-
Liczba zawartości
493 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Navkol
-
czy cały ten mechanizm od Paska z roku 98 jest taki sam jak u mnie w roczniku 01 Nie będzie z tym kłopotu
-
czy taka spasi Nie będę miał problemów z jej założeniem / naciągnięciem
-
A czy od anglika pasuje
-
Siemanko all, dziś mi pękła linka podnoszenia szyby pasażera (pełna elektryka of kors). Czy można dokupić i wymienić samą linkę czy trzeba brać na AlleDrogo całą płytę Czekam na info
-
Ja się ostatnio mordowałem w pracy... Okazało się, że w robocie serwer jest tak skonfigurowany, że z OUTLOOK umożliwia wysyłanie poczty jedynie z użyciem służbowych maili. Wszystkie inne można jedynie odbierać
-
Siemanko userzy, faktycznie w celu uniknięcia szarpań "po górkę" (np. podjazd do garażu) ja przed wrzuceniem "P" zaciągam ręczny - w przeciwnym razie rozblokowanie i wrzucenie "R" lub ""D" wymaga nieco więcej siły i słychać takie stuknięcie - ale to chyba norma. 2 lata temu moja skrzynia też przechodziła w tryb awaryjny (podświetlały się wszystkie biegi RND4321 zarówno w podstawowym trybie jak i manualnym). Pomogła wymiana wiązki kabli, które biegną do sterownika w okolicy fotela pasażera. Powód - uszkodzenie izolacji i zwarcia a ponadto wilgoć pod nogami pasażera (poszukajcie w innych wątkach o osuszaniu i przyczynach zalewania Passatów. U mnie od 2 lat wszystko jest OK.
-
W ASO spinki po ok. 10 zł za sztukę Czy nie wie ktoś czy od SKODY będą pasowały Wiele części jest tańszych w Skodzie niż VW
-
Info z drugiego linku: "...Na początku 2009 r. można się spodziewać debiutu Golfa IV,..." A ja :599: myślałem, że CZWÓRKA już była
-
Myślę, że benzyna eXTRAkcyjna nie powinna zaszkodzić oryginalnej osłonie
-
CZym polecacie odtłuścić tą cholerną osłonę Muszę dokleić uchwyty bo się 2 wyłamały
-
Co myślicie o łożyskach SKF z allegro - czy warto?
Navkol odpowiedział Walter → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Zawsze można zadać pytanie sprzedającemu. Ja osobiście mogę polecić tego usera Allegro. Zawsze biorę od niego (4 samochody w rodzinie) i nie ma problemu- zawsze dobrane po VIN a przesyłka - błyskawiczna. tylko przed zakupem dzwonię i się dowiaduję co i jak. -
Ciekawe czy za coś takiego Towarzystwa Ubezpieczeniowe dają rabaty na AC
-
Siemanko all, czy montował ktoś samodzielnie automat garażowy do zdalnego otwierania bramy Planuję zaqp takiego urządzenia i nie wiem: 1) ile ono jest w praktyce warte 2) czy są jakieś "kruczki" w jego montażu Za wszelkie info będę wdzięczny
-
Nie wim teraz, bo jest zainstalowany a raczej trudno się do niego dobrać . Obudowa jest niebieska
-
Nie, nie wpadłem na to. Tamten też się skończył "nagle". Postawiłem wieczorem furę do garażu a rano nawet nie pierdnął... Cytat: Napisał kuczlaw Obstawiam zwarcie w celi. Skoro ma pół roku to zapewne jest na gwarancji a więc karta gwarancyjna i aku w łapkę i do sklepu po nowy w ramach gwarancji Zamierzam to właśnie uczynić Ale sam fakt jest wkurzający, no nie??
-
ale ten aq ma ciut ponad pół roq http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=13350
-
Siemanko, wczoraj rano aq znienacka zdechł . Nawet kontrolki się nie zapaliły:669:. Odłączyłem "+" i całą noc go ładowałem. Dziś rano wskazywał 9.7V i nadal kupa . Po podłączeniu miernika (przy odłączonym "+") voltomierz pokazuje 9,6V a jak podłączam "+" to od razu wskazanie spada do ok. 1V Czy to normalne:confused:? Jak zdiagnozować usterkę?
-
a producent
-
Co prawda nie do Paska ale do Polówki mojej Ukochanej (rocznik 2002 z przebiegiem 43 tyś) potrzebuję dolać płynu do układu wspomagania kierownicy. OBJAW: Przy uruchomieniu zapala się i gaśnie kontrolka wspomagania. DIAGNOZA: płynu jest ciut za mało. Ma zalany oryginalny płyn (jeszcze z przeglądu w ASO) i teraz muszę dokupić i dolać. Co leją w ASO
-
ja dałem 30 PLN'ów w serwisie ALASKA w Gdyni.
-
No nie Człowiek chce się pochwalić a tu mi
-
Instrukcja wymiany klocków hamulcowych (nie tylko przednich) Passat B5
Navkol odpowiedział sergiusz- → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Czy ma ktoś "MANUAL" na tylne klocki -
Welcome to the "HONEST" club Bo już mnie mdli jak czytam o tych furach, które o mało co nie produkują wręcz paliwa
-
jak stłuczka to mam w nosie zarysowany dach. I tak byłbym wściekły a BTW nigdy nie zdarzyło mi się by antena sama się odkleiła (a mam jeszcze pomiędzy anteną a blachą taką magnetyczną podkładkę, żeby się dach nie rysował).
-
Właśnie odebrałem radio z servisu, gdzie zmienili mi kanał 09 (tzw szybką 9) na 19 . Teraz za każdym razem jak włączę zapłon (podam zasilanie na radyjko) wskakuje mi na CH19 i nie muszę przełączać . Polecam tym, którzy w zasadzie pracują tylko na CH19
