-
Liczba zawartości
493 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Navkol
-
A gdzie ona jest w moim silniku Ma ktoś pod ręką (myszką) jakąś fotę lub rysunek I jakie powinny być objawy VAG coś pokaże o info
-
A jak sprawdzić przepływomierz Na VAG'u nie pokazuje żadnych błędów a spalanie ciut za wysokie
-
W Gdyni u Kulikowskiego bo nie znałem innego "mądrego". Koszt wydaje mi się niewielki bo 350 PLNów
-
Ja u siebie 2 dni temu też wymieniałem. Wyszarpałem dziada na siłę. Gorzej było z wepchnięciem nowego. Klinuje się o plastikowe podszybie u góry od strony kabiny oraz rozpórkę od strony komory silnika. Niestety przez filtr przeciwpyłkowy nie mogłem go wytargać bo przeszkadzają przewody od klimatyzacji. Pomocny okazał się kumpel: Jeden wsuwa AQ a drugi podważa plastiki. I poszło NA CHAMA DZIADA I WSKOCZY SAM Tylko nie próbujcie tej metody zimą - na 98% trzaśnie podszybie. Jak jest ciepło to jest ono plastyczne i się ugina.
-
Ja mam taki zestaw I szczerze powiedziawszy mogę polecić. Nie jest to co prawda oryginał ale jako zamiennik jest
-
Chyba tak właśnie jest
-
Witam, powrócę do mojego tematu: Pojechałem do ASO i wymienili mi część wiązki przy sterowniku. Pod nogami pasażera stała woda i okazuje się, że kable szlag trafił. Szukajcie w okolicy sterownika
-
Nie, bo po co? Przednie czujniki mają działać jak naciśniesz "STOP". Po zwolnieniu tego pedału układ jeszcze przez jakieś 15 sek dostaje napięcie i działa wyświetlacz (o ile nie wykryje przeszkody-wówczas pokazuje stronę i włącza się buzer). Jak puszczę hamulec to wyświetlacz po ok 15 sek gaśnie i po sprawie). Natomiast po wrzuceniu biegu wstecznego wyświetlacz pracuje cały czas, niezależnie od tego czy hamulec jest wciśnięty czy nie.
-
Nie, - czujniki wsteczne są podpięte pod światło cofania (załączane po wrzuceniu biegu wstecznego) - przednie pod "stop" (aktywują się po naciśnięciu hamulca, ale wyświetlacz i buzer włączają się w momencie pojawienia się przeszkody w odległości ok 2m) Dodatkowo cały układ działa dopiero po podaniu zasilania. A to brane jest z lampy światła z tyłu. I jak nie włączę świateł to buzer co jakiś czas piszczy
-
Zamontowałem u siebie na przód i tył "Golden eye'a". do centralki wchodzi długi żółty przewód, który powinien być podpięty pod stacyjkę, aby układ działał po włączeniu zapłonu. Ale kumpel podpowiedział, żeby zapiąć go pod tylne światła. Teraz jak nie włączę świateł mijania to piszczyk przypomina o ich zapaleniu. Taki "wiejski tjuning" się zrobił ale działa
-
Czy istnieje sposób na sprawdzenie miernikiem czy w instalacji nie ma zwarcia? Naładowałem AQ i znów mi siadł
-
Preziu, jeśli to Twoja fota to z ramką od radia nie obchodziłeś się zbyt delikatnie, co
-
Owszem, ale wiele radyjek ma EXT (external) i właśnie tam podpina się "zewnętrzny głośnik, który siedzi wewnątrz kabiny"
-
adams, no i za foto-story. Można przesunąć to FAQ - co Wy na to
-
A które grupy VAG'a pokazują ich sprawność
-
CoolJakub, Wydaje mi się, że ona wchodzi na "wcisk". U mnie często odstaje na końcach i ją po prostu dociskam. Ona ma gumową uszczelkę i ta uszczelka powinna ją 3mać. Sam zastanawiałem się nad dodatkowym przyklejeniem listwy, żeby nie wyłaziła. Może Ty masz już wklejoną Ale generalnie to powinna lekko sama wyjść
-
albo wymiana na manuala Ja jeżdżę 2-gim VW w automacie i sobie chwalę. W korkach nie wachluję 1-2-luz-hamulec-sprzęgło itd...
-
No to gościu "Bear-Lock'a" przywalił
-
Tutaj masz proszto z szukajki
-
Marek, nic dodać - nic ująć... Zapadam się pod ziemię A bo mnie zmylili tym niemieckim
-
Podważając mogli go przedziurawić i przerwać uzwojenie cewki. To jest taki cieniutki drucik gęsto nawinięty. Bardzo delikatna rzecz - dlatego jest w osłonie
-
No i to srebrne walcowate co cewka. Jeżeli chcieli ją na chama wyciągnąć to: 1) ciągnąc za kable mogli je pourywać; 2) mogli rozszczelnić osłonę cewki i przy okazji szlag ją trafił; 3) nie wsunęli czujnika do końca na swoje miejsce (czy to możliwe żeby to dawało błąd ) Ja innych możliwości nie widzę ale niech mądrzejsi się wypowiedzą
-
W FAQ spłodzonym przez Marka dot. opis działania programu w PDF kodowania modułu Passat jest instrukcja do pobrania. Niestety w j. niemieckim. Czy istnieje takowa w naszym lub angielskim Ma może ktoś z userów jeśli tak to proszę o podrzucenie Chodzi mi dokładnie o tę instrukcję
-
Prędzej czy później każdego z Nas to czeka
-
pewnie masz "zwarę" albo Ci przewód urwali
