Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość korek90

Witam,

mógłby ktos sprawdzic jaki jest pin immo w samochodziku mojego brata? Ostatnio sprowadził passka i wszystko bylo ok do jakiegos czasu, przed chwila rozebrałem mu sterownik i okazuje sie ze plywa w oleju. Zapewne trzeba bedzie nowy wiec potrzebuje pinu. Epromy ktore udało mi sie sczytać (na liczniku od zawsze ukazuje sie fail) moge zmienic wyświetlana wartosc ale fail nie znika (licznik motometer).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mógłby ktos sprawdzic jaki jest pin immo w samochodziku mojego brata?

A może napiszesz coś wiecej na temat autka, silnik rocznik itp? Z czego zgrany jest wsad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos moze mi pomuc w odczytaniu kodu pin do mojego aut passat 1.9 tdi 98 rok numer win wvwzzz3bzxe360906 silnik afn zgubilem przywieszke od kluczykow a teraz chce dodac nowy kluczyk bo mam tylko jeden dodaje plik eproom do postu z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat:) nie moge zczytac vag comanderem epromu z licznika (3B0 920 822 A BOO v21-nieobslugiwany)a wraz i z tym lipa z pinem:(

ale widze ze ladnie czyta mi pamiec edc15 i pokazuje pin:) Moje pytanie czy pin z edc15 jest taki sam jak w liczniku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcąc pisać nowego tematu podpinam się pod obecny z nadzieją, że ktoś odczyta ten post. Sprawa jest następująca. Mam okazję kupić auto, konkretnie model Passat B6, 2005rok, 2.0 TDI 140 km z DSG. Auto jest po małej stłuczce (głownie wymiana części na nowe i wizyta u lakiernika ), jednak główna sprawa przedstawia się inaczej. Mianowicie znajomy, od którego chcę kupić to autko zgubił kluczyki. Samochód jest wciąż otwarty. I tu pytanie brzmi.

 

 

1. Czy mogę dopasować do tego auta kluczyk oferowany na portalach aukcyjnych lub z innego VW Passata?

2. Jeżeli tak to czy dam radę zrobić to we własnym zakresie zakupując przeznaczone do tego celu interfejsy i oprogramowania?

3. Jeżeli nie dam samemu rady, to czy jest ktoś w okolicy Lubin Głogów Legnica, kto mógłby mi to wykonać?

 

P.s. W razie zaciekawienia tematem podaję namiary na siebie. E-mail [email protected] lub tel. 0048724739829.

 

Pozdrawiam Pawlak

Edytowane przez Hayat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś udało mi się połączyć z autem jak w opisie , Vag can commander 1,4 i odczytało mi te dane ,potrzebuję odczytać pin Immo immo.rar

dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Vittoriok
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko czy komputerem diagnostycznym auto-boss v-30 da sie zczytac pin immo w passacie p5 1998 rok pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy tym kablem odczytam pin Immo :

http://allegro.pl/korekta-licznika-vag-k-can-commander-1-4-full-cd-i1932672641.html

Po podłączeniu do auta nawiązałem komunikacje po K-line:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64010d9edde44a59.html

po kliknięciu na Open Chanel i potem Instrument/immobilizer wyskakuje mi takie okno:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df72659360bd36eb.html

pobierałem różne programy i na innym Vag can commander mam inne okno instruments/immobilizer lecz nie odczytuje mi kodu pin.

Co robię źle lub jakiego programu użyć do tego kabla by odczytać pin z mojego auta.Dzięki za pomoc

pozdro

 

Zrobiłem reset ECU i wyświetliło mi się kilka linijek z danymi i mam pytanie

<a href=073e4cbfbc556e1fm.jpg' alt='073e4cbfbc55

Edytowane przez Vittoriok
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze Ci idzie. popróbuj kilkanaście razy i może pójdzie. Mi też sie czasami wiesza.

takw tym okienku powinien być pin ale nie odczytało Ci całego wsadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pin z licznika 8E0 920 930JX odczytałem Commanderem, ale nie mogę zalogować się tym pinem ani do Vaga 311, ani do VCDS lite. Może w eepromie jest poprawny PIN?, stąd prośba o odczytanie z eepromu PINU. Sprawa dot. Audi a4, 2002 r, silnik AWX.

eeprom930jx - Kopia.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Pin z licznika 8E0 920 930JX odczytałem Commanderem, ale nie mogę zalogować się tym pinem ani do Vaga 311, ani do VCDS lite. Może w eepromie jest poprawny PIN?, stąd prośba o odczytanie z eepromu PINU. Sprawa dot. Audi a4, 2002 r, silnik AWX.

 

5073

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę sprawdzał. mój vag C+Commander odczytywał 60463, mam nadzieję że tu był problem.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5073

 

Niestety, vag nie chce przyjąć tego PINU (nie mogę się zalogowac do 17-instruments, nast. LOGIN- wyskakuje że zły PIN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, vag nie chce przyjąć tego PINU (nie mogę się zalogowac do 17-instruments, nast. LOGIN- wyskakuje że zły PIN)

 

Ten wsad nie wygląda na poprawnie sciągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, vag nie chce przyjąć tego PINU (nie mogę się zalogowac do 17-instruments, nast. LOGIN- wyskakuje że zły PIN)

 

Przypominam o 0 przed pinem,lub spróbować wagiem4.9pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wsad nie wygląda na poprawnie sciągnięty.

 

Dziś jeszsze raz zgrałem KAN+C KOMM., rzeczywiście są małe różnice, i może to one powodują zły odczyt. Prośba o ponowny odczyt

1005930jxRBx.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jedno zasadnicze pytanie, czy za pomocą vag tacho odczytam pin immo w passacie b4 96rok, pytam gdyż dzwoniłem dzis do "fachowca" który powiedział ze w tych rocznikach tak sie nie da, trzeba wyjmować puche immo , coś wylutowc ze środka i odczytać pin. Czy ten koleś ma racje czy po prostu ,nie zna się na rzeczy. Jeśli można to proszę o odp na priw

 

Da się VAG-Tachem odczytać PIN do immo. Przynajmniej w moim AFNie się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanko czy kablem vag kkl można dopasować kluczyk do vw fox 2006r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności