Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki,ale szukałem na każdym forum itylko pisze jak zacodować nowy kluczyk.Jak by ktoś wiedzial jak to zrobić to bardzo bym byl wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe porownanie

Bo to jest tak jakbys kupowal broń aby bronic rodzine przed napastnikami. za pomoca tej samej broni mozna zastrzelic żone. i teraz masz dwa wyjscia. albo zrobiles sobie kopie zony przed strzalem (zapisales orginalny wsad), albo szukasz nowej. (adaptacja kluczyka i zegarow)

 

nastepnym razem troche poczytaj a potem dzialaj. nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Na początek witam wszystkich Forumowiczów, jako że jestem nowym użytkownikiem tego Forum.

Odświeżam nieco temat. Otóż mój problem jest nieco inny. Kupiłem Passata B5 kombi z silnikiem AJM PD 115 KM, z jednym kluczykiem w scyzoryku. Do tego dostałem pasek z kodem - jak mniemam do immo. Otóż dokupiłem drugi kluczyk z nowym transponderem z Allegro i niestety przy próbie dostania się do immo, wyskoczył mi błąd związany z niepoprawnym kodem PIN. Posiadam interfejs VAG KKL OBD 2 OBD II na porcie COM. Komunikat wywaliło mi taki:

vagf.th.jpg

I teraz co poradzicie? Kod oczywiście 5 cyfrowy, w tym pierwsza cyfra to 0.

Niestety gość z serwisu w moim mieście (Inowrocław) życzy sobie za to 300 złotych. Myślicie, że możliwe żeby ktoś podmienił ten pasek z kodem? Jest do niego przyczepiony plastikowy wzornik kluczyka i wzornik się zgadza. Pilota do centralnego zamka zaprogramowałem bez problemu, ale nie wiem jak dostać się do tego immo. Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loguj sie do licznikow a nie immo. pozatym czasem te cyferki przy plastiku to nie pin immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
loguj sie do licznikow a nie immo

Czyli? masz na myśli żeby zozbierać licznik i tam się wpinać? Bo nie zrozumiałem - przecież właśnie chodzi mi o to by zalogować się do immo i dodać nowy kluczyk.

pozatym czasem te cyferki przy plastiku to nie pin immo.

Kurka, a myślałem że zawsze :( No niby tak się wszystko by zgadzało bo jest ich 5 i pierwsza to "0"... To może warto się zastanowić nad zakupem VAG Tacho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli? masz na myśli żeby zozbierać licznik i tam się wpinać? Bo nie zrozumiałem - przecież właśnie chodzi mi o to by zalogować się do immo i dodać nowy kluczyk.

 

według screena ktory zamiesciles logujesz sie do kanalu 25-immobilizer a powinienes do 17-licznik (instruments)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Kurka, nic się nie zmieniło :( Podczas logowania do licznika wywala mi ten sam błąd. A co to za opcja logowanie z 7mio cyfrowym PINem? Jest tam coś takiego, ale niestety pojawia się komunikat, że opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zastanawiam się czy problem faktycznie nie leży w błędnym numerze PIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy napewno wpisujesz kod znajdujący się pod czarna zdrapka tak jak na poniższym zdjęciu??? Ponieważ wielokrotnie spotkałem plastikowa przywieszkę, na której nie było właśnie tej naklejki a była ta druga. Zajmuję się zawodowo dorabianiem kluczy i widziałem już różne sytuacje dlatego pytam. Potrzebujesz kod oznaczony na zdjęciu jako SKC.

key_tags.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje szczytac pin w moim pasku .. i mam pytanie czy ma ktos ten fejs http://www.allegro.pl/item775831404_...a_licznik.html bo gosc tez ma zwykłe vag tacho 2.5 ale jak dzwoniłem to zachwalał ten co w linku .. Prosze o porade ..kluczyk juz zakupiłem nowy czysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
A czy napewno wpisujesz kod znajdujący się pod czarna zdrapka

EUREKA!!!

Ale mi wstyd :( Nie wiedziałem, że to czarne coś to zdrapka. Cały ten pasek był zamknięty w oryginalnej folii i dopiero po jego wyciągnięciu faktycznie zdrapałem i ukazał się kod :) Kluczyk już zaprogramowany. Adaptacja kluczyka jest banalnie prosta :) Bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EUREKA!!!

Ale mi wstyd Nie wiedziałem, że to czarne coś to zdrapka. Cały ten pasek był zamknięty w oryginalnej folii i dopiero po jego wyciągnięciu faktycznie zdrapałem i ukazał się kod Kluczyk już zaprogramowany. Adaptacja kluczyka jest banalnie prosta Bardzo dziękuję

Wisisz mi browar :) dobrze, że się udało. Pozdrawiam

 

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

 

Witam potrzebuje szczytac pin w moim pasku .. i mam pytanie czy ma ktos ten fejs http://www.allegro.pl/item775831404_...a_licznik.html bo gosc tez ma zwykłe vag tacho 2.5 ale jak dzwoniłem to zachwalał ten co w linku .. Prosze o porade ..kluczyk juz zakupiłem nowy czysty

Kup sobie tego chińskiego vag-cana, zrobisz nim więcej niż Vag-tacho, obsługuje więcej liczników, odczytuje EDC i niektóre auta na CAN-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest ktoś z okolic Gdyni co mi odczyta pin (passat 1997 zielone zegary)

 

Już nieaktualne.

Edytowane przez slawekmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest szansa na podratowanie mnie przy programowaniu nowego klucza do Passka 2001 rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy jest szansa na podratowanie mnie przy programowaniu nowego klucza do Passka 2001 rok?

A co konkretnie potrzebujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuję osoby,która może wyciągnąć pin z epromu.

Po odczytaniu VAG-TACHO pokazuje mi pin 0000,a nie mogę się zalogować.Dołączam plik z auta.

eprom passat.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby to była zawartość pamięci Twojego licznika:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie chcesz pomóc,to nie komentuj.To jest eprom mojego samochodu.

przeczytaj temat jaki założyłem

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=822916#post822916

 

a potem komentuj.

Potrzebuję tego pinu,bo nie mogę przekodować sterownika silnika.Dziś próbowałem z kolegą z forum golfa odczytać pin,ale wywala same zera,licznik to VDO.

eprom passat.rar

Edytowane przez kac222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie chcesz pomóc,to nie komentuj.To jest eprom mojego samochodu.

przeczytaj temat jaki założyłem

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread...916#post822916

 

a potem komentuj.

Potrzebuję tego pinu,bo nie mogę przekodować sterownika silnika.Dziś próbowałem z kolegą z forum golfa odczytać pin,ale wywala same zera,licznik to VDO.

 

 

HA HA HA

nie unos sie kolego. Dobrze Ci pogromca pisze ze to nie jest wsad z Twojego licznika.

No chyba ze Twoj licznik odtwarza pliki avi :D

dokladnie to Trick.DVDRip.XViD-N30CR4Z.avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi,bo to jest plik zgrany vagtacho i nic z nim nie było robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności