Skocz do zawartości

Navkol

  • Liczba zawartości

    493
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Navkol

  1. czy cały ten mechanizm od Paska z roku 98 jest taki sam jak u mnie w roczniku 01 Nie będzie z tym kłopotu
  2. czy taka spasi Nie będę miał problemów z jej założeniem / naciągnięciem
  3. Siemanko all, dziś mi pękła linka podnoszenia szyby pasażera (pełna elektryka of kors). Czy można dokupić i wymienić samą linkę czy trzeba brać na AlleDrogo całą płytę Czekam na info
  4. Ja się ostatnio mordowałem w pracy... Okazało się, że w robocie serwer jest tak skonfigurowany, że z OUTLOOK umożliwia wysyłanie poczty jedynie z użyciem służbowych maili. Wszystkie inne można jedynie odbierać
  5. Siemanko userzy, faktycznie w celu uniknięcia szarpań "po górkę" (np. podjazd do garażu) ja przed wrzuceniem "P" zaciągam ręczny - w przeciwnym razie rozblokowanie i wrzucenie "R" lub ""D" wymaga nieco więcej siły i słychać takie stuknięcie - ale to chyba norma. 2 lata temu moja skrzynia też przechodziła w tryb awaryjny (podświetlały się wszystkie biegi RND4321 zarówno w podstawowym trybie jak i manualnym). Pomogła wymiana wiązki kabli, które biegną do sterownika w okolicy fotela pasażera. Powód - uszkodzenie izolacji i zwarcia a ponadto wilgoć pod nogami pasażera (poszukajcie w innych wątkach o osuszaniu i przyczynach zalewania Passatów. U mnie od 2 lat wszystko jest OK.
  6. Navkol

    Osłona silnika

    W ASO spinki po ok. 10 zł za sztukę Czy nie wie ktoś czy od SKODY będą pasowały Wiele części jest tańszych w Skodzie niż VW
  7. Navkol

    Panzerwagen:)

    Info z drugiego linku: "...Na początku 2009 r. można się spodziewać debiutu Golfa IV,..." A ja :599: myślałem, że CZWÓRKA już była
  8. Myślę, że benzyna eXTRAkcyjna nie powinna zaszkodzić oryginalnej osłonie
  9. CZym polecacie odtłuścić tą cholerną osłonę Muszę dokleić uchwyty bo się 2 wyłamały
  10. Zawsze można zadać pytanie sprzedającemu. Ja osobiście mogę polecić tego usera Allegro. Zawsze biorę od niego (4 samochody w rodzinie) i nie ma problemu- zawsze dobrane po VIN a przesyłka - błyskawiczna. tylko przed zakupem dzwonię i się dowiaduję co i jak.
  11. Ciekawe czy za coś takiego Towarzystwa Ubezpieczeniowe dają rabaty na AC
  12. Navkol

    Automat garażowy

    Siemanko all, czy montował ktoś samodzielnie automat garażowy do zdalnego otwierania bramy Planuję zaqp takiego urządzenia i nie wiem: 1) ile ono jest w praktyce warte 2) czy są jakieś "kruczki" w jego montażu Za wszelkie info będę wdzięczny
  13. Navkol

    Padł aq

    Nie wim teraz, bo jest zainstalowany a raczej trudno się do niego dobrać . Obudowa jest niebieska
  14. Navkol

    Padł aq

    Nie, nie wpadłem na to. Tamten też się skończył "nagle". Postawiłem wieczorem furę do garażu a rano nawet nie pierdnął... Cytat: Napisał kuczlaw Obstawiam zwarcie w celi. Skoro ma pół roku to zapewne jest na gwarancji a więc karta gwarancyjna i aku w łapkę i do sklepu po nowy w ramach gwarancji Zamierzam to właśnie uczynić Ale sam fakt jest wkurzający, no nie??
  15. Navkol

    Padł aq

    ale ten aq ma ciut ponad pół roq http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=13350
  16. Navkol

    Padł aq

    Siemanko, wczoraj rano aq znienacka zdechł . Nawet kontrolki się nie zapaliły:669:. Odłączyłem "+" i całą noc go ładowałem. Dziś rano wskazywał 9.7V i nadal kupa . Po podłączeniu miernika (przy odłączonym "+") voltomierz pokazuje 9,6V a jak podłączam "+" to od razu wskazanie spada do ok. 1V Czy to normalne:confused:? Jak zdiagnozować usterkę?
  17. Co prawda nie do Paska ale do Polówki mojej Ukochanej (rocznik 2002 z przebiegiem 43 tyś) potrzebuję dolać płynu do układu wspomagania kierownicy. OBJAW: Przy uruchomieniu zapala się i gaśnie kontrolka wspomagania. DIAGNOZA: płynu jest ciut za mało. Ma zalany oryginalny płyn (jeszcze z przeglądu w ASO) i teraz muszę dokupić i dolać. Co leją w ASO
  18. Navkol

    Stały 19 zamiast 09

    ja dałem 30 PLN'ów w serwisie ALASKA w Gdyni.
  19. Navkol

    Stały 19 zamiast 09

    No nie Człowiek chce się pochwalić a tu mi
  20. Welcome to the "HONEST" club Bo już mnie mdli jak czytam o tych furach, które o mało co nie produkują wręcz paliwa
  21. jak stłuczka to mam w nosie zarysowany dach. I tak byłbym wściekły a BTW nigdy nie zdarzyło mi się by antena sama się odkleiła (a mam jeszcze pomiędzy anteną a blachą taką magnetyczną podkładkę, żeby się dach nie rysował).
  22. Właśnie odebrałem radio z servisu, gdzie zmienili mi kanał 09 (tzw szybką 9) na 19 . Teraz za każdym razem jak włączę zapłon (podam zasilanie na radyjko) wskakuje mi na CH19 i nie muszę przełączać . Polecam tym, którzy w zasadzie pracują tylko na CH19
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności