniczce na łaczeniu z obudową. Ogólnie nic ciekawego , mam komplet z audi więc przełoże do siebie i się zobaczy :) W weekend auto złoże i napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ciąg dalszy dłubaniny i czyszczenia . Po odkręceniu zaworka , znajduje się tam sprężyna , moja w porównaniu ze sprężyną z obudowy audi jest 2mm dłuższa . Mam również małe wżery na chłodniczce na łaczeniu z obudową. Ogólnie nic ciekawego
Te auto po powodzi czy co ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :lol

 

Zaomniałem się zapytać . Moja wtyczka od czujnika jest pęknięta i uciąłem ją . Co radzicie zrobić żeby to jakoś się trzymało i nie rozłączało. Przylutować kabelek do konektora czy co ? Jutro popytam na szrocie może gdzieś znajdę taką wtyczkę , a może wiecie czy jeszcze od jakiegoś czujnika albo czegoś innego by pasowała ?

Edytowane przez robert-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od którego czujnika ?masz urwana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ciśnienia oleju , była pęknięta i nie trzymała (to nie jest mój problem z ciśnieniem) więc uciąłem ją i teraz myśle co zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odbieram swój u mnie czujnik był wymieniany wiec moge ci podesłac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spoko.A przyczyne usterki znalazłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , wymienie całą obudowe filtra i jak to nie będzie to , no to już ewidentnie albo wał albo górne panewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panewki pól biedy najgorzej wał wyciaganie silnika bo inaczej sie nie da szlif w huk kasy i roboty.a nie próbowałeś gęstszego oleju wlać? wiem ze nie powinno się ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko górnych nie wymieni się bez wyciągania , pół biedy to panewki korbowodowe które wymieniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie mechanik mówił jak miałem to zagrożenie wlewamy mineralnego i na giełde z nim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój zostaje na trochę dłużej , na dobre i na złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba juz by warto wał zrobić i panewki wszystkie wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczyna ostatniej awari błędnego czytania czujnika położenia walu WP_20140829_00ooo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci powiedział mechanik czy sam to wymyśliłeś?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności