Skocz do zawartości

Navkol

  • Liczba zawartości

    493
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Navkol

  1. Ja tam mam na co $$$$ wydać Na zmianę luster się nie piszę. Będzie jak jest teraz
  2. Czyli dochodzi koszt wymiany lusterka prawego. A może po prostu wywiercić dziury i wsadzić LED'y Nie no to już wiocha totalna. Wygłupiłem się ale piszę co mi do łba przychodzi. A może można zaadoptować jakieś boczne kierunki i wmontować je ładnie w obudowę lusterek
  3. Ale prawe lustro jest mniejsze. A jak wyglądają kierunki w nowszycz modelach 3B/3BG Czy Prawe wielkością jest takie jak Lewe
  4. Navkol

    Klakson

    A jak do niego się dostać Można od góry
  5. Pewnie chodziło Ci o coś takiego
  6. Navkol

    Świecące nakładki na progi

    Te są ciut za jasne jak dla mnie
  7. 1) dziś zauważyłem, że mój klakson jakoś tak niemrawo popiarduje sobie. Czy 3BG ma 1 klakson czy też może 2 (niski i wysoki ton) 2) Czy klakson uaktywnia się po naciśnięciu na kierownicę z każdej ze stron U mnie działa TYLKO jak naciskam z prawej (3-ramienna kierownica)
  8. Navkol

    Regeneracja?

    Ale też nie wiesz w jakim stanie i jak mocno jest porysowana
  9. Ale czy nie powinno być jakiegoś wymiaru, na jakiej wysokości mają być te światła:?:
  10. i jak w garażu tego dokonać Są na to domowe sposoby czy trzeba podjechać do warsztatu
  11. Navkol

    Podłączenie CB pod audio

    to kiedy testowanie Zainteresowany jestem na MAX'a
  12. Navkol

    Podłączenie CB pod audio

    No i o to chodzi: 1) Squelch'em ustawiam wartość progową sygnału. 2) Każdy sygnał o mocy > od progowej powinien jednocześnie być słyszalny w głośniku zewnętrznym i/lub wewnętrznym oraz dodatkowo wyciszać audio w samochodzie. Ot i cała filozofia. Może to i proste dla kogoś kto ma pojęcie. Ja jestem zielony
  13. Navkol

    Podłączenie CB pod audio

    Mam głośnik zewnętrzny do CB. I chcę by muza w audio się wyciszała jak leci WAŻNY komunikat o "misiaczkach" na CH19
  14. Navkol

    Podłączenie CB pod audio

    No toś zakodował... Myślisz, że ja jestem elektro-elektroniko-mechanior? Ja jestem zupełny "lajkonik" i się nie znam Chętnie będę uczestniczył w próbach jeżeli ktoś się podejmie tematu
  15. Czy ktoś przerabiał może temat podłączenia CB pod audio tak, by w momencie pojawienia się sygnału w głośniku od CB sprzęt audio się ściszał (lub wyciszał) tak jak w zestawach głośnomówiących dla GSM Bo na trasie jak się leci i słucha radia to można ważny komunikat przegapić A tak czułość SQUELCH'em można dobrać i
  16. No i włąśnie w tym problem. Jak, gdzie, co z czym i w której kolejności. Ja tam pierdzielę...nie dotykam się, bo jeszcze wybuchnie taki ze mnie majster Czekam aż ktoś w mojej okolicy to zrobi i pomoże mnie
  17. Zapodaj jakąś fotkę tego czegoś
  18. Właśnie odebrałem świeczki. Na Allegro (numer aukcji 124624473) gość sprzedaje po 30 PLN/sztuka. Polecam zainteresowanym
  19. Za co Za to, że chcę pomóc Przecież mogę podawać Ci narzędzia
  20. A u mnie np jest pod klumną kierownicy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności