Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Przewagę 170KM czuć dopiero w trasie powyżej 130km/h, no i max prędkość - 170-ka pójdzie 230km/h, a 140KM 200-210km/h. 170KM najlepiej z DSG dorwać w manualu są trochę za długie przełożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ja mało na trasie jezdze, głowne praca dziewczyna itd odcinki 20km. Mam teraz golfa IV 1.6 105KM i nie ma czym przycisnąć. A Ktory mniej awaryjny 140 czy 170 KM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupcia -a umiesz czytać? To poczytaj sobie to forum . Ja też chciałem kupić klekota 2.0TDI ,ale poczytałem i kupiłem...benzynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ja mało na trasie jezdze, głowne praca dziewczyna itd odcinki 20km. Mam teraz golfa IV 1.6 105KM i nie ma czym przycisnąć. A Ktory mniej awaryjny 140 czy 170 KM ?

Jak tyle jeździsz to nie opłaca się brać diesla. Tylko 2.0 TFSI tam jest czym przycisnąć, i przy tym spalanie jest na "zjadliwym" poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sie nie opłaca? mam benzyne, i nie ma czym przycisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sie nie opłaca? mam benzyne, i nie ma czym przycisnąć

 

tą benzyną jest czym przycisnąć. nie porównuj silnika starszej generacji z nowszą generacją - z wtryskiem bezpośrednim, turbo itp wynalazkami.

Mój następny samochód prawdopodobnie będzie benzynowy, mimo że mam trochę przebiegów rocznych.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom to musze sie takim przejechac i zobacze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nom to musze sie takim przejechac i zobacze :)

Kolego bierz 2.0 TFSI do miasta idealny a i na trasie daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakich wersjach sa dostepne te silniki? chodzi mi o moc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w jakich wersjach sa dostepne te silniki? chodzi mi o moc?

Dwie 2.0 FSI - 150KM I 2.0 TFSI - 200KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora lepsza? a ile taki pali 2.0 TFSI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktora lepsza? a ile taki pali 2.0 TFSI?
2.0 TFSI lepszy moim zdaniem, mam go prawie 2 miechy i też większośc po mieście jeżdżę i pali mi ok. 10l/100 a w trasie ok 8 - 9 jak przycisne od czasu do czasu, powiem Ci jeszcze tylko ze mam felgi 18" to tez ma wpływ na ciut wieksze spalanie jakbym miał 16" to na trasie zapewne w 8l bym sie miescił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150KM czy 200KM lepiej wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
150KM czy 200KM lepiej wybrac?

Moim zdaniem 200KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że 200 kucy . 150 spali ci tyle samo...a wrażenia z jazdy bez porównania...koszty ubezpieczenia też to samo...no i serwis w zasadzie te same koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
150KM czy 200KM lepiej wybrac?

Tylko 200KM. Pali tyle co 150KM FSI a dynamiką wyprzedza go o lata świetlne. A co do poprzednich pytań to 2.0 TFSI jest zdecydowanie mocniejszy od 140KM i 170KM diesli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem właśnie takiego VW, i byłem z niego bardzo zadowolony dopóki nie poczytałem postów na temat jego awaryjności, wtryskiwaczy itd. jakaś masakra, teraz nie wiem co mam robić, jak się uchronić przed awarią np pompo-wtryskiwaczy. :hmm:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm to teraz daliście mi do myślenia. mowicie ze benzyna lepsza od diesla? A jest szansa kupienia zadbanego diesla z małym pewnym przebiegiem czy raczej nie bardzo?

 

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

 

a jaka wersje masz sebastian_kr ? ile przebiegu i ile dales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem właśnie takiego VW, i byłem z niego bardzo zadowolony dopóki nie poczytałem postów na temat jego awaryjności, wtryskiwaczy itd. jakaś masakra, teraz nie wiem co mam robić, jak się uchronić przed awarią np pompo-wtryskiwaczy. :hmm:hmm
Najpierw trzeba było poczytac a potem kupowac nie załamuj się nie bedzie tak żle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem właśnie takiego VW, i byłem z niego bardzo zadowolony dopóki nie poczytałem postów na temat jego awaryjności, wtryskiwaczy itd. jakaś masakra, teraz nie wiem co mam robić, jak się uchronić przed awarią np pompo-wtryskiwaczy. :hmm:hmm

 

nie martw się, nie ty jeden. miałem różne myśli po przeczytaniu forum i ja swojego nie sprzedaję - co lepszego i pewnego kupisz? oczywiste, mówimy o używkach. wtryski - aso coś pomaga, na wolnym rynku ceny spadają, pozostałe bolączki ludzie rozwiązują coraz mniejszym kosztem, więc spokojnej jazdy, i podchodź z pewnym dystansem do tego co czytasz - passatów są setki tysięcy, wszystkie się nie psują, sporo jeździ bezawaryjnie, może wśród nich jest twój (i mój).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności