Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w takim starym mozna chyba dopasowac sterownik przez adaptacje.szczogoly na ross tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w vag-commanderze jest opcja resetu sterownika. spróbuj zresetować, może coś pomoże.

ja miałem problem po wgraniu wsadu, z komunikacją i odczytem eepromu. po resecie wróciło do normy.

 

Reset ECU robię przed każdym odczytem/zapisem, wtedy nie ma problemu z komunikacją, do tego już doszedłem.

Dziś zmieniłem soft coding kkl'em, zmienił się, tylko wsc dalej same zera, mimo że w opcjach vag-coma mam to zmienione.

Czy przy zmianie soft coding jest zmieniany wsc w liczniku na taki jaki jest w vag-comie ?? Czy pozostaje bez zmian ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie nie znam pinu do immo,został mi ostatni kluczyk mam kabelek do wag coma . Czy da się coś nim zdziałać. A może jest ktoś z lubelskiego kto mógłby mi ten pin, z licznika wydostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pomóżcie nie znam pinu do immo,został mi ostatni kluczyk mam kabelek do wag coma . Czy da się coś nim zdziałać. A może jest ktoś z lubelskiego kto mógłby mi ten pin, z licznika wydostać ?

Vag Comem tego nie zrobisz.Potrzebny jest Vag Tacho lub Vag Can Commander :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vag Comem tego nie zrobisz.Potrzebny jest Vag Tacho lub Vag Can Commander
Zadziała któryś na tym kablu.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadziała któryś na tym kablu.?

Nie zadziała musisz mieć kabel dedykowany do oprogramowania np:http://moto.allegro.pl/vag-k-can-commander-ecu-diagnoza-pin-immo-licznik-i1249190453.html lub http://moto.allegro.pl/vag-tacho-2-5-usb-promocja-super-cena-vagtacho-obd-i1253839841.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zadziała musisz mieć kabel dedykowany do oprogramowania np:http://moto.allegro.pl/vag-k-can-com...249190453.html lub http://moto.allegro.pl/vag-tacho-2-5...253839841.html

Rozumiem zakupie zatem drugi kabelek i walcze dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zadziała musisz mieć kabel dedykowany do oprogramowania np:http://moto.allegro.pl/vag-k-can-com...249190453.html lub http://moto.allegro.pl/vag-tacho-2-5...253839841.html

Kolego masz jakiś namiar na programik vag-can comander , bo mam 3 i żaden nie gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego masz jakiś namiar na programik vag-can comander , bo mam 3 i żaden nie gada.

Program jakiś mam,ale nie wiem czy działający,bo ja nie mam fejsa Can Commandera więc nie sprawdzałem.Ja używam Vag Tacho i ten mam działający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Program jakiś mam,ale nie wiem czy działający,bo ja nie mam fejsa Can Commandera więc nie sprawdzałem.Ja używam Vag Tacho i ten mam działający.

Podrzuć jak możesz bo ja mam fejs ale program do niego nie trybi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podrzuć jak możesz bo ja mam fejs ale program do niego nie trybi.

A jaki masz fejs? 2.5 czy 1.4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem mojego comandera pin odczytałem z pola ''login'' i prosze państwa d.....a dalej nie mogę zalogować się do immo. Jakieś pomysły.? Klucze zakodowane w końcu dałem rade.Zamykam temat dzięki wszystkim za info.

Edytowane przez gumisiek
SUKCES FULL!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko2007

Witam czy na interfejsie can commander 1.4 , pojdzie inna wersja can commandera , moze ktos posiada wyzsza wersje pod chinczyka , jak ktos chce to mam 1.4 chinska

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy trzeba miec czysta pestke zeby zakodowac kluczyk do immo? Tzn jak kupie uzywke to czy koduje na tej pestce co jest w nim czy tez musze kupic czysta pestke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy trzeba miec czysta pestke zeby zakodowac kluczyk do immo? Tzn jak kupie uzywke to czy koduje na tej pestce co jest w nim czy tez musze kupic czysta pestke?

Musisz kupic czysta pestke żeby zakodowac kluczyk. Jak kupisz uzywany to msuisz jeszcze dokupić czysty Grot żeby go dociac pod swój zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewny że masz 434 mhz?

kluczyk ma być do b5 '99 czy skody '00?

Edytowane przez beetle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do skody octavi 1.9tdi 110ps 2000r po lifcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zakodowaniem drugiego kluczyka ;postępuje tak do stacyjki wkładam kluczyk i przekręcam zapłon [kluczyk którym odpalam samoch] otwieram VAG COM 311 wchodzę w 17 następnie 11 podaję PIN i tu moje pytanie czy ma się zapalić kontrolka immo bo mi sie nie zapala dalej daję 10 adaptation kanał 21 READ wyskakuje mi że mam dwa kluczyki wpisuję 0 daję test i mam ERROR nie mam opcji SAVE.Sprawdziłem dzisiaj w 17 Meas. Blocks 08 kanał 22 w trzecim polu mam 1 czyli pestka nadaje się do kodowania.Sprawdziłem też błędy i nie ma.Dodam jeszcze ze celowo spróbowałem wpisać nie taki pin jak potrzeba i żadnej reakcji, może mój interfejs nie łączy się z adaptacją.Co robić liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj podlaczylem commandera do passka aby odczytac pin. pokazalo mi pin skladajacy sie z 5 cyfr. A w miejscu gdzie powinno wskazac przebieg jest 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności