Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że moduł kupiłem od kombi i trzeba go przeprogramować.

 

Ja też tak miałem po zmianie tylko ja zaś mam kombi ale dokładnie ten sam objaw podczas zamykania klapa odskakiwała, ale podobno to nie takie proste i mało kto potrafi to przekodować:(

Ja po prostu podjechałem do gościa który miał taki sam moduł i sprawdziłem zanim kupiłem i trafiłem na odpowiedni.

A ten z hathback-a czy jak to się pisze ale o tych samych chyba numerach leży mi w szafce bo gość na giełdzie nie przyjął go z powrotem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie włączania dzwięku zamykania i otwierania auta. Jest tam kanal 6 i 7. Je trzeba zmienić zeby dzwiek sie pojawil. To co tak naprawde robimy kanalem 10tym? Zmieniajac Niemcy/UK/Europa? Jak trzeba ustawić żeby dzwięk był tylko podczas zamykania a otwierania już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co tak naprawde robimy kanalem 10tym?

Kanał 10 to jest dźwięk sygnału alarmu.

 

Jak trzeba ustawić żeby dzwięk był tylko podczas zamykania a otwierania już nie?

W grupie 06 ustawiasz 0, a w grupie 07 ustawiasz 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk sygnału tzn różne dźwięki? Różna głośność? Czy o cos innego chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dźwięk sygnału tzn różne dźwięki? Różna głośność? Czy o cos innego chodzi?

O to właśnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem dźwięk podczas zamykania...dramat jak jakieś pierdniecie ze zdychajacego aku...

Poza tym czym się maja różnic te dźwięki z ustawień na kanale 10? Salem po kolei Europę Niemcy UK i nic się nie zmieniło...

Edytowane przez kenczorf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlaczylem dźwięk podczas zamykania...dramat jak jakieś pierdniecie ze zdychajacego aku...

Poza tym czym się maja różnic te dźwięki z ustawień na kanale 10? Salem po kolei Europę Niemcy UK i nic się nie zmieniło...

 

dźwięki przy zamykaniu nie będą się różniły, jest tylko jeden rodzaj.

na kanale 10 ustawia się kraj w którym auto przebywa, a to dlatego, że w Niemczech, Anglii czy reszcie Europy przepisy dotyczące alarmów samochodowym różnią się (czas aktywnej syreny, głośność syreny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś podać na jakim ustawieniu jaki jest czas? Który głośniejszy itp? Szukalem info i nie znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałeś, że przestawiałeś sobie raz Niemcy, raz UK, a raz Europa. zrób to jeszcze raz i aktywuj sobie syrene alarmu i sam osobiście możesz to sobie sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chodzi o golfa VI rok 2010 1.6 tdi mam uszkodzony moduł komfortu nr. 1K937086D co sie stanie jeśli kupie zamontuje z inna końcowa literką np AA,K,P,E ???? i czy mogę wymienić np na 5k0937086D bo do takiego mam dostęp lub z końcówką 087.??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam wszystkie moduły komfortów nawet 1c0959799a - w tym wypadku jest to sporo tańsze niż zakup na allegro. Przekodowanie sedan kombi również. Na naprawę daję gwarancję. Chciałem napisać w ogłoszeniach komercyjnych ale niestety nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy eeprom da się edytować moduł komfortu chodzi mi o aktywacje dozoru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHłopaki pomocy :P

Nie działają szyby elektryczne, centralny z pilota, wlew paliwa, tylna klapa tylko z kluczyka sie otwiera, oświetlenie wnetrza nie działa. Moduł komfortu sprawdzany i suchy jak pieprz :/ Co może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawiam wszystkie moduły komfortów nawet 1c0959799a - w tym wypadku jest to sporo tańsze niż zakup na allegro. Przekodowanie sedan kombi również. Na naprawę daję gwarancję. Chciałem napisać w ogłoszeniach komercyjnych ale niestety nie da się.

 

Witam wszystkich którzy mają problem z modułem komfortu.

Mój problem z modułem komfortu trwający około dwóch lat , ten użytkownik ( lismulder ) rozwiązał problem w ciągu jednego dnia (:

Nawet w serwisie idio... nie mogli nic zrobić.

NAPRAWDĘ POLECAM TEGO GOŚCIA ( LISMULDER )

Jeśli chcecie otwierać tylną klapę z pilota to też potrawi to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez klapa normalnie jest z pilota otwierana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

potrzebowałbym info gdzie zakodować coś takiego, że jak puknę w kierunkowskaz to kierunkowskaz nie włączy mi się raz, tylko np 3 razy.

Jestem przyzwyczajony do takiego udogodnienia wcześniej z Audi i tutaj mi tego brakuje.

Autko Passat B5 2003r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakodujesz. Trzeba dokupić zestaw do dołożenia. Koło 200-300 zlotych kosztuje oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj szkoda :-(

Dzieki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności