-
Liczba zawartości
493 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Navkol
-
Jeśli to diesel to musi troszkę zakopcić, żeby reszta świata wiedziała, że to TDI :614:
-
Co do tego, to widziałem furaka z naklejoną folią transparentną (tak gdzieś 15cmx15cm) na dachu i koleś przyklejał magnesówkę na tą folię. Potem można folię zdjąć i "zero" śladów, zarysowań czy zadrapań. Myślę, że magnesówka jest najlepsza dla tych userów, którzy 95% jeżdżą po mieście do pracy i CB im nie jest potrzebne, bo wiedzą gdzie :627: albo fotoradary są rozlokowane, a pozostałe 5% robią na trasach w czasie np. urlopu. Możecie się nie zgodzić z moim zdaniem ale wtedy :619:
-
HE-HE Nie tylko Ty lubisz automata. Mnie wkurzała ciągła zmiana biegów przy jeździe w mieście 1-sprzęgło-gaz-sprzęgło-2-sprzęgło-luz-hamulec-1 itd itp. A teraz jak PANISKO :622:
-
Ale ja dzwoniłem do servisu VW :615: i taką otrzymałem odpowiedź :609:
-
A mnie powiedzieli, że w tej skrzyni oleju nie wymienia się (ewentualne uzupełnienie) :609: No to jak to w końcu jest :624: :624: :624:
-
A zastanawiał się ktoś nad ręczniakiem? Może coś takiego http://www.allegro.pl/item101435254_nowy_yaesu_vx_2r_miniaturowy_duobander_2m_70cm_vx2.html Trochę kasy jest ale zabawa na całego :614:
-
Wiem, że w niektórych nowszych modelach VW po lekkim naciśnieciu na dźwignię kierunkowskazów kierunki 3-krotnie mrugają. Uważam to za rewelacyjny pomysł, który przydaje się np. przy zmianie pasa podczas jazdy. Niestety u mnie jest tradycyjny układ i kierunki nie wykonują tego typu operacji. PYTANIE: Czy możliwa jest zmiana (np. hardwarem) tego na takie od nowszych?? Może wystarczy wymienić jakiś sterownik, albo jakieś magiczne pudełeczko?? Edit: ponawiam pytanie bo było bez odpowiedzi
-
THX. idę do kącika "KUPIĘ" :614:
-
A ile dałeś za tempomat? Bo mnie też by się chciało :641:
-
W automacie pewnie ze skrzyni możnaby jakiś sygnał zapożyczyć (np. po włączeniu zapłonu lub uruchomieniu silnika na "P" zapalają się pozycje a po przełączeniu na każdy inny bieg niech się włączają mijania)...to może być ciekawe :614: Niech ktoś to zrobi bo ja to noga kompletna jestem
-
A co Wy się czepiacie :624: Z tuningiem jest jak z kobietą/mężczyzną: jednemu/jednej może się podobać a innemu/innej nie...i tyle. A swoją drogą to szkoda pasia bo masa energii psu w budę... :625: Autorowi gratuluję i nie zrażaj się komentarzami tych, co tylko w domu siedzą przed kompem i komentują :614:
-
Kilka pytań do doświadczonych użytkowników
Navkol odpowiedział GrzesiekP → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Grzesiek, zrób pasia na tip-top a już nigdy w życiu nie przesiądziesz się na japońca czy francuza :610: Gud lak -
Poniżej zamieszczam błędy, które pojawiły się po podłączeniu pod VAG'a: auto transmission VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8D0 927 156 DP Component and/or Version: AG5 01V 2.5lTDI RdW 3131 Software Coding: 00103 Work Shop Code: WSC 05311 1 Fault Found: 18158 - Supply Voltage too Low P1750 - 35-00 - - ---------------------------------------------- CAN Gateway VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 6N0 909 901 Component and/or Version: Gateway K<->CAN 0001 Software Coding: 00006 Work Shop Code: WSC 05314 1 Fault Found: 01334 - Door Control Module: Rear Right (J398) 49-10 - No Communications - Intermittent ------------------------------------------------ Czy ktoś może mi je rozszyfrować :624: Dzięki
-
NIestety nie pamiętam, ale jutro Wam powiem, bo znów jednak wyskoczyło to samo Rozmumiem, że człowiek się uczy na błędach....ale czemu na MOICH :624: :614: Do jutra proszę się wstrzymać z tym wątkiem
-
Podłączyłem się pod kompa i skasowałem błąd, który wyskoczył. Zobaczymy na jak długo. Mam nadzieję, że na zawsze :614:
-
Już wcześniej przeglądałem forum w poszukiwaniu "odpowiedzi" ale nie natknąłem się na taki przypadek.Dzięki, ale jakoś nie po drodze z 3City... :625: A poza tym to nie wiem czy w takim stanie można jeździć...
-
Dziś jak uruchomiłem samochód na wyświetlaczu zamiast podświetlenia konkretnego biegu podświetlone są wszystkie :625: Po przełączeniu na "tiptronic" nic się nie zmienia i szkrzynia pracuje tak jak w trybie D Co to może być :609:
-
Jak będę miał opis po angielsku to mogę przetłumaczyć na polski/rosyjski. Ale na niemiecki to :587: Zapodajcie wersję ang. to będzie i polska :641:
-
Dlaczego to auto tyle pali? (passat 2.0T tiptronic)
Navkol odpowiedział temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
To zupełnie jak ja :622: -
Dlaczego to auto tyle pali? (passat 2.0T tiptronic)
Navkol odpowiedział temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
pawlooo, mój Pasek z 2001 pali mniej. CHodź się zamienimy...Jakoś przeżyję te 20 l/100km :622: -
Ponoć jak piszczy pasek klinowy to trzeba sypnąć garść mąki ziemniaczanej :583:
-
hha, mnie też czeka wymiana rozrządu. Silnik AKN. Jak masz to rzuć mailem lub na PRIV cenę (interesi mnie tylko cały komplet z pompą). Czekam :641:
-
Za to jak fajnie musi wyglądać...Felga z nawiniętym naleśnikiem :622: krzysztof zrób fotex i zapodaj na forum :614:
-
bastkowiak, A to na klapce wlewu paliwa nie jest przypadkiem do seryjnie montowanych kół ?? Nie mam pojęcia ale wydaje mi się, że dla niższego profilu powinno być większe P :583:
-
Jak zdemontować lampkę w podsufitce (tą przy lusterku) ??
Navkol odpowiedział Navkol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Zmiana planów na łikend ale te dziurki faktycznie ładnie można nawiercić :641:
