Skocz do zawartości
Gość ptaszek75

MIGAJACA KONTROLKATROLKA CISNIENIA OLEJU - B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

No napewno opisze temat w poniedzialek jak coś bede wiedział.Może u ciebie napinacz i łańcuch sa do wymiany.Zle ustawia walki i przepuszcza ciśnienie?łancuch i napinacz powinno sie wymieniac z kazda wymiana rozrzadu.No i u mnie nie zapala sie kontrolka od Oleju tylko komunikat wyskakuje żeby zgasic silnik bo cisnienie za niskie.:smutek:poddajesie

Edytowane przez luki1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może u ciebie napinacz i łańcuch sa do wymiany.Zle ustawia walki i przepuszcza ciśnienie?

 

niemożliwe , napinacz sobie wymieniłem na użwyke z audi a4 b7 z 2008r i jest ok

 

 

łancuch i napinacz powinno sie wymieniac z kazda wymiana rozrzadu

 

pierwsze słysze :)

 

 

No i u mnie nie zapala sie kontrolka od Oleju tylko komunikat wyskakuje żeby zgasic silnik bo cisnienie za niskie.

 

u mnie również napis STOP i komunikat oil pressure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No papinacz sie wymienia :D tak serwis mi powiedział. pokazuje ci bład czujnika walka rozrzadu.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bład czujnika walka rozrzadu.??

 

nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje dodatkowo blad czujnika walka rozrzadu mimo ze tam jest wszystko ok.Nie wiem wymieniles pape panewki i jest zle to nie mam pojecia gdzie ci ginie cisnienie u mnie jest jeszcze szansa po zdjeciu miski olejowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi jeszcze po głowie puszczające turbo , ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi jeszcze po głowie puszczające turbo , ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ

 

Na to ci nie odpowiem bo sam nie wiem.A panewki główne masz w pożadku?albo gdzies nie masz wycieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wycieku nie ma nigdzie , a panewki główne nie mam pojęcia w jakim są stanie , teoretycznie najpierw klękają korbowodowe , a ciśnienie gubi na jałowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może cos tam.U mnie jest cisza dopiero jak sie rozgrzeje i cisnienie spadnie słychać góre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umnie mimo że kontrolka wyje góra jest cicha , silnik normalnie pracuje , nic nie stuka , nie klekocze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a umnie mimo że kontrolka wyje góra jest cicha , silnik normalnie pracuje , nic nie stuka , nie klekocze

 

To nie wiem skad bład sie wzioł.skoro cisnienie masz dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jest dobre , szczególnie na jałowym po rozgrzaniu , jest trochę za niskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie jest dobre , szczególnie na jałowym po rozgrzaniu , jest trochę za niskie

 

no to musi ci gdzieś uciekać.u mnie na jakowym nie ma komunikatu.chyba ze dlugo pochodzi na zapalonym.ja czekam do poniedzialku teraz weekend nie ma co glowy sobie lamac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też migała kontrolka, ciśnienie miałem ok, okazało się że pomógł dopiero elektryk. Każdy nowy czujnik był niszczony przez wadliwą elektrykę i kontrolka migała. Problem znaleziony na wiązce kabli i problem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciśnienie miałem ok

 

a ja nie mam , i tu jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też migała kontrolka, ciśnienie miałem ok, okazało się że pomógł dopiero elektryk. Każdy nowy czujnik był niszczony przez wadliwą elektrykę i kontrolka migała. Problem znaleziony na wiązce kabli i problem znikł.

 

Ale tu koledze wyskakuje komunikat a nie migajaca kontrola a to 2 różne rzeczy.komunikat jest od cisnienia a kontrolka czerwona od smarowania żółta od niskiego stanu oleju.:blady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doprecyzowałem. Czerwona kontrolka plus komunikat ciśnienia oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie doprecyzowałem. Czerwona kontrolka plus komunikat ciśnienia oleju.

 

mi naprzyklad wyskakuje komunikat i bład czujnika położenia wałka rozrzadu :D tez łamigłówka ale to przypadłość 1,8T :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie doprecyzowałem. Czerwona kontrolka plus komunikat ciśnienia oleju.

 

wszystko ok , tylko Ty masz ciśnienie ok , a ja nie i też mam konewkę czerwoną , więc elektryka i czujnik odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok , tylko Ty masz ciśnienie ok , a ja nie i też mam konewkę czerwoną , więc elektryka i czujnik odpada

 

Zgadzam się jak konewka czerwona sie pali i cisnienia nie ma musi być bład mechaniczny.jak nie rozwiarzesz problemu do poniedzialku pogadam z moim lekarzem na twój temat może ćoś dopowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności