-
Liczba zawartości
493 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Navkol
-
Właśnie wróciłem z servisu i faktycznie za zmianę języka menu komputera pokładowego nic nie zapłaciłem :580: Jeżeli MOD nie ma nic przeciwko to wyedytuję posta i podam nazwę tego servisu Teraz jestem zadowolony bo z niemieckiego to ja KAPUT :585: EDIT A co mi tam...Jeśli MOD uzna, że reklamy być nie powinno proszę o "wycięcie" postu: W ASO :525:VW KULIKOWSKI :525: w Gdyni dziś rano Pan wjechał na warsztat i po 10 minutach miałem furaka ze zmienionym językiem na angielski. Za całą operację nie zapłaciłem ani grosza. Strasznie mnie wkurzał ten niemiecki, którego "nje panimaju". Za to za zmianę kompletnego rozrządu Pan zaśpiewał powyżej 3kPLN. Najpierw uśmiechnąłem ja a potem Pan. No i rozeszliśmy się :580:
-
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ja raczej myślałem o wstawieniu diody bez rozwiercania tych przycisków. Tak żeby tylko sam zarys klawiszy od wewnątrz był podświetlony. Ale to co ma Mr. Who też nieźle wygląda. :622: -
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Mr. Who to już jest jakiś punkt wyjścia. Do tego empirycznie dobrać rezystor, żeby po gałach nie waliło zbyt mocno i już można się zająć montażem :622: Może jutro coś polutuję to zamelduję jak to wyjdzie :617: -
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Po prostu muszą być nieco słabsze a nie te "najmocniejsze". Ponadto można chyba dobrać natężenie światła stosując odpowiedni rezystor... :615: -
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Mister Who: dawaj dawaj...Bo się zajarałem a nadchodzi łikend i... :614: -
Dzwoniłem w tej sprawie do servisu i z tego co mi powiedzieli to kosztować ma to "ZERO" :610: Jak będzie po zmianie to wystawię im "pozytywa" za działalność... :614: A dodać należy, że furak był ściągnięty z dojczlandu a nie zaqpiony w kraju :640:
-
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Jak dla mnie to chyba się sqszę na modyfikację i też będzie podświetlać się na czerwono :614: Wygląda COOL, chociaż byłoby faktycznie lepiej, gdyby przyciski się podświetlały, tyle że wtedy by to mogło rozpraszać kierowcę w nocy, no nie :638: Chociaż z drugiej strony to może się udać... :619: Jak zmontuję to zapodam fotex :629: -
Czy ktoś z grupowiczów montował u siebie "parktronic" :624: Np. taki z Allegro Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie :624:
-
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
1) THX. Już wymontowałem :641: 2) A co mieści się w tej "kratce" (u mnie jest jakiś czujnik :609: ) 3) Co kolega tam wmontował w przedziałach na zarówki :624: Czerwone diody :624: :614: -
No to lipa... :626: Chyba jestem coraz bliższy wywalenia tego radia i zakupienia czegoś lepsiejszego... :614: Ale tylko ORYDŻINALOS :640:
-
Otóż problem tkwi w tym, że jak ręcznie "stroję" swoje radio to przerzuca częstotliwości , gdzie końcówka jest nieparzysta np.: 100,7 lub 105,1 :615: . Jak zmienić to bym mógł ustawić sobie parzyste częstotliwości? :609: Jak rozpoznać jakie mam radio bo oryginalne zostało "wydłubane" i :626:
-
Jutro zajrzę do tych drzwi... Mam nadzieję, że jakoś dam radę. Wielkie THX wszystkim za posty i pomoc. A tak BTW (ale z innej beczki) to jeśli ktoś ma coś do tłumaczenia (rosyjski, angielski) to w chwilach wolnych służę ogólnemu pożytkowi Naszego FORUM :641:
-
Może i ja komuś pomogę: VIN номер – Numer VIN Қод продаж – Kod dostawcy Модель - Model Комплектация - Typ Мощностъ двигателя в квт – Moc silnika w kW Код двигателя - Kod silnika Номер двигателя – Numer silnika Код коробки передач – Kod przekładni Код краски кузова – Kod lakieru nadwozia Расшифровка установленной комплектации – Specyfikacja wyposażenia Bądźcie pozdrowieni Pasaciarze :641:
-
Tak już miał jak go qpiłem tydzień temu i chcę to poprawić bo MA DZIAŁAĆ POPRAWNIE :640: Jak coś jest to ma być OK. Chyba poprawne myślenie, no nie??
-
No ale jak steruję szybami z przycisków na drzwiach (oprócz kierowcy) to wszystko chodzi OK. Nje panimaju :609:
-
Witam USER'ów po raz pierwszy na tym forum i od razu mam problem: w moim Pasku (2001) 3 szyby chodzą normalnie a ta w drzwiach za kierowcą na odwrót. Sterując z tego panelu sterowania w drzwiach kierowcy jak cisnę w dół to ona się zamyka. Najciekawiej to wygląda to jak domykam szyby "z kluczyka": 3 szyby idą w górę a jedna w dół. Gdzie szukać przyczyny? :609:
