-
Liczba zawartości
493 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Navkol
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 21
-
Ponieważ nie mam pojęcia o cenach zastanawiałem się nad opcjami... A zresztą z ciekawości to ciekawe po ile nowe stoją...
-
A koszt zakupu nowych to by mnie pewnie powalił (10-20% wartości samochodu)
-
Ale które forum...wszakoż jest ich kilka Podaj jakiś link
-
Siemanko, wszystkie znaki na ziemi wskazują, że moje wtryski leją i sie kończą Mam dwie opcje... kupić komplet (6) nowych regenerować swoje Czy ktoś się orientuje w cenach
-
Jak zdjąć plastik z logo VW na osłonie silnika pod maską?
Navkol odpowiedział 126tomek → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ja u siebie przykleiłem czarnym silikonem. Nic nie trzeszczy i nie piszczy a w razie co - można odkleić bez większych uszkodzeń (ale po co rozklejać?). Co ważne - silikon jest elastyczny, a nie wiadomo jak zachowa sie kropelka w zakresie różnicy temperatur od minus kilkunastu st. C zimową nocą do plus kilkudziesięciu st. C podczas normalnej pracy. -
Problem z wstecznym biegiem w automacie
Navkol odpowiedział janko1g → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Zobacz to -
najwięcej info dot v6 znajdziesz na forum CCCO (Audi), które podałem (patrz mój 1 post w tym wątku). Za cały zestaw (z opcją dla ambitnych z EGR) kumpel zapłacił wczoraj ok. 470 PLN'ów.
-
Nie wiem, poszukaj na Allegro wpisując podane tam numery albo zadzwoń do ASO (nie zapomnij porównać oferty ASO VW z ASO SKODA). Bardzo często (choć nie zawsze) Skoda jest tańsza, a ma te same części. PDZR
-
Ależ ja też nie jestem mechanikiem Po prostu będziemy krok po kroku robili to co tam jest opisane Nawet jak by to miało trwać 3 dni to warto: części - xxx $ browar - yyy $ satysfakcja z własnoręcznej pracy - bezcenne:580:
-
Jeśli to się potwierdza to jest to cenna informacja dla wszystkich
-
Przepraszam z góry userów forum za "zdradę", ale dużo więcej info dot V6 jest na zaprzyjaźnionym forum CCCO Wszakoż CCCO V6 jest więcej niż VW. BLAZEJZET, zajrzyj tutaj w sprawie odmy. Ja w przyszłym tygodniu będę to robił w furaku kumpla a potem idzie mój. Powodzenia.
-
Czy to jest strzeżony parking
-
Jutro jadę do Poznania i chciałbym gdzieś w centrum pozostawić samochód. Gdzie znajdę parking płatny strzeżony w pobliżu skrzyżowania ul Solnej z Kościuszki
-
Bell, pochwal się później jak Ci poszło
-
A przeczytałeś cały wątek ze zrozumieniem i oglądałęś to, co jest pod poszczególnymi linkami Skoro będziesz robił wiązkę samodzielnie to nie sugeruj się kolorami, a podepnij zgodnie ze schematem, który jest w poście #3 tego wątku
-
Potwierdzam. Region pomorski (ASO) oddaje skrzynie do tego zakładu (przynajmniej tak słyszałem). Ja od lat tam jeżdżę ze swoimi automatami.
-
No właśnie. Są rozbieżności pomiędzy ASO a opiniami użytkowników i mechaników. Chyba że VW chce dorobić na wymianach skrzyń zamiast filtrów i olejów. Ale w takim razie po co produkują i sprzedają w ASO filtry do skrzyń, skoro sie ich nie wymienia
-
b5 dobór odpowiedniego zestawu głośnomówiącego
Navkol odpowiedział .::STRICKER::. → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
A nie lepiej przemyśleć sprawę przyszłościowo i wybrać coś z BlueTooth -
Zależy chyba od modelu. U mnie na wyswietlaczu nie pojawiał się numer błędu, a jedynie podświetlone były wszystkie litery PNRD4321 Pomimo tego skrzynia pracowała w całym zakresie od 1 do 5 biegu włącznie i to w trybie normalnym jak i ręcznej zmiany biegów. A co do wymiany oleju - zgadzam się, że należy wymieniać, choć dodam, że razem z filtrem, który tam jest Dziwna sprawa, ale w ASO VW powiedzieli mi, że w tej skrzyni oleju się nie wymienia a jedynie uzupełnia go SIC! Przecież smarowidło (gdyby nawet nie pracowało) to z czasem traci swoje własności
-
Pasków na drogach jest co niemiara no cóż... poczucie władzy - bezcenne Ja nie uważam tego za samouczek dla złodzieja, gdyż użytkownik auta SAM decyduje jaki rodzaj zabezpieczenia wybiera i rzezimieszek musiałby wiedzieć co (i w którym samochodzie) jest zainstalowane. Ale po to jest forum, żeby dzielić sie opiniami a ja (w przeciwieństwie do niektórych) nie mam przecież "patentu na mądrość";)
-
Szanowni Userzy, wiele czasu poświęciłem (nie ja jeden) na wykopanie informacji nt. JAK ZABEZPIECZYĆ SAMOCHÓD, zanim tego dokonałem. Najczęściej pojawiają się opinie, że podzielenie się na forum takimi informacjami prowadzi do jednego: wskazania typu zabezpieczenia swojego auta i ułatwienia złodziejowi jego kradzieży. Wszakoż FUCKtycznie po nick'u można wiele się o użytkowniku dowiedzieć. Ale przecież możemy sie pochwalić patentami, które stosujemy, nawet w najdrobniejszych szczegółach, włączając w to konkretne kolory kabli, numery pinów w kostkach etc. pod warunkiem zachowania anonimowości. Wystarczy, że wpisy do takiego wątku będą pozbawione cech rozpoznawczych: 1) można by udostępnić dokonywanie takiego wpisu użytkownikom niezarejestrowanym na forum lub 2) usunąć możliwość rozpoznania danego usera tak, by przy konkretnym poście nie było jego/jej cech rozpoznawczych. W obu przypadkach oczywiście nie będzie możliwości edytowania postów. W ten sposób podzielimy sie wiedzą dot. możliwości zabezpieczenia samochodu nie zdradzając tym samym czyj to furak i gdzie nocą parkuje Jestem ciekaw Waszego zdania na ten temat. Zagłosujcie w ankiecie
-
Fazik, ja ze swoją skrzynią walczyłem 3 lata temu. Też przechodziła w tryb serwisowy i wykasowanie błędów nic nie dawało - wyskakiwały ponownie. Pojechałem z tym do ASO - skasowali mi błędy - i kazali sobie jechać. Po dwóch dniach wróciłem i kazałem im to zrobić. Okazało się, że trzeba było wymienić jakąś wiązkę przewodów. Pasek brał wodę, a pod nogami pasażera jest komputer od skrzyni i kable, które szlag trafił. Sprawdź czy masz tam sucho i na początek ewentualnie oczyść styki
-
Szyba chodzi, zamek i głośnik też Więc nie do końca "NIC NIE DZIAŁA"
-
A które to złącze Ma ktoś schemat z "EDKA" lub fotkę V6, na której będzie to pokazane Tzn., że mam rozebrać boczek, wytargać moduł i go rozebrać Nie spartaczę tego jeszcze bardziej? Dodam, że podgrzewanie lustra też nie działa, a maty są sprawne (mierzyłem miernikiem opór)
-
Ależ tak jest wygodniej. Jak chcesz otworzyć drzwi ale bez otwarcia okien (np. zima, padający deszcz etc) to przyciskasz raz i masz otwarte. A jak zależy Ci na przewietrzeniu auta - przytrzymujesz dłużej tak, by szyby się uchyliły. Co prawda alarm się rozbroi - -ale na chwilę bo jeśli nie otworzysz drzwi to znów furak zostanie zamknięty i alarm się uzbroi.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 21
