Skocz do zawartości

Navkol

  • Liczba zawartości

    493
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Navkol

  1. Navkol

    Soft po polsku

    No to mamy wyzwanie dla informatyków Sam bym wolał język ojczysty
  2. Ile może kosztować przestrojenia CB radia z DE
  3. DigiTech, 1) śliczny avatar 2) może podrzucisz taki programik to bym się zabawił troszkę (mam jeszcze tydzień zwolnienia ) 3) pro tuning z "customowym" podejściem musi kosztować. To nie jest dętka w rowerze, którą się wymienia ot tak sobie. A jak ktoś chce "przyżydzić" $$$$$ to mu potem bokiem wyjdzie. Widziałem parę takich "kwiatków" , gdzie gówniarz wziął od starego brykę i z kumplami w szopie voltomierzem "cipował" A potem pas starego na dupie lądował i tak się kończyła przygoda z motoryzacją młodego człowieka
  4. Czy może mi ktoś wyjaśnić zasadę działania takiego "cuda"
  5. Już raz to zapodawałem ale myślę, że przy okazji warto odświeżyć niektórym temat: "Cip" Tjuning W konkretnych linkach jest więcej takich kwiatków
  6. A po co na luz? Wtedy silnik aby utrzymać obroty musi się męczyć i jeszcze więcej wachy wciąga. Poza tym musiałbyś wyhamować prawie do zera, żeby wrzucić "D". Inaczej ją popsujesz a wtedy $$$$$$$$$ lecą . Tak samo jak na światłach nie wrzucaj na "N". zawory dostają po "uszach" i się posypią
  7. Ale z tego co pamiętam oni specjalizowali się w MERCEDESIE. 5 lat temu mojego B3 w automacie nawet nie chcieli tknąć (chodziło o wymianę oleum i filtra).
  8. W 3CITY też nie jest różowo...przyznaję A odnośnie tempomatu to faktycznie zakup na Allegro przełącznika i ewentualnie kabli (chociaż elektryk poradzi sobie z tym bez większych kłopotów) i VAG. Powinieneś się zamknąć w 200-300 PLN max
  9. 1) Wyłącz CAPS bo nie musisz krzyczeć 2) Używaj słownika: interpunkcja 3) nie obrażaj się 4) czekaj cierpliwie na odpowiedź
  10. To w Puławach same dziury... W 3 CITY jakiś ładniejszy kawałek drogi na tempomat się znajdzie
  11. VAG Ci prawdę powie (częściowo). Resztę zinterpretują fachowcy z forum (podpowiedzą co jest grane lub do kogo uderzyć z problemem). Ale najpierw podepnij VAG'a.
  12. no z tą aglomeracją to przegiąłeś
  13. Dla mnie też...Boazeria to w domku letniskowym PS: Sam mam boazerię w swoim pasiu i jakoś nie tego...
  14. A na jakich częstotliwościach Ci łapie Bo jak nieparzyste to pewnie masz wersję zza wielkie wody i raczej nic z tym nie zrobisz ( w grę wchodzi przeprowadzka bliżej większej aglomeracji ) Tam jest więcej stacji "nieparzystych". PS: Ale RADIO MA-W-RYJA CI śiąga idealnie co
  15. to jak kupował ktoś ostatnio jakiś włącznik tych świateł i montował u siebie Może coś polecacie Rozpiętość cenowa na Allegro od 10 do ponad 300 PLNów...
  16. Navkol

    Klakson

    Ja u siebie muszę zapodać zasilanie. Dopiero wtedy działa
  17. Navkol

    Klakson

    No tak, ale jak chcę użyć na innego kierowcę to aż wstyd
  18. Navkol

    Blokada silnika

    Podaj chociaż jaki typ alarmu zaqpiłeś to może ktoś będzie wiedział
  19. Czy ktoś i może podpowiedzieć jak jest różnica pomiędzy "SAM NAPRAWIAM" wydawictwa WKŁ a OBSŁUGA I NAPRAWA bo nie mogę się zdecydować
  20. Gratuluję Sorry za OT, ale czy wszystkie Pasie mają takie same poduszki czy zależne to jest od wersji silnikowej Przepraszam za lamerskie pytania ale nie znam się na tym a czeka mnie wymiana tych nieszczęsnych poduszek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności