Skocz do zawartości

mati

  • Liczba zawartości

    245
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O mati

  • Urodziny 10/11/1991

Informacje osobiste

  • Imię
    Mateusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    CTR

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
  • Rok produkcji
    2008

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Hej. Zerknie ktoś na loga? 003 dynamiczny
  2. Czy w cbab maual występuje dodatkowy termostat jak w DSG?
  3. Cześć. Wymieniał ktoś może roletę panoramy ? U mnie pękły sprężyny zwijające. Szukam rolet ale nie mogę znaleźć. Czy roleta od B7 będzie pasowała?
  4. Cześć, Jaki zamiennik sprzęgła mogę założyć do b6 CBAB. Chodzi o komplet, docisk tarcza koło dwumasowe. Obecnie koło mam 03g155266BN
  5. Witam wszystkich. Wyskoczył mi błąd ACC i muszę kalibrować. Czy może być to spowodowane podpięiem przyczepki do auta? 0662 - Dynamiczna kalibracja C1106 F0 [008] - Przekroczona wartość graniczna [Nowa funkcja - rozszerzone informacje o kodach błędów (protokół UDS) - jest dostępna wyłącznie przy użyciu najnowszych interfejsów, oferowanych na VCDS.pl.] Sporadyczny - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów IDE01968 Dynamiczna kalibracja: offset kąta obrotu wokół osi pionowej 0.202 ° IDE01969 Dynamiczna kalibracja: offset kąta przechyłu wzdłużnego -3.003 ° IDE01970 Dynamiczna kalibracja: offset kąta przechyłu bocznego -0.566 °
  6. mati

    analiza 2.0tdi

    Witam. Prosiłbym o zerkniecie na logi wtrysków. 3 nadaje się do wymiany?? 013 023
  7. Nawigacja wersja A. Przy każdym sofcie wywala błąd. Zaczynając nawet od najniższego.
  8. Dzięki. soft 4210a poradził sobie z moim radiem. Mam problem z drugim rns'em podczas wgrywania softu wyskakuje błąd 185. Z każdym softem dzieje się to samo. Swl recoery zakończony sukcesem mia tylko czarny ekran. Ktoś coś pomoże ??
  9. Hej. Ma ktoś może pewny soft do rns510? Mi padł 4210. Brak dźwięku i nie pokazuje dysku w media
  10. mati

    1.9 tdi nie jedzie.

    Napięcie w kostce Ponad 5v 0 Ponad 5v 0
  11. mati

    1.9 tdi nie jedzie.

    Tak cały czas taka wartość cisnienia
  12. Witam. Problem występuje w długa nie 1.9tdi. Samochód nie jedzie. Grucha od turbo pracuje czujnik ciśnienia doładowania zmieniony z innym jest sprawny. Czyzby padlo turbo ? 20190608_115131.mp4 2
  13. Panowie mam problem z security Access engine wpisuje 12233 i nie chce się zalogować SILNIK BKP
  14. Mi chodzi o pd mam takiego stać w garażu i właśnie jest olej w paliwie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności