Skocz do zawartości

Navkol

  • Liczba zawartości

    493
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Navkol

  1. OK Panowie, czy ktoś ma numery termostatu i czujnika g12 do mojego silnika Byłoby mi łatwiej szukać.
  2. Dziś zauważyłem, że wskazania temperatury się zmieniają Raz jest 90 a chwilę później spada do ok.75 C. Co to może być i czy VAG pokaże Jeśli to czujnik to który to w moim silniku Macie może numer
  3. Navkol

    sprężyny

    Jak chciałem podnieść poprzedniego B3 to uzyskałem mniej więcej taką odpowiedź: "Ocipiałeś Fury się glebuje a nie podnosi "
  4. kuczlaw, No to bez sensu Jak był zamiast radia to przecież można w całości CB zamontować a nie odłączać panel przedni. Największej trudności spodziewam się przy rozłączeniu panelu przedniego CB (z potencjometrami) od "tyłu". Chyba że ktoś ma CB na guziki bez pokręteł
  5. A może tak jak w samolocie Odłączyć przedni panel i "wkleić" go w podsufitkę przed lusterkiem wstecznym Resztę bebechów ukryć w desce rozdzielczej i tylko wyprowadzić gruszkę w dogodnym dla siebie miejscu Sorry za foto ale tak na szybko "wkleiłem" CB w Paska PS.; Uzurpuję sobie prawa autorskie do tego "pomysła". Szukam chętnego co poradzi sobie z takim patentem
  6. To i ja napiszę. Od jesieni '06 nosiłem się z zamiarem wymiany świec u siebie. Pojechałem w lipcu tego roku (SIC!) do mechaniora. Dodam, że furak palił "od ręki". Diagnoza: 4 grzeją a 2 nie. No to wymiana wszystkich 6-ciu sztuk. Okazało się, że dwie świece ukręciły się podczas próby demontażu. Jedna z nich po wykręceniu wyglądała jakby siedziała tam od nowości samochodu. Cała pordzewiała (pozostałe jeszcze lekko błyszczały). A co się mechanior naklął przy wykręcaniu tych 2-ch urwanych to jego. Auto nadal pali od ręki ale świeczki grzeją o wiele szybciej. Morał: Co jakiś czas warto wymienić [*] [*]
  7. Może poprzedni właściciel złamał manetkę
  8. 1. Typ Passata - 3BG 2. Marka opony - Bridgestone LM22 Blizzak 3. Rozmiar opony - 225/45/17 4. Rodzaj felgi - Alu 5 zakupiona jako używana ale z piklami. 6. pozytywy - same 7. negatywy - brak (no może cena) 8. Wasza opinia na temat opony - polecam
  9. Siemanko, znalazłem w garażu jakieś graty i chcę się dowiedzieć do jakiego są furaka: Przełącznik 2ch szyb elektrycznych (numer 3AO 950 855 A lub 3AO 959 855 A jest trochę nieczytelny) 2 nakładki na drzwi do elektrycznych szyb o numerach 1H0 867 197 E B41 oraz 1H0 867 198 E B41). rzeczy są albo od Paska b3, b4 albo golfa Mk_III/Vento. Tylko takie samochody miałem w stajni. Czy ktoś ma ETKĘ i może mi to sprawdzić
  10. I ja mam od Yassk'a Ale niestety nie niebieski...a pasiłby pod kolor mojego furaka
  11. OK. daję wiarę, w oszczędność. Mój na prostej trasie za TIR'em pokazuje 6.3. Ale jak dorzucisz manewr wyprzedzania i przejazd przez miasta to średnia nie spada poniżej 7,3. No ale automat i pojemność
  12. No to gratulacje. A to miasto to nie jest przypadkiem jedna ulica prosta i bez świateł, a trasa górzysta to z górki Bez urazy
  13. niko_rz, w każdym ASO tak mówią . Ale zaufaj kolegom z Forum: WYMIENIA SIĘ OLEJ I FILTR
  14. A czy koledze nie chodzi o "dogrzewacz" służący dogrzaniu silnika przed uruchomieniem (ver. skandynawska)
  15. A ja mam na (mniej/więcej) godzinę "jazdy"
  16. No chyba że zobaczył rachunek, zrobił mostek i zastrzelił się z własnej **y
  17. Kloedzy, kumplowi w Audi A6 (2000 r) silnik 2,5 TDI (V6 180 KM) wyskoczyły błędy: 1360 oraz 1366 Czy ktoś wie z czym to się je?
  18. Ale okretowiec na tej liście P_I_E_R_W_S_Z_Y
  19. Witam, jakoś wcześniej umknął i mi ten wątek ale z zainteresowaniem przeczytałem wszystkie posty i z satysfakcją wpiszę się na listę jako pierwszy MARYNARZ od '91 w AMW (ale nie agencji) od '96 w linii na okrętach (niestety pewnie już niedługo ) POZDRO dla wszystkich mundurowców
  20. Navkol

    Dzienniczek fury

    Ale co to oznacza dla mnie, zwykłego zjadacza Skrytpy to ja miałem na studiach i się z nich czasem uczyłem
  21. Navkol

    Dzienniczek fury

    Minął rok...a w temacie cisza jak po śmierci organisty JĘDRUŚ, pozdrawiam
  22. Marios, "no jo", ale wcześniej przy ruszaniu chwilowe spalanie na max'a wskakiwało na ok. 45 L/100. A teraz 70
  23. Sorry za OT, ale... Polska jezyka trudna jezyka... Ludzie, nauczcie sie ku**a jezyka polskiego, korzystajcie ze slownikow i dopiero wtedy piszcie, bo mnie juz po prostu kur***a bierze jak czytam te posty!!! Juz mnie ku**a oczy od tego niedouczenia waszego bola!!! Krawcol: 1. popieram 2. błysnąłeś super poprawną polszczyzną (pomijając te słowa z gwiazdkami w ogóle nie zauważam u Ciebie polskich znaków). Więc zanim komuś dasz lub sam i skorzystaj z funkcji sprawdzania pisowni
  24. A co Przecież to chyba nie jest normalne, żeby chwilowe spalanie przy ruszaniu wskakiwało na 50-70 L/100 a w mieście przy spokojnej jeździe około 11/100. Wcześniej było na poziomie 8-9 Czy są jakieś "bloki" w VAG'u, które mi coś podpowiedzą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności