Skocz do zawartości

Navkol

  • Liczba zawartości

    493
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Navkol

  1. A to nie trzeba zmieniac pedałów? Bo jaki mechanizm wówczas będzie sterował "gazem" ??
  2. Navkol

    Do mycia fury

    Dokładnie tak :640: W razie czegoś to zdejmę przednią wycieraczkę i też będzie git :611: Przecież te Bosh'owskie są wygięte i same dopasowują się do szyby, no nie? Poszukam takiej ściągaczki w marketach przy okazji.
  3. Siemka Userzy :640: Jak byłem na ręcznej myjni to po myciu osuszali mi samochód ściągając wodę taką wygiętą w pałąk "łapką", która podklejona była mikrogumą. Czy wiecie gdzie można coś takiego dostać? Bo jak myję auto pod domem, to zanim przelecę ścierą to już wysycha i zostają paskudne ślady po kroplach wody.
  4. Przecież "Dzień Dziecka" już minął... :614:
  5. A banana chcesz ? :610: Ja tam mam tittrona i jestem zadowolony (pewnie dopóki nie siądzie). A tak BTW to jak miałem B3 z silnikiem 9A i z automatem, to skrzynia miała przełącznik "E/S" czyli Economy i sport. Ciekawe, dlaczego producent nie przewidział takiej możliwości w nowszych modelach :609:
  6. Ja miałem niemiecką wersję językową ale w ASO w Gdyni zmienili mi na angielską (i nic nie chcieli, nawet złotówki). Zadzwoń i zapytaj u siebie :621:
  7. Z cyklu "Nie do wiary" A moim zdaniem ktoś w grupie VAG bazgrolił jak "kura pazurem" albo przysłowiowy "lekarz" a inni nie umieli rozczytać czy to jest 3B6 czy 3BG :614:
  8. %$#@^&* :646: że też to nie ja napisałem pierwszy odpowiedź... A browarek byłby mój. A tak lipa i muszę sobie sam śmigać do sklepu :614:
  9. Kupujesz taki psikacz-odmrażacz do szyb i pięknie schodzi. Tylko trzeba przedtem luźny śnieg usunąć. A WEBASTO jest superaste :641:
  10. Przecież można je polakierować...wcześniej już o tym była mowa :614:
  11. Ja to już proponowałem. Poponuję lekturę: http://www.forum.vw-passat.pl/tematy16/b5-faq-vt3637.htm oraz: http://www.forum.vw-passat.pl/tematy16/podgrzewanie-siedzen-awaria-vt1436.htm
  12. daj namiar na pv, może w poniedziałek zorientuję się, czy taki gość by się tym nie zajął... BTW mój fotel kierowcy też nie grzeje... :644:
  13. potwierdzam, ale i tak lepsze to niż 350ojro :622:
  14. Jeśli dziura jest w części przewodu ALU to można w miarę tanio pospawać. A koszt nowego przewodu ALU-gumowego to może być nawet 350 Euro... :626:
  15. Ra11, to tylko empirycznie da się to stwierdzić. Zamontuj, podłącz w bagażniku i posłuchaj. No i koniecznie napisz na forum, czy słychać żeby inni użytkownicy nie musieli ewentualnie kabli ciągnąć.
  16. Navkol

    Jak wyjąć te radio ??

    Dlatego napisałem, że nie mogłem się powstrzymać od komentarza :611: :622:
  17. Navkol

    Jak wyjąć te radio ??

    A co? Podoba Ci się to radio, zrobiłeś fotę a jutro sąsiad nie będzie miał muzy w swoim furaku... :629: Bez urazy ale nie mogłem się powstrzymać . Jeśli zasłużyłem to proszę o łagodny wymiar kary (najlepiej cielesnej :612: lub albo jeszcze ) :629:
  18. Navkol

    Dzienniczek fury

    Eeeeeee... w tej akurat dziedzinie to ja :641:
  19. Navkol

    Dzienniczek fury

    No to ja już ręce ze szczęścia zacieram. A zresztą ...co mi tam...Jedrus podaj temat pracy na forum to Ci taką pracę wyfasonujemy, że od razu belvederskim profesorem zostaniesz :580:
  20. Navkol

    Dzienniczek fury

    Mniemam, że Jedrus ma coś w planach, co nie :624: :614: No to może proponujmy, co mogłoby znaleźć się w takim "dzienniczku ucznia" :622: 1 możliwość prowadzenia kilku dzienniczków dla różnych samochodów (dla jednego użytkownika forum) 2 możliwość wpisywania: przebieg/ilość zatankowanego Pb/ON/LPG/Nitro 3 możliwość wpisywania: czynności servisowych/cen 4 możliwość wpisywania: tuningu/cen 5 możliwość udostępniania dzienniczka/jego części innym użytkownikom forum
  21. Siemanko... Jakoś nie zauważam tu czegoś w stylu "Dzienniczka samochodu". Jestem również zalogowany na innym portalu i tam jest coś takiego: Można posiadać na liście kilka samochodów. Podając przebieg dla każdego z nich, ilość zatankowanego paliwa sam wylicza spalanie. Ponadto są rubryki "serwisowe", gdzie wpisuje się co, kiedy, przy jakim przebiegu było robione w aucie i za ile. Oddzielną rubryką jest tuning i wydatki z nim związane. To wszystko można kompilować w raporty, udostępniać innym użytkownikom i takie tam bajerki Czy sądzicie, że coś takiego mogłoby się u nas przyjąć :624:
  22. Jak dla mnie to chyba jakiś CYKACZ :611: A tak serio to :583:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności