Skocz do zawartości

Navkol

  • Liczba zawartości

    493
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Navkol

  1. Jeśli to diesel to musi troszkę zakopcić, żeby reszta świata wiedziała, że to TDI :614:
  2. Navkol

    CB Radio

    Co do tego, to widziałem furaka z naklejoną folią transparentną (tak gdzieś 15cmx15cm) na dachu i koleś przyklejał magnesówkę na tą folię. Potem można folię zdjąć i "zero" śladów, zarysowań czy zadrapań. Myślę, że magnesówka jest najlepsza dla tych userów, którzy 95% jeżdżą po mieście do pracy i CB im nie jest potrzebne, bo wiedzą gdzie :627: albo fotoradary są rozlokowane, a pozostałe 5% robią na trasach w czasie np. urlopu. Możecie się nie zgodzić z moim zdaniem ale wtedy :619:
  3. HE-HE Nie tylko Ty lubisz automata. Mnie wkurzała ciągła zmiana biegów przy jeździe w mieście 1-sprzęgło-gaz-sprzęgło-2-sprzęgło-luz-hamulec-1 itd itp. A teraz jak PANISKO :622:
  4. Ale ja dzwoniłem do servisu VW :615: i taką otrzymałem odpowiedź :609:
  5. A mnie powiedzieli, że w tej skrzyni oleju nie wymienia się (ewentualne uzupełnienie) :609: No to jak to w końcu jest :624: :624: :624:
  6. Navkol

    CB Radio

    A zastanawiał się ktoś nad ręczniakiem? Może coś takiego http://www.allegro.pl/item101435254_nowy_yaesu_vx_2r_miniaturowy_duobander_2m_70cm_vx2.html Trochę kasy jest ale zabawa na całego :614:
  7. Wiem, że w niektórych nowszych modelach VW po lekkim naciśnieciu na dźwignię kierunkowskazów kierunki 3-krotnie mrugają. Uważam to za rewelacyjny pomysł, który przydaje się np. przy zmianie pasa podczas jazdy. Niestety u mnie jest tradycyjny układ i kierunki nie wykonują tego typu operacji. PYTANIE: Czy możliwa jest zmiana (np. hardwarem) tego na takie od nowszych?? Może wystarczy wymienić jakiś sterownik, albo jakieś magiczne pudełeczko?? Edit: ponawiam pytanie bo było bez odpowiedzi
  8. Navkol

    Tempomat

    THX. idę do kącika "KUPIĘ" :614:
  9. Navkol

    Tempomat

    A ile dałeś za tempomat? Bo mnie też by się chciało :641:
  10. W automacie pewnie ze skrzyni możnaby jakiś sygnał zapożyczyć (np. po włączeniu zapłonu lub uruchomieniu silnika na "P" zapalają się pozycje a po przełączeniu na każdy inny bieg niech się włączają mijania)...to może być ciekawe :614: Niech ktoś to zrobi bo ja to noga kompletna jestem
  11. Navkol

    Tuning paska Emila

    A co Wy się czepiacie :624: Z tuningiem jest jak z kobietą/mężczyzną: jednemu/jednej może się podobać a innemu/innej nie...i tyle. A swoją drogą to szkoda pasia bo masa energii psu w budę... :625: Autorowi gratuluję i nie zrażaj się komentarzami tych, co tylko w domu siedzą przed kompem i komentują :614:
  12. Grzesiek, zrób pasia na tip-top a już nigdy w życiu nie przesiądziesz się na japońca czy francuza :610: Gud lak
  13. Navkol

    Skrzynia padła

    Poniżej zamieszczam błędy, które pojawiły się po podłączeniu pod VAG'a: auto transmission VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8D0 927 156 DP Component and/or Version: AG5 01V 2.5lTDI RdW 3131 Software Coding: 00103 Work Shop Code: WSC 05311 1 Fault Found: 18158 - Supply Voltage too Low P1750 - 35-00 - - ---------------------------------------------- CAN Gateway VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 6N0 909 901 Component and/or Version: Gateway K<->CAN 0001 Software Coding: 00006 Work Shop Code: WSC 05314 1 Fault Found: 01334 - Door Control Module: Rear Right (J398) 49-10 - No Communications - Intermittent ------------------------------------------------ Czy ktoś może mi je rozszyfrować :624: Dzięki
  14. Navkol

    Skrzynia padła

    NIestety nie pamiętam, ale jutro Wam powiem, bo znów jednak wyskoczyło to samo Rozmumiem, że człowiek się uczy na błędach....ale czemu na MOICH :624: :614: Do jutra proszę się wstrzymać z tym wątkiem
  15. Navkol

    Skrzynia padła

    Podłączyłem się pod kompa i skasowałem błąd, który wyskoczył. Zobaczymy na jak długo. Mam nadzieję, że na zawsze :614:
  16. Navkol

    Skrzynia padła

    Już wcześniej przeglądałem forum w poszukiwaniu "odpowiedzi" ale nie natknąłem się na taki przypadek.Dzięki, ale jakoś nie po drodze z 3City... :625: A poza tym to nie wiem czy w takim stanie można jeździć...
  17. Dziś jak uruchomiłem samochód na wyświetlaczu zamiast podświetlenia konkretnego biegu podświetlone są wszystkie :625: Po przełączeniu na "tiptronic" nic się nie zmienia i szkrzynia pracuje tak jak w trybie D Co to może być :609:
  18. Jak będę miał opis po angielsku to mogę przetłumaczyć na polski/rosyjski. Ale na niemiecki to :587: Zapodajcie wersję ang. to będzie i polska :641:
  19. pawlooo, mój Pasek z 2001 pali mniej. CHodź się zamienimy...Jakoś przeżyję te 20 l/100km :622:
  20. Ponoć jak piszczy pasek klinowy to trzeba sypnąć garść mąki ziemniaczanej :583:
  21. hha, mnie też czeka wymiana rozrządu. Silnik AKN. Jak masz to rzuć mailem lub na PRIV cenę (interesi mnie tylko cały komplet z pompą). Czekam :641:
  22. Navkol

    cisnienie w kolach

    Za to jak fajnie musi wyglądać...Felga z nawiniętym naleśnikiem :622: krzysztof zrób fotex i zapodaj na forum :614:
  23. Navkol

    cisnienie w kolach

    bastkowiak, A to na klapce wlewu paliwa nie jest przypadkiem do seryjnie montowanych kół ?? Nie mam pojęcia ale wydaje mi się, że dla niższego profilu powinno być większe P :583:
  24. Zmiana planów na łikend ale te dziurki faktycznie ładnie można nawiercić :641:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności