Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanko czy kablem vag kkl można dopasować kluczyk do vw fox 2006r?

 

Szczerze wątpię. Tam już jest szyna can.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki , w sumie to się spodziewałem takiej odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . wczoraj zonie ukradli torebke z kluczykami od golfa3 1997r wraz z dwoma parami kluczy!!! Normalnie szlak mnie trafil ze nosila przy sobie 2 pary kluczy!! Moje pytanie jak moge odczytac Pin z immo lub jak dopasowac inny transponder do mojego immo. Posiadam kabel vag commander i zwykly KKL od mojego passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakodować sobie nowy kluczyk do passata B6, może ktoś polecić kabelek/interfejs, którym odczytam pin i zaprogramuję nowy kluczyk? Mile byłby widziały jakiś instruktaż krok po kroku jak przeprowadzić tą operację :) Planuję kupić używany kluczyk jednak czytałem, że należy zmienić "pestkę" mógłby ktoś napisać dlaczego? Trzeba wykasować dotychczasową pamięć kupionego kluczyka przed kodowaniem?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do warsztatu w którym ogarną Ci ten temat. Kluczyk musi być prekodowany pod auto, ewentualnie z pliku, jest też sprzęt co robi to po kablu. Jak autko nie kombinowane to w serwisie aż tak dużo więcej to nie kosztuje, a i kluczyk masz nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . wczoraj zonie ukradli torebke z kluczykami od golfa3 1997r wraz z dwoma parami kluczy!!! Normalnie szlak mnie trafil ze nosila przy sobie 2 pary kluczy!! Moje pytanie jak moge odczytac Pin z immo lub jak dopasowac inny transponder do mojego immo. Posiadam kabel vag commander i zwykly KKL od mojego passata

 

Ostatnio wałczyłem z swoim paszczakiem.

Z tego co mi wiadomo to musisz mieć.

 

VAG Commander - do odczytania PINu

2 czyste transpondery - Megamos ID 13

VAG-COM do adaptacji nowych kluczyków.

 

oraz kluczyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy VCDS odczytam pin i adaptuje drugi klucz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli do zczytania pin immo tylko vag commander czy da sie w inny sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie jaki jest koszt odczytania kodu PIN w ASO do B6? Próbowałem przez VCDES i faktycznie kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita pin zczytałem vag commander probowałem zadoptowac VCDS ale jakos nie poszło dodam że kluczyk scyzoryk kupiłem na allegro używany o tych samych numerach niewiem czy transporder musi być nowy(czysty) i jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wita pin zczytałem vag commander probowałem zadoptowac VCDS ale jakos nie poszło dodam że kluczyk scyzoryk kupiłem na allegro używany o tych samych numerach niewiem czy transporder musi być nowy(czysty) i jaki ?

 

Tak transponder musi być nowy ,czysty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z odczytaniem pinu dokładnie taki przypadek jak napisał kolega albus

chce jeszcze sprawdzić cy vag commander dobrze szcztał pin moze mi ktos podać z epromueprom fl.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxxx ;) A więc jeśli OK to cenzura. ;)

Edytowane przez Grucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie własnie taki mi wyskoczył ale nie mogę zakodować kluczyków wyskakuje mi error na kanale 21 przy wpisaniu liczby 1 moze ma ktoś jakiś pomysł co moze byc przyczyną mece sie z tym od dwóch dni rózne kable rózne sposoby auto moje ot 1.9tdi avf(zmieniłem paszczaka ) immo3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
immo3?

To wiem, ba nawet znam Twój przebieg z licznika. ;) Co to w ogóle za kluczyk jakiś nowy czy jak? Wiesz o tym, że pin poprzedzasz 0 i wpisujesz 5 cyfr? A tak pro po jak wygląda Twoja procedura adaptacji kluczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności