Skocz do zawartości
longboy

Jakie żarówki H7 polecacie?

Jakie H7 polecacie?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie H7 polecacie?

    • Philips NightGuide DoubleLife
    • Philips Power2 Night GT 150
    • Philips X-treme Power
    • OSRAM nightbreaker
    • OSRAM +90%
    • HELLA Blue Light
    • HELLA LONG LIFE
    • NAVARA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę na takich - Hella H7 12V 55W i jestem generalnie zadowolony, mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie dziś zgasła jedna świeczka w lewym przodzie od mijania, a że jako jestem zielony w tych żarówkach R czy S może ktoś mi poradzić czy te Osramy http://allegro.pl/show_item.php?item=2630423804 cena niby nie zła ale czy będą pasować do soczewki od świateł mijania.

 

Z góry dzięki za info :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam:

 

Bosch pure light

 

lub

 

Bosch plus 50

 

jak dla mnie najlepiej świecą, bardzo ładne białe światło szeroko rozświetlone.

 

mam już rok czasu i świecą nienagannie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja załóżmy polecam osramy +90 nightbreaker ;-) Jeżdżę już z pół roku na nich i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem 2 dni temu żarówki OSRAM NIGHT BREAKER PLUS i jestem bardzo zadowolony,czyste białe światło i naprawde dużo dalej świecą i więcej oświetlają pobocze. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem tydzień temu Tungsramy +90% za 40zł i szczerze polecam, super święcą !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj komplet h7 firmy Bosma - Extreme White. Kupiłem je w dzień i założyłem w ciągu dnia - na pierwszy rzut oka wyglądały super - jasne światło, jednak jak odpaliłem auto po zmroku i wyszedłem przed niego to widać, że jedna z żarówek daje dość mocno żółte światło, tak jak przy standardowych żarówkach. Moje pytanie - czy wina jest po stronie samej żarówki np, czy wpływ na sposób świecenia żarówki może mieć np sam klosz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie - czy wina jest po stronie samej żarówki np, czy wpływ na sposób świecenia żarówki może mieć np sam klosz?
Zamień żarówki stronami, a odpowiedź sama przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamień żarówki stronami, a odpowiedź sama przyjdzie.

No przecież! :) Ale właśnie szlag ją trafił, bo nie świeci. Jutro pojadę je oddać a kupię na allegro Tungsramy MEGALIGHT ULTRA +90% - mają bardzo dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Osram Cool Blue Intense ( up to 4200K) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te Tungsramy +90% i powiem że są super, białe i jasne światło.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te Tungsramy +90% i powiem że są super, białe i jasne światło.

 

Pozdrawiam

 

Ja mam je również i wypadły w moim przypadku najlepiej względem Philips i Osram.

 

PS Mam je ponad 2 lata inadal żyją, inne +90% pół roku i do kosza

 

---------- Dodano o 21:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:20 ----------

 

Czemu w ankiecie nie ma Tungsram +90%??? Mają mnustwo pozytywnych opini.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że możliwe że mam coś z kloszami, czy żarówki z allegro jakieś nie takie? Bo świecą najzwyczajniej jak każde inne żółte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w B5 przed hidami przetestowałem masę żarówek. Żadna nigdy nie świeciła na biało. Bo takich żarówek nie ma...Zwykłe kity reklamowe producentów z napisami że świecą jak xenon i jak widać każdy się dalej łapie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłem 2 dni temu żarówki OSRAM NIGHT BREAKER PLUS i jestem bardzo zadowolony,czyste białe światło i naprawde dużo dalej świecą i więcej oświetlają pobocze. Polecam!

 

 

dobry stosunek jakość/cena. niestety malo trwałe.

 

 

Najlepsze są chyba philipsy extreme power - tylko 120zł to bardzo drogo. Są trwalsze i jaśniejsze od night breakerów, tyle że kosztują 2x tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja w B5 przed hidami przetestowałem masę żarówek. Żadna nigdy nie świeciła na biało. Bo takich żarówek nie ma...Zwykłe kity reklamowe producentów z napisami że świecą jak xenon i jak widać każdy się dalej łapie. Pozdrawiam

 

Właśnie ja kupiłem Bosmy Extreme white i przy pierwszym odpaleniu świeciły obydwie bielutkim światłem, na drugi dzień jedna zaczęła świecić na żółto po czym spaliła się po paru godzinach. Żarówki z niebieską powłoką powinny świecić na biało.

 

Co do tych Tungsramów Mega Light Ultra 90%, to czy warto dokupić na przykład takie niebieskie postojki PHILIPS W5W 5W 12V Blue Vision Ultra? Chodzi mi o "dizajn" no i o policjantów, czy nie będą problemy przez niebieskie postojki, bo nie jestem zorientowany w tej kwestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żarówki z niebieską powłoką powinny świecić na biało.

 

Mialem Philipsy GT150 3 lata hit - każdy polecał że świecą jak xenony - aha jasne...Złe nie były to trzeba im przyznać ale gdzież im tam do xenonów ba nawet hidów. Ale ja rozumiem tez mentalność ludzi którzy chcą jeździć na ala xenonie bo panowie nie oszukujmy się, w mniejszym procencie chodzi tu o poprawę bezpieczeństwa a w większym o prestiż ;) wydam 50 czy 100 zł i mam biało...tylko te biało robi się żółte jak porównamy to z prawdziwym "białym światłem".

 

---------- Dodano o 10:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:25 ----------

 

niebieskie postojki,

 

Dowód zabrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja w B5 przed hidami przetestowałem masę żarówek. Żadna nigdy nie świeciła na biało. Bo takich żarówek nie ma

 

Wszystko na temat .

 

Przerabiałem też ten temat , i chyba z 3 lub 4 komplety nowych żarówek leży w w garażu . Wszystkie które kupowałem były +90 lub extreme vision . Niby coś świeciło lepiej , ale jak deszcz padał to tez jak by świeczki świeciły , jasność nastała po zamontowaniu xenona przetwornic Denso + palinki philipsa .

żadna żarówka nie będzie nawet zbilzona do xenona , a że pisze na nich +90 , power withe , czy 4200k to jest tylko marketing .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam auto z H7 i wczoraj jedna żarówka mi się przepaliła, wymieniłem na taka jaką mi zostawił poprzedni właściciel, mam pytanie czy waszym zdaniem jest sens kupować drogie żarówki? Bo pamię tam jak kiedyś jeździłem służbowym Golfem V to H7 dość szybko padały i przeważnie jak jedna padła to w niedługim okresie czasu padała druga teraz po przeczytaniu kilku postów zastanawiam się czy nie zainwestować w droższe żarówki warto płacić aż tak dużo drożej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja rozumiem tez mentalność ludzi którzy chcą jeździć na ala xenonie bo panowie nie oszukujmy się, w mniejszym procencie chodzi tu o poprawę bezpieczeństwa a w większym o prestiż ;)

 

Rozpracowałeś mnie :D

 

 

Dowód zabrany.

 

To po kiego czorta produkują takie żarówki?:) I to jeszcze renomowane firmy takie jak Philips. Tablice rej. to rozumiem, że muszą być dobrze oświetlone, więc blue odpada ale postojówki dlaczego nie mogą być niebieskie?

 

 

*****

Aha i nie chciałbym spamować ale już 2 razy pisałem o tych "ekstrim łajtach" z firmy Bosma - one naprawdę świeciły na biało (czyt. dużo jaśniej niż żółte) ale ich wadą jest i o tym czytałem i sam się przekonałem, że potrafią przepalić się w ciągu tygodnia, a to "troszkę" za wcześnie. Dlatego szukam innych żarówek z podobną barwą ale bardziej niezawodnych.

Edytowane przez Bromden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności