-
Liczba zawartości
493 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Navkol
-
No to mamy wyzwanie dla informatyków Sam bym wolał język ojczysty
-
kuczlaw, THX
-
Da się bez rozkręcania
-
Ile może kosztować przestrojenia CB radia z DE
-
DigiTech, 1) śliczny avatar 2) może podrzucisz taki programik to bym się zabawił troszkę (mam jeszcze tydzień zwolnienia ) 3) pro tuning z "customowym" podejściem musi kosztować. To nie jest dętka w rowerze, którą się wymienia ot tak sobie. A jak ktoś chce "przyżydzić" $$$$$ to mu potem bokiem wyjdzie. Widziałem parę takich "kwiatków" , gdzie gówniarz wziął od starego brykę i z kumplami w szopie voltomierzem "cipował" A potem pas starego na dupie lądował i tak się kończyła przygoda z motoryzacją młodego człowieka
-
Czy może mi ktoś wyjaśnić zasadę działania takiego "cuda"
-
Już raz to zapodawałem ale myślę, że przy okazji warto odświeżyć niektórym temat: "Cip" Tjuning W konkretnych linkach jest więcej takich kwiatków
-
Automatyczna skrzynia biegów - można jeździć na luzie?
Navkol odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
A po co na luz? Wtedy silnik aby utrzymać obroty musi się męczyć i jeszcze więcej wachy wciąga. Poza tym musiałbyś wyhamować prawie do zera, żeby wrzucić "D". Inaczej ją popsujesz a wtedy $$$$$$$$$ lecą . Tak samo jak na światłach nie wrzucaj na "N". zawory dostają po "uszach" i się posypią -
Ale z tego co pamiętam oni specjalizowali się w MERCEDESIE. 5 lat temu mojego B3 w automacie nawet nie chcieli tknąć (chodziło o wymianę oleum i filtra).
-
POXILINA
-
W 3CITY też nie jest różowo...przyznaję A odnośnie tempomatu to faktycznie zakup na Allegro przełącznika i ewentualnie kabli (chociaż elektryk poradzi sobie z tym bez większych kłopotów) i VAG. Powinieneś się zamknąć w 200-300 PLN max
-
1) Wyłącz CAPS bo nie musisz krzyczeć 2) Używaj słownika: interpunkcja 3) nie obrażaj się 4) czekaj cierpliwie na odpowiedź
-
To w Puławach same dziury... W 3 CITY jakiś ładniejszy kawałek drogi na tempomat się znajdzie
-
VAG Ci prawdę powie (częściowo). Resztę zinterpretują fachowcy z forum (podpowiedzą co jest grane lub do kogo uderzyć z problemem). Ale najpierw podepnij VAG'a.
-
no z tą aglomeracją to przegiąłeś
-
Dla mnie też...Boazeria to w domku letniskowym PS: Sam mam boazerię w swoim pasiu i jakoś nie tego...
-
A na jakich częstotliwościach Ci łapie Bo jak nieparzyste to pewnie masz wersję zza wielkie wody i raczej nic z tym nie zrobisz ( w grę wchodzi przeprowadzka bliżej większej aglomeracji ) Tam jest więcej stacji "nieparzystych". PS: Ale RADIO MA-W-RYJA CI śiąga idealnie co
-
No to i tak niewąsko
-
to jak kupował ktoś ostatnio jakiś włącznik tych świateł i montował u siebie Może coś polecacie Rozpiętość cenowa na Allegro od 10 do ponad 300 PLNów...
-
Ja u siebie muszę zapodać zasilanie. Dopiero wtedy działa
-
No tak, ale jak chcę użyć na innego kierowcę to aż wstyd
-
Podaj chociaż jaki typ alarmu zaqpiłeś to może ktoś będzie wiedział
-
Czy ktoś i może podpowiedzieć jak jest różnica pomiędzy "SAM NAPRAWIAM" wydawictwa WKŁ a OBSŁUGA I NAPRAWA bo nie mogę się zdecydować
-
Gratuluję Sorry za OT, ale czy wszystkie Pasie mają takie same poduszki czy zależne to jest od wersji silnikowej Przepraszam za lamerskie pytania ale nie znam się na tym a czeka mnie wymiana tych nieszczęsnych poduszek
-
waldemar, poszedł priv
